Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Komputery - oprogramowanie i sprzęt (https://forum.cdrinfo.pl/f113/)
-   -   Filtr ublock - dobreprogramy.pl (https://forum.cdrinfo.pl/f113/filtr-ublock-dobreprogramy-pl-97758/)

ed hunter 22.03.2019 07:06

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1420068)
Wypraszam sobie, nie jestem rolnikiem! Podchodząc ambicjonalnie nawet mnie to obraża :D
A cebula nie pasuje komu innemu....ja akurat cebulę lubię i polecam, ale cóż.

Nie pitol, masz traktor, to jesteś rolnik. Kropka. :P

loki7777 22.03.2019 12:53

@Jarson - nie zwrocilem uwagi na Polske bo mi sie to caly czas wyswietlalo to myslalem ze wszedzie dostepne.

M@X 25.03.2019 10:11

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 1420080)
Zastanawia mnie tylko po co o tym pisać, że kogo to nie znasz. Poczułeś się lepiej? :)

Po to, ze znam to z pierwszej reki. Nie jestem stronniczy, bo stoje "po drugiej stronie barykady" - nie jestem dziennikarzem, pracuje dla dystrybutora, a w domu jestem konsumentem wiec wszystkie 3 punkty widzenia nie sa mi obce. Z tym ktory opisalem, przedstawionym mi przez przedstawicieli srodowiska techowych dziennikarzy w pelni sie zgadzam. I mimo, ze tez nie lubie reklam to wiem, ze jest to jedno z wielu zrodel finansowania portali, od ktorych zwyczajnie zaczynam dzien i ktore lubię czytać. Dlatego whitelistuje zrodla tresci, ktore uwazam za wartosciowe.

DarkSlide97 20.01.2020 19:28

Reklam unikam gdzie się da, w TV (jak leci w tle, bo sam nie oglądam) pierwszy biegnę i wciskam MUTE na pierwszym pilocie który znajdę (bo są dwa, od TV i od dekodera), w internecie uBlock Origin + Ghostery, jak sporadycznie słucham radia to zmieniam od razu stację albo wyłączam w cholerę. Nie toleruję reklam w (prawie) żadnej postaci, bo są tak sztuczne, fałszywe i denerwujące że ich unikanie to profilaktyka zdrowia psychicznego.


Inna sprawa, że one nie działają bo zamiast "o, fajny produkt, może kupię" moja reakcja to najczęściej "g***o mnie to obchodzi, sp!@#%$ ty !@#$%^&" :>

Pomijam że z tych skrawków reklam które widzę najczęściej są to jakieś proszki albo inne suplementy diety (naród się starzeje :>) czyli nic skierowanego do mnie.
Zapadły mi w pamięć tylko dwa reklamowane produkty, a raczej osoby reklamujące te produkty, z powodu tego jak bardzo są wkurviający. Pierwszy to ten facet reklamujący pły do naczyń na F, drugi to pan Ch. (nie pamiętam czy starszy czy młodszy) który reklamował jakiś proszek do prania. Oboje są tak fałszywi i denerwujący, że zasługują na osobny krąg w piekle :ysz: A, i jeszcze są reklamy Mango, ale oni zasługują na całe osobne piekło, z wymyślnymi torturami. :rotfl:


W kwestii płacenia za artykuły - sorry, ale większość portali newsowych traktuje jako dodatek do życia, a stale obniżający się poziom (szczególnie na shitwebach) sprawia że wchodzę tam raz na ruski rok, w sumie nie wiem nawet po co. Gdybym musiał płacić za czytanie tego to bez wahania zrezygnowałbym z 99,9% tych stron bez mrugnięcia okiem. Musiałby to być naprawdę specjalistyczny portal z masą pożytecznej wiedzy, wtedy może bym się zdecydował.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.