Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.03.2019, 22:33   #16
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Z tym, nie mogą nie płacić - tu się nie zgodzę.
Istnieje piracka / crackowana wersja spotify - działająca jak wersja premium - bez abonamentu.
Dalej istnieją strony z kodami do netflixa, wprawdzie działają po jednym góra dniu, ale są za darmo <- pomijam kwestie wygody. Idąc dalej tym tokiem, dorwanie wersji pirackiej produkcji netflixa / hbo jest łatwiejsze niż ci się wydaje, ale dalej kwestia wygody.

Co do dostawcy treści - jak wszystko będzie płatne - to wtedy sobie coś wybiorę, a tak mam to gdzieś. A na tą chwilę zamierzam blokować reklamy, dla czego? Bo mogę - a jak się im to nie podoba, to niech będą stroną zamkniętą z abonamentem
Spotify MOD juz nie istnieje odkad weszli na giełdę. Rozegrali to po mistrzowsku. Przymykali oko na złodziei przyzwyczajając ich do usługi. Jak weszli na giełdę rozesłali info „Wiemy, źe kradniesz. Jak nie przestaniesz zbanujemy Ci konto.” Przez co wielu userów przeszło z modelu FREE na abonament lub - nawet dzielone, ale płatne - konta rodzinne. Dzięki temu wykazali zysk na wejściu. Złoto giełdy.

W kwestii wygody nie pomijaj, bo ona jest tu kluczowa. Jesli juz siadam na kanapie i biore pilota to jedynym problemem jaki chce miec, to czy partnerka nie podprowadzi mi z talerza najsmaczniejszego kawałka sushi, a nie „Czemu nie dziala”. Bo rozpoznanie „czemu nie dziala” kradnie moj czas. Podobnie jak szukanie pirackiej wersji artykułu, ktory moge przeczytać na iPadzie bez utrudnień spieszac się do pracy po treningu podczas śniadania. Obejrzę reklamę lub zapłacę, bo nie mam czasu na kombinowanie i tyle ***55358;***56631;***55356;***57339;
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X : 20.03.2019 o godz. 23:03
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.03.2019, 22:37   #17
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Porównanie nietrafione. Płacą, bo nie mogą nie płacić - nie istnieje piracka aplikacja pozwalająca oglądać bez abonamentu. W Polsce jest silna statystycznie grupa, która nie posiada kultury płacenia za content - gdyby Netflixa czy HBO Go dało się kraść, to by kradli.

Używanie adblocka to dalej okradanie twórcy. Pytanie fundamentalne brzmi co zrobisz gdy nie będziesz mógł przeglądać za darmo - zmienisz dostawcę treści czy zapłacisz?
Z chęcią zapłacę za wartościowy content, a jeśli widzę sh***t to dziękuję za treści, które pod płaszczykiem wartościowych materiałów są wyłącznie "clickbaitem".
Reklamy OK, ale tam gdzie treści są specjalistyczne i wartościowe, a nie wmiksowane w teksty promowane, DP już dawno przestało szanować użytkowników. Potencjał kilka lat temu był ogromy i jeszcze większy szacunek i możliwości dla zarejestrowanych, teraz szkoda gadać. Tak jest z większością stron. Jeszcze nie widziałem kogoś, kto by był zarejestrowany na Elektrodzie, a blokował by reklamy... czemu?, bo są konkretne rozwiązania a nie reklamy w treści gdzie oczekujemy coś wartościowego.

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 20.03.2019 o godz. 22:55
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2019, 22:57   #18
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bronią się przed płatnościami za treści, bo ich zawartość jest niewiele (albo i nic) warta. Po wprowadzeniu płatności wiele serwisów natychmiast padnie, a tak reklamy są i coś tam pokrywają, ludzie je blokują albo tolerują nie czytając i jakoś, z bólami, się to kręci. O ile ich ilość i nachalność nie przekroczy poziomu znośności, albo blokowanie nie uniemożliwi korzystania w ogóle.
Elektroda akurat jest wartościowszym wyjątkiem, ale też śmiem wątpić czy na ten moment odpłatność dobrze by jej się przysłużyła. To jest jak z podatkami - jeśli płacą wszyscy, to w zasadzie nic się nie zmienia, ale jeśli tylko niektórzy to sytuacja się komplikuje.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2019, 23:16   #19
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Bronią się przed płatnościami za treści, bo ich zawartość jest niewiele (albo i nic) warta. Po wprowadzeniu płatności wiele serwisów natychmiast padnie, a tak reklamy są i coś tam pokrywają, ludzie je blokują albo tolerują nie czytając i jakoś, z bólami, się to kręci. O ile ich ilość i nachalność nie przekroczy poziomu znośności, albo blokowanie nie uniemożliwi korzystania w ogóle.
Elektroda akurat jest wartościowszym wyjątkiem, ale też śmiem wątpić czy na ten moment odpłatność dobrze by jej się przysłużyła. To jest jak z podatkami - jeśli płacą wszyscy, to w zasadzie nic się nie zmienia, ale jeśli tylko niektórzy to sytuacja się komplikuje.
Jest jeszcze jedna alternatywa. Może być tak że serwisy podąża drogą telewizji, tracąc odbiorcow na rzecz bardziej elastycznych mediów. Ogólnikowo dobrze prawisz Grzeniu
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2019, 08:01   #20
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W tymkraju, to przeciętny pippippip zarabia za mało, żeby sponsorować dostatnie jedzenie redaktorów, a reklamy w większości są tak deb.ilne, że rzygać się chce. Na ich podstawie wiem co redaktorzy sądzą o przeciętnym pippippip. Cóż, to wolny kraj, redaktorzy mają prawo żyć w swoim wymyślonym świecie.

Dzisiaj jak siadłem rano na zadzie, to odpaliłem sobie w samochodzie Łysego Micha na yt, wyskoczyła reklama środka do przepalania PDF z Hołowczycem, śmieszna, dowcipna, głupia na wesoło, ponieważ nie widziałem jej wcześniej, to obejrzałem całość. Można? Można. Tylko mentalnie trzeba być w Polsce, a nie w tymkraju.

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 21.03.2019 o godz. 10:45
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2019, 11:20   #21
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Edu dobrze gada!!! Polać mu !!!
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2019, 14:05   #22
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Co jest kurva? Cebula nie pasuje rolnikowi? Koniec świata!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2019, 14:11   #23
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wypraszam sobie, nie jestem rolnikiem! Podchodząc ambicjonalnie nawet mnie to obraża
A cebula nie pasuje komu innemu....ja akurat cebulę lubię i polecam, ale cóż.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2019, 18:57   #24
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A ja tam moge byc cebulak burak itd. wa.li mnie to , reklamy blokuje bo mnie irytuja skaczace okienka , kiedy nie bylo nadmiaru tego badziewia kilka lat temu szlo to przezyc ale teraz to jakis dramat jest, to guwno mnie atakuje zewszad co bym nie kliknol zaraz sie jakis nowe okno otwozy a tresci 5 zdan w calosci i mi kompa zmula to badziewie, przecie na to nawet bym nie nasral przyslowiowo bo sie moje guwno obrazi o towarzystwo w jakim sie znajduje , takim sposobem wszystkie cwaniackie polackie portaliki omijam , a jak szukam wiadomosci to wejde na portale miedzynarodowe ktore sie szanuja i mnie reklamy z nich nie atakuja, a jak ala redaktorzy portali rolniczych nie kumaja to pora zwinac biznes a nie clikbait robic
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2019, 19:51   #25
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
O to to. Ale do whitelisty trzeba dorosnąć, najpewniej w momencie gdy się zrozumie zasady tej branży. Jestem „na Ty” z większością redaktorów, w tym naczelnych, techowych portali w tym kraju - pracujemy razem, bywam na ich weselach, z częścią z nich chodzę na jedzenie, wszystkich uwielbiam bo są świetnymi ludźmi.
Czyli jesteś stronniczy. To zrozumiałe, bo nie mówi się źle o znajomych. Wtedy nie wypada inaczej napisać j/w. Tak jak o pracodawcy, który co miesiąc robi przelew nie mówi się źle. Zastanawia mnie tylko po co o tym pisać, że kogo to nie znasz. Poczułeś się lepiej?
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2019, 21:28   #26
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Co za czasy... jak się teraz forsuje zmianę w mentalności. Zacznijmy od podstawowej rzeczy w internecie do jakiej dążą portale. Ano, o ile nie jest to sklep, to głównym czynnikiem napędzającym tego typu witryny jest ilość odsłon publikowanego materiału. Materiał który jest wartościowy dla odbiorcy sprawi, że ten odbiorca po pierwsze będzie widział korzyść w postaci zdobytej wiedzy, a dwa zacznie traktować portal\witrynę jako źródło wiedzy i autorytet zarazem. Taki portal nie obawia się podać prawdy w tytule, nie tworząc zarazem clickbajta bo użytkownik który straci zaufanie do treści, nie da się wodzić za nos. To nie Polsat, że można w czasie reklamy można zdążyć do toalety i na papieroska, a nie straci się w międzyczasie nic z filmu.

W tym oto krótkim schemacie przedstawiłem budowanie zaangażowania pomiędzy portalem a użytkownikiem. Portale które to rozumieją mają dużą ilość dobrego materiału i dają użytkownikowi odczuć że to on jest ważny.
Odbieranie reklam nie jest obowiązkiem odbiorcy, owszem powinien on mieć świadomość że dana witryna może się z nich utrzymywać, ale to witrynie powinno zależeć na właściwym budowaniu relacji z odbiorcą, bo ten może przecież wybierać pomiędzy nim a konkurencją. Ot, normalna wola i prawo klienta doba ma dla każdego 24 godziny, więc tutaj CZAS, naprawdę staje się walutą.

Widzę po użytkownikach sprzętu od Apple (może nie wszystkich ale znacznej większości), że tutaj mają oni trochę zryte postrzeganie stanów, które przez lata uznawane były jako paradygmat, a jeśli nie paradygmat to normę.
Opłata za brak reklam na stronie z newsami technologicznymi ( a to tylko przykład) nie zawsze wiąże się z tym, że na stronie znajdziemy interesujące nas artykuły, na które poświęcimy jakąkolwiek uwagę, stąd płacenie za brak reklam może być jak płacenie za kanały telewizyjne na które się nie patrzy. (a myślicie że dla czego telewizja przegrywa z Youtube)


Użytkownicy Apple’a najczęściej nie zaspakajają potrzeb technologicznych, a decydują się na droższe sprzęty (gdzie lepsze alternatywy są tańsze przez pół co najmniej), byle posmyrać swoje ego w otoczeniu. Ja rozumiem że cenią sobie wygodę, i zadawala ich oferta przedstawiana przez jednego producenta, ale zarazem ich ignorancja na alternatywne a nie raz bardziej elastyczne rozwiązania jest wręcz niepojęta. I dalej trzymam się poglądu że potrzebują jakiegoś smyracza na ego. Jedyne co jestem w stanie zrozumieć to ich świadomy wybór OCZEKIWANIA I ZAUFANIA do firmy, że ta będzie oddawać im zawsze materiał najwyższej jakości, ale wszyscy wiemy że nie ma rozwiązań idealnych. Stąd razi taka indoktrynacja kiedy rozpoczyna się dyskusja.

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 21.03.2019 o godz. 21:45
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2019, 22:34   #27
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A to na trzeźwo powstało?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2019, 22:36   #28
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Powstała z tego ciekawa dyskusja:Zwolenników reklam i ich przeciwników. Ciekawe, czy ci zwolnicy reklam, naprawdę są tacy świadomi tego co mówią. Czy mają profity z tych, że reklam - czy uważają ich oglądanie za święty obowiązek.
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.03.2019, 00:48   #29
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości

Znacznie łatwiej można by coś takiego wprowadzić np. na YT. Tam są miliony twórców, różnorodny kontent, dziś już nierzadko bardzo ambitny i realizowany bardzo ciekawie zarówno od strony formy jak i treści. Google zarabia na reklamach, płaci twórcom również od reklam. Od lat przebąkuje się, że serwis wprowadzi możliwość płatnego wyłączenia reklam, przywitałbym to z radością, rzecz jasna że w przypadku rozsądnej ceny (nie oszukujmy się - w dzisiejszych czasach kryzysu reklamowego na wyświetlaniu reklam nie zarabia się kroci, a zatem i opcja wyłączenia ich nie powinna być szczególnie droga).
Yyyyy od kilku lat masz Youtube Red https://www.youtube.com/premium - placisz i nie masz reklam.
A jak za drogo to jest Youtube Vanced https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/


Ta natretna strona z dp juz zniknela tak samo jak z pudelka

Ostatnio zmieniany przez loki7777 : 22.03.2019 o godz. 00:50
loki7777 jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.03.2019, 01:17   #30
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,204
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niestety, usługa jeszcze nie jest dostępna w Polsce - może to zresztą dlatego, że nie sprzedałaby się wystarczająco dobrze?

Poruszyliście kilka ciekawych kwestii. Zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że poziom większości portali jest jaki jest. To po części wina twórców (korzystanie z clickbaitów itd.) po części natomiast samych odbiorców. Tych innych? Niekoniecznie, sam kilka razy złapałem się na tym, że ciekawszy, dłuższy, bardziej zagłębiający się w temat artykuł chciałem przy przeglądaniu netu zamknąć, bo przyzwyczaiłem się do krótszych treści i po pobieżnym zapoznaniu się z tym o co chodzi chciałem iść dalej. Jak to zauważałem, to doczytywałem do końca (nie mam na myśl czytania na siłę wszystkiego, jak treść jest w moim mniemaniu głupia, potrafię przerwać po drugim zdaniu).

Wprowadzenie niewielkiej odpłatności pozwoliłaby niektórym portalom na odejście od takiego modelu i tworzenie mniej, ale lepiej. Tylko czy znalazłoby się odpowiednio dużo chętnych, żeby to się opłaciło? Nie wiem.

Nie jestem zwolennikiem reklam "bo twórcy muszą zarobić". W ogóle nie jestem ich zwolennikiem - bo kreują popyt na niepotrzebne towary/usługi, bo są irytujące, bo z ich powodu informacje stają się krótkie i liczne, byle tylko kilka razy otworzyć nową stronę - powody są różnorakie. Rozumiem natomiast, że jakoś twórcy zarobić muszą i to jest metoda, która jako tako się sprawdza.
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Polowanie na dobreprogramy.pl Qbi@k Komputery - oprogramowanie i sprzęt 160 28.11.2008 19:25
Filtr anizotropowy i antyaliasing Edwardo Komputery - oprogramowanie i sprzęt 50 12.01.2008 22:04
Filtr antyspamowy w gmail.com andy Off topic 6 12.02.2006 15:27
"film kinowy" - filtr? xor_ew Film i Muzyka 1 29.08.2005 13:54
Filtr 'karaoke' Zbynio Napędy optyczne CD 4 01.10.2003 16:08


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.