Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.06.2008, 00:38   #301
Placio74
VideoAudio
 
Avatar użytkownika Placio74
 
Data rejestracji: 10.04.2005
Lokalizacja: Elbląg
Posty: 218
Placio74 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Szkoda tylko że w przypadku foobar2000 i pluginu foo_midi najpierw trzeba domyślić się że potrzebne są 'pluginy' VSTi (kode mógłby dodać chociaż jakiś plik z opisem...), a później jeszcze odnaleźć jakieś użyteczne (jest tego co prawda sporo, ale ...).

Czy będą to Soudfonty czy VSTi i tak jest to znacznie lepsze brzmienie od syntezy FM.
Placio74 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.07.2008, 09:09   #302
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[fb2k] foobar2000 0.9.5.4

Changelog:
  • Ability to view/edit queries used to create autoplaylists.
  • Media Library Search: queries using ?SORT BY? create always-sorted autoplaylists by default.
  • File format handling updates:
    • Security updates to Vorbis, Speex, FLAC and WavPack libraries.
    • Fixed a rare Ogg seeking accuracy bug.
    • Improved MP4 parser security.
  • Converter improvements:
    • No longer aborts the entire operation when one of queued tracks can't be processed.
    • Optional status log popup after conversion.
  • Album List: ability to select multiple items at once by holding shift or control keys.
  • New built-in DSPs: Crossfader, Skip Silence.

http://foobar2000.pl/index.php?showtopic=4448
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2008, 19:46   #303
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
foobar2000 v0.9.5.5

Changelog:
  • Fixed broken handling of the & character in context menu command names
  • Fixed handling of audio CDs with 99 tracks
  • Workarounds for issues with decoding some of ADPCM WAV files
  • Copying/pasting autoplaylists in Playlist Manager now preserves the autoplaylist status
  • Fixed repaint glitch with playlist tabs when managing playlists using Playlist Manager
  • AAC decoder fixes

http://foobar2000.pl/index.php?showtopic=4499
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 14:25   #304
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zainstalowałem sobie ostatnio Foobar'a na próbę i muszę przyznać, że jakość dźwięku przypadła mi do gustu. Chętnie wymieniłbym Winampa na niego, ale jednak póki co wygląd jest nieakceptowalny (dla mnie ten element również jest istotny). Stąd pytanie - czy jest już jakiś prosty sposób na wgrywanie tematów, bądź pobranie wersji programu, która to umożliwia (swego czasu wydaje mi się, że jedno pismo coś takiego umieściło i nawet miałem zgrane na dysku, ale na tym, który mi ostatnio padł)?

Znalazłem kilka instrukcji na internecie, ale były takiej długości, że nie chciało mi się nawet tego czytać, nie mówić o ściąganiu tego wszystkiego, co było tam wymienione i grzebaniu w tym. To już nie te czasy, kiedy coś takiego mnie bawiło - teraz ma być prosto i szybko


Interesowałoby mnie coś prostego - playlista, chętnie (choć niekoniecznie) okładka granego albumu, do tego może jakaś prosta wizualizacja, całość z możliwością zmiany kolorów. Nie pogardziłbym również, gdyby program dało się chować do tray'a.

Jest coś takiego?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 16:03   #305
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Zapraszam do działu http://foobar2000.pl/Wasz-foobar2000-f24.html

PS. foobar2000 gra tak samo jak Winamp. Wszelkie róznice to placebo ;P
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 16:08   #306
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Zainstalowałem sobie ostatnio Foobar'a na próbę i muszę przyznać, że jakość dźwięku przypadła mi do gustu. Chętnie wymieniłbym Winampa na niego, ale jednak póki co wygląd jest nieakceptowalny (dla mnie ten element również jest istotny). Stąd pytanie - czy jest już jakiś prosty sposób na wgrywanie tematów, bądź pobranie wersji programu, która to umożliwia (swego czasu wydaje mi się, że jedno pismo coś takiego umieściło i nawet miałem zgrane na dysku, ale na tym, który mi ostatnio padł)?

Znalazłem kilka instrukcji na internecie, ale były takiej długości, że nie chciało mi się nawet tego czytać, nie mówić o ściąganiu tego wszystkiego, co było tam wymienione i grzebaniu w tym. To już nie te czasy, kiedy coś takiego mnie bawiło - teraz ma być prosto i szybko


Interesowałoby mnie coś prostego - playlista, chętnie (choć niekoniecznie) okładka granego albumu, do tego może jakaś prosta wizualizacja, całość z możliwością zmiany kolorów. Nie pogardziłbym również, gdyby program dało się chować do tray'a.

Jest coś takiego?
Ja uzywam gotowca:
http://dawxxx666.foobar2000.pl/fooava/
__________________

DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 17:05   #307
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Dzięki za linka, DC, przyda się. Używałem AIMPa, ale jednak Foobar ciekawszy i fajnie się nim konwertuje na wszelakie formaty :-). Ale nie mam ani czasu, ani chęci na jego "modyfikowanie", więc gotowiec mile widziany.

Trochę się przeliczyłem :-D.
Zainstalowałem odpowiednią wersję Foobara, potem tę nakładkę. Wybrałem PanelsUI, motyw i mam tylko małe białe okienko z dwoma przyciskami na dole, ehh, nie chce mi się grzebać...

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 05.03.2009 o godz. 18:16 Powód: ppp
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 17:13   #308
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
Trochę się przeliczyłem :-D.
Zainstalowałem odpowiednią wersję Foobara, potem tę nakładkę. Wybrałem PanelsUI, motyw i mam tylko małe białe okienko z dwoma przyciskami na dole, ehh, nie chce mi się grzebać...
Instrukcja:
1. Najpierw insalujemy foobara 0.9.5.2, potem odpalamy instalkę configa. Przy instalacji należy wybrać ścieżkę do folderu foobar2000 (najczęściej C:/Program Files/foobar2000/)
2. Włączamy foobara i wybieramy "Panels UI". Jeżeli nie ma tej opcji to włączamy preferences[ctrl+p]->Display i zmieniamy User Interface Module na "Panels UI"
4. Jeżeli skin automatycznie się nie włączy, wciskamy Ctrl+P, Display-> PanelsUI->Change Layout i zmieniamy na np. AvA 1.05/fooAvA_1.05.pui
5. Dodajemy pliki do foo media library (Preferences [ctrl+p]->Media Library oraz np. metodą przeciągnij i upuść wrzucamy pliki do playlisty
7. Klikamy prawym przyciskiem myszy na playliste->Sort/group by-> i wybieramy 'Artist...' dla widoku albumów lub inną opcję dla widoku singli
8. Włączamy SETTINGS (przycisk w prawym dolnym rogu) - tu można dostosować foo do swoich upodobań

Twórcy foobara usunęli przydatny skrót, który umożliwiał skasowanie utworu z playlisty. By go przywrócić trzeba wejść w Preferences (ctrl+p) > General > Keyboard Shortcuts > kliknąć Add New > wyszukać i zaznaczyć "Edit > Selection > Remove" > w polu Key wcisnąć przycisk Delete na klawiaturze.
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 18:43   #309
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Qbi@k Podgląd Wiadomości
PS. foobar2000 gra tak samo jak Winamp. Wszelkie róznice to placebo ;P
Gra zdecydowanie inaczej, może nie zupełnie inaczej, ale inaczej. Efekt placebo (pomijam, że to trochę niefortunne użycie tego słowa) nie ma tu nic do rzeczy - wystarczą dobre głośniki i w miarę dobry słuch


Linki zaraz poprzeglądam.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 19:23   #310
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Gra zdecydowanie inaczej, może nie zupełnie inaczej, ale inaczej. Efekt placebo (pomijam, że to trochę niefortunne użycie tego słowa) nie ma tu nic do rzeczy - wystarczą dobre głośniki i w miarę dobry słuch
Does foobar2000 sound better than other players?

No. Most of ***8220;sound quality differences***8221; people ***8220;hear***8221; are placebo effect (at least with real music), as actual differences in produced sound data are below their noise floor (1 or 2 last bits in 16bit samples). foobar2000 has sound processing features such as software resampling or 24bit output on new high-end soundcards, but most of the other mainstream players are capable of doing the same by now.

http://www.foobar2000.org/?page=FAQ

http://foobar2000.pl/-FAQ-foobar2000...ons-t2787.html
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 19:31   #311
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Może ten Winamp był jakoś źle ustawiony. Albo jakiś korektor/efekt DSP.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 20:07   #312
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Qbi@k Podgląd Wiadomości
Does foobar2000 sound better than other players?

No. Most of ***8220;sound quality differences***8221; people ***8220;hear***8221; are placebo effect (at least with real music), as actual differences in produced sound data are below their noise floor (1 or 2 last bits in 16bit samples). foobar2000 has sound processing features such as software resampling or 24bit output on new high-end soundcards, but most of the other mainstream players are capable of doing the same by now.

http://www.foobar2000.org/?page=FAQ

http://foobar2000.pl/-FAQ-foobar2000...ons-t2787.html
Ujmę to inaczej - włączam Winampa, włączam Foobar'a - ta sama piosenka, i tu i tu bez equalizera. Brzmi inaczej.

Szczerze mówiąc mało mnie interesuje, co ktoś sobie gdzieś na internecie napisał, jeśil mogę to sprawdzić sam. Sprawdzam - widzę, jak jest. Słuch zawsze miałem bardzo dobry, przez kilka lat grałem na instrumentach, potrafię stwierdzić różnice. Dla mnie jest ona wyraźna.


Wracając jednak do sedna. Zainstalowałem tego gotowca z postów wyżej i muszę przyznać, że jestem zadowolony



Mam jednak kilka pytań odnośnie opcji i funkcji, których być może jeszcze nie znalazłem:

1. Okładki - najpierw program nie wyświetał nic, potem ściągnąłem jedną z internetu i wrzuciłem do katalogu z albumem - zobaczył i wyświetlił. Za chwilę jednak zaczął wyświetlać i inne, zakładam że automatycznie ściąga z internetu (czemu dopiero teraz?). Dobrze działa i ok.

Nie wyświetlają się natomiast okładki w Cover Flow. Z tego, co widzę to jest tam podana inna ścieżka (Dane aplikacji/foobar/ compents...) i ja tam rzeczywiście nic nie kopiowałem. Z drugiej strony - jeśli wyświetla okładki podczas odtwarzania (czyli sam je ściąga), to czemu tu nie widzi? Trzeba coś pozmieniać w ustawieniach?


2. Lyrics - ustawiłem ściąganie z internetu (a przynajmniej tak sądzę), ale mimo to nic poza tytułem piosenki się nie wyświetla. Czemu?

Edit.. Teraz zaczęło mi się wyświetlać, ale.. co innego niż leci Jak posprawdzałem, to część się wyświetla, część nie, część źle. Co pozmieniać, żeby miało to ręce i nogi? (ewentualnie co pozmieniać w ustawieniach).


3. Baza danych internetowych - przy Winampie jak wrzucałem jakąś płytkę Audio w 99,9% przypadków od razu ściągał dane z internetu i wgrywał tagi. Tutaj sprawdziłem co prawda na razie jedną płytę, ale nie wyglądało na to, jakby czegokolwiek szukał (Winamp pisał i też, jak nic nie znajdywał). W którym miejscu można to zmienić? (jeśli można). I czy jest możliwość, aby w przypadku plików na dysku zapisać te dane od razu do tagów, żeby potem już było to odtwarzane prawidłowo?


4. Zakładka collection - jedna rzecz, to jak przy Cover Flow, a mianowicie brak okładek (ale to zakładam, jest wspólny problem), druga to wyświetlanie jedynie albumu obecnie odtwarzanego. Chciałbym, aby były tutaj wszystkie, które dodałem i które widoczne są przykładowo właśnie w Cover Flow. Czy te dwie rzeczy są od siebie niezależne i muszę tutaj muzykę dodawać osobno?


5. Ostatnia rzecz, to wygląd. Generalnie mi się podoba i program już mnie kupił ale też chętnie zmieniłbym kilka rzeczy związane z ułożeniem paneli, np. chciałbym, aby teksty piosenek wyświetlały się obok okładki i listy, a nie zamiast. Podobnie ta zakładka collection. Czy można to tak skonfigurować?



W każdym razie program zaczyna mi się podoba i prawdopodobnie zacznę go używać. Zostaje jeden, niestety spory problem, a mianowicie nieobsługiwanie go przez mój ulubiony program StatBar. Ale z tym będę się musiał jeszcze pobawić, może uda się go tak 'oszukać', żeby myślał, że to Winamp.



Znalazłem jeszcze dwie ciekawe skórki (tematy):

http://www.hydrogenaudio.org/forums/...howtopic=69046

http://foobar2000.pl/index.php?showtopic=4721

Za pierwszą, patrząc na konfigurację, raczej nie będę się w ogóle brać, ale druga wygląda sensownie. Może w wekeend spróbuję
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 20:19   #313
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości

Mam jednak kilka pytań odnośnie opcji i funkcji, których być może jeszcze nie znalazłem:

1. Okładki - najpierw program nie wyświetał nic, potem ściągnąłem jedną z internetu i wrzuciłem do katalogu z albumem - zobaczył i wyświetlił. Za chwilę jednak zaczął wyświetlać i inne, zakładam że automatycznie ściąga z internetu (czemu dopiero teraz?). Dobrze działa i ok.

Nie wyświetlają się natomiast okładki w Cover Flow. Z tego, co widzę to jest tam podana inna ścieżka (Dane aplikacji/foobar/ compents...) i ja tam rzeczywiście nic nie kopiowałem. Z drugiej strony - jeśli wyświetla okładki podczas odtwarzania (czyli sam je ściąga), to czemu tu nie widzi? Trzeba coś pozmieniać w ustawieniach?


2. Lyrics - ustawiłem ściąganie z internetu (a przynajmniej tak sądzę), ale mimo to nic poza tytułem piosenki się nie wyświetla. Czemu?

Edit.. Teraz zaczęło mi się wyświetlać, ale.. co innego niż leci Jak posprawdzałem, to część się wyświetla, część nie, część źle. Co pozmieniać, żeby miało to ręce i nogi? (ewentualnie co pozmieniać w ustawieniach).
1. Do sciagania okladek - http://www.hydrogenaudio.org/forums/...howtopic=51896
Sprawdz czy w folderze z albumem nie ma juz jakiegos pliku graficznego, bo po sciagnieciu okladki moze wyswietlac tamten plik
2. Jesli sciaga zly tekst to wlacz utwor i wejdz w menu -> file -> search lyrics online i wybierz inny plik, a co do opcji to ja mam tak:

__________________


Ostatnio zmieniany przez DreamCrusher : 05.03.2009 o godz. 20:23
DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 20:53   #314
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez DreamCrusher Podgląd Wiadomości
1. Do sciagania okladek - http://www.hydrogenaudio.org/forums/...howtopic=51896
Sprawdz czy w folderze z albumem nie ma juz jakiegos pliku graficznego, bo po sciagnieciu okladki moze wyswietlac tamten plik
2. Jesli sciaga zly tekst to wlacz utwor i wejdz w menu -> file -> search lyrics online i wybierz inny plik, a co do opcji to ja mam tak:
Ad 2 - ustawienia mam takie same, natomiast na pewno przyda się funkcja wybierania innego pliku, dzięki za tą informację.


Ad 1 - co do okładek, to program ściągnąłem, ale potrzebny jest Framework 3.5, więc też go ściągam, ale to może chwilę zająć.

A w jaki sposób ten program działa? Jest on prekonfigurowany do działania z Foobarem, czy po prostu jest możliwość ręcznego ustawienia folferu docelowego, w którym zapisywane są obrazki i chodzi o to, aby wskazać ten, z którego czyta Foobar?

----
EDIT

Ok, program przetestowałem, ale nie zachwycił mnie. W sumie to tylko wyszukiwarka okładek, co mogę spokojnie zrobić ręcznie, to nie jest problem. Była tam niby jakaś funkcja związana z Foobar'em, ale wymagała ściągnięcia kolejnego programu, więc stwierdziłem, że wystarczy.

Posprawdzałem jeszcze to Cover Flow, ale widzę, że problem nie jest w tym, że obrazki nie są w podanej lokalizacji (źle wcześniej przeczytałem - z tej lokalizacji w danych aplikacji odczytywana jest tylko ikonka braku okładki), tylko że nie są odczytywane z folderu z muzyką. Ale widzę, że jest to dość powszechny problem, póki co nie rozwiązany i trzeba czekać na ostateczną wersję tego plugina. Może i tak.

To, co bardziej mnie teraz zastanawia, to czemu okładki nie wyświetlają się również w zakładce Collection. To jest już chyba część całego tematu, a nie programu i powinno działać. To nie jest dla mnie w sumie najważniejsze, ale gdyby ktoś miał jakiś pomysł, chętnie spróbuję.
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 05.03.2009 o godz. 21:32
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2009, 21:46   #315
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Przeinstalowałem na nowo, do Program Files, odpowiednią wersję i w odpowiedniej kolejności. Teraz po wejściu do "Library Filter" foobar się wykrzacza i otwiera mi się notatnik z błędem:

Cytat:
Napisany przez foobar
Illegal operation:
Code: C0000005h, flags: 00000000h, address: 024B69BAh
Access violation, operation: read, address: 00000000h
Call path:
entry=>app_mainloop=>preferences_page::create
Code bytes (024B69BAh):
024B697Ah: 50 8B CF E8 9F F8 FF FF 8D 45 14 50 C6 45 FC 02
024B698Ah: E8 B9 F9 FF FF 59 89 5D 10 39 5D DC 8B 45 D0 C6
024B699Ah: 45 FC 04 BF A9 FB 4C 02 77 02 8B C7 8B 4D 14 8B
024B69AAh: 11 50 8D 45 10 50 FF 52 0C 84 C0 74 44 8B 4D 0C
024B69BAh: 8B 01 53 8D 55 10 52 8D 55 E0 52 53 FF 50 10 84
024B69CAh: C0 74 2E 39 5D F0 8B 45 E4 77 02 8B C7 8B 4D 08
024B69DAh: 8B 11 56 50 FF 52 08 8B 4D 10 E8 E7 B4 FF FF 8B
024B69EAh: 4D 14 E8 DF B4 FF FF 8B 4D 0C E8 D7 B4 FF FF EB
Stack (0014E228h):
0014E208h: 00F0F0F0 00F0F0F0 00F0F0F0 00F0F0F0
0014E218h: 00F0F0F0 00F0F0F0 00F0F0F0 00F0F0F0
0014E228h: 230F6655 02F77EFC 02F7803C 00000000
0014E238h: 024CFBB4 02530D18 0000001F 0000001F
0014E248h: 0000000E 024CFBD0 00000000 00000000
0014E258h: 00000000 00000000 0014E2E4 024CBD72
0014E268h: 00000004 02532C90 02F22C3D 0014E2BC
0014E278h: 00000000 009EDBB8 012AEEF8 2337E1F8
0014E288h: 02F77EFC 00000000 02532C80 00000000
0014E298h: 00000003 02EEC22D 00000014 0011016C
0014E2A8h: 02530000 00000000 00000010 00000008
0014E2B8h: 024BB449 02F7803C 00000000 00000000
0014E2C8h: 00000000 00000000 00000000 0014E2EC
0014E2D8h: 024BB7A8 00000008 0014E36C 0014E36C
0014E2E8h: 02F6EEB8 00000000 02F22DB6 016D03DA
0014E2F8h: 0014E3C4 00000000 031166D8 02F777BA
0014E308h: 02F77EFC 2337E060 00000000 02532C80
0014E318h: 024D4748 00000000 00198D97 01289DB0
0014E328h: 024B6120 02EEA70E 02F7803C 031166D8
0014E338h: 00000014 00000014 00000003 02F7803C
Registers:
EAX: 00198D01, EBX: 00000000, ECX: 00000000, EDX: 00183040
ESI: FFFFFFFF, EDI: 024CFBA9, EBP: 0014E26C, ESP: 0014E228
Crash location: "foo_run", loaded at 024B0000h - 024DB000h
Symbol: "foobar2000_get_interface" (+00003BAAh)

Loaded modules:
foobar2000 loaded at 011C0000h - 012E2000h
ntdll loaded at 770E0000h - 771FE000h
kernel32 loaded at 76BE0000h - 76CB8000h
COMCTL32 loaded at 74930000h - 74AC4000h
msvcrt loaded at 76830000h - 768DA000h
ADVAPI32 loaded at 75BD0000h - 75C8F000h
RPCRT4 loaded at 76760000h - 76823000h
GDI32 loaded at 75AF0000h - 75B3B000h
USER32 loaded at 76960000h - 769FE000h
SHLWAPI loaded at 76A00000h - 76A55000h
SHELL32 loaded at 75C90000h - 7675E000h
ole32 loaded at 76A90000h - 76BD4000h
shared loaded at 10000000h - 1002A000h
COMDLG32 loaded at 75A70000h - 75AE4000h
IMM32 loaded at 77210000h - 7722E000h
MSCTF loaded at 76EE0000h - 76FA7000h
LPK loaded at 77230000h - 77239000h
USP10 loaded at 77250000h - 772CD000h
uxtheme loaded at 748A0000h - 748DF000h
rlls loaded at 01120000h - 0117D000h
WS2_32 loaded at 76930000h - 7695D000h
NSI loaded at 77240000h - 77246000h
OLEACC loaded at 74070000h - 740A8000h
OLEAUT32 loaded at 76E50000h - 76EDC000h
MSVCP71 loaded at 7C3C0000h - 7C43C000h
MSVCR71 loaded at 7C360000h - 7C3B6000h
VERSION loaded at 74CE0000h - 74CE8000h
NTMARTA loaded at 74CF0000h - 74D11000h
WLDAP32 loaded at 768E0000h - 76929000h
PSAPI loaded at 75900000h - 75907000h
SAMLIB loaded at 75440000h - 75451000h
Schannel loaded at 74DF0000h - 74E35000h
Secur32 loaded at 75830000h - 75844000h
MSASN1 loaded at 75420000h - 75432000h
CRYPT32 loaded at 75220000h - 75311000h
USERENV loaded at 75850000h - 7586E000h
NETAPI32 loaded at 75570000h - 755DA000h
wininet loaded at 759A0000h - 75A70000h
Normaliz loaded at 77200000h - 77203000h
iertutil loaded at 772D0000h - 77315000h
foo_albumlist loaded at 01680000h - 016E5000h
foo_cdda loaded at 016F0000h - 01728000h
foo_chronflow loaded at 01760000h - 017C1000h
WINMM loaded at 74280000h - 742B3000h
gdiplus loaded at 740B0000h - 7425A000h
OPENGL32 loaded at 6BDA0000h - 6BE6B000h
GLU32 loaded at 72360000h - 72383000h
DDRAW loaded at 713F0000h - 714D6000h
DCIMAN32 loaded at 713E0000h - 713E6000h
SETUPAPI loaded at 76CC0000h - 76E49000h
dwmapi loaded at 73BF0000h - 73BFC000h
foo_converter loaded at 01B30000h - 01B97000h
foo_cwb_hooks loaded at 01BA0000h - 01BEC000h
foo_dsp_std loaded at 01D30000h - 01D76000h
foo_func loaded at 01ED0000h - 01F34000h
foo_input_std loaded at 02180000h - 022A8000h
foo_lyricsdb loaded at 01BF0000h - 01C1F000h
foo_playcount loaded at 01D90000h - 01DB9000h
foo_rgscan loaded at 01F70000h - 01FCA000h
foo_run loaded at 024B0000h - 024DB000h
foo_uie_albumart loaded at 024E0000h - 0251D000h
foo_uie_albumlist loaded at 02580000h - 025C3000h
foo_uie_elplaylist loaded at 025D0000h - 0262F000h
foo_uie_graphical_browser loaded at 6A950000h - 6A9E4000h
MSIMG32 loaded at 74CB0000h - 74CB5000h
foo_uie_lyrics loaded at 026B0000h - 0270C000h
foo_uie_peakmeter loaded at 02970000h - 029A3000h
foo_uie_powerpanels loaded at 02540000h - 02563000h
foo_uie_quicksearch loaded at 029B0000h - 029F6000h
foo_uie_vis_channel_spectrum loaded at 02A00000h - 02A3D000h
foo_ui_columns loaded at 02BF0000h - 02D18000h
foo_ui_panels loaded at 02EE0000h - 02FA6000h
foo_ui_std loaded at 03360000h - 03433000h
btkeyind loaded at 02DA0000h - 02DC1000h
imagehlp loaded at 76A60000h - 76A89000h
dbghelp loaded at 6F120000h - 6F1FC000h
Itd., już nie chciałem floodować ;-).

Co jest?
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
foobar, foobar2000

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.