Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.04.2006, 08:00   #46
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ifno o otworzeniu strony dostalem, teraz tylko zmusic sie do wypelnienia tego przynajmniej jakas wizytowka... heh...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.04.2006, 09:55   #47
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak dla mnie to jedna wielka lipa
Mam stworzona strone (wlasciwie to galerie ze zdjeciami), myslalem ze ja tylko wysle i juz. A tu ani dostepu przez ftp - kopiowac 250 plikow pojedynczo - ok, moze bym to nawet jakos wyslal, tylko nastepny problem jak utworzyc katalog? - znowu sie nie da.

Domyslnie laduje sie zrobiony przez nich strona glowna, a nie moj index.html ani index.php. Ktos powie zeby wywalic ta strone glowa - znowu problem, bo sie nie da. Kodu edytowac tez sie da (mozna tylko fragmenty), ale szablon i tak musi byc ich.

Marnosc, marnosc nad marnosciami :/

Na takich zasadach to moga dac nawet 1GB miejsca, bo i tak wiadomo ze nikt tego nie wykorzysta.

--------

A tak poza tematem, zna ktos jakis darmowy server -tak z 30mb na strone i CALKOWICIE bez reklam?
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________

Ostatnio zmieniany przez Eliasz : 18.04.2006 o godz. 10:24
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 10:13   #48
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
Chyba snisz
Tak myslalem.

Oni glupkami tez nie są. Chociaz przyadłby się taki serwerek szybki jakis


ps. nawet niezłe niektóre layouty. Jak ktos potrzebuje stronę, nie zna się na tym (nie mowie ze do celow komercyjnych bo wtedy sie placi specjalistom ) to bez problemu stworzy ciekawą stronę. Takie jest moje zdanie.
__________________
Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniany przez Kasprzak : 18.04.2006 o godz. 10:17
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 10:19   #49
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jecha***322;em kiedy***347; darmowym autobusem z centrum Warszawy do IKEA w Jankach. napakowa***322;o si***281; do niego pe***322;no wsiowych bab z tobo***322;ami i robi***322;y piek***322;o kierowcy, ***380;e nie chce stan***261;***263; np. w Raszynie. w mord***281; jedzie taka za darmo, autobus ma wo***322;ami napisane, ***380;e jest z IKEA i jedzie do niej i koniec.

ale taka jest mentalno***347;***263; - dostajesz za free i si***281; nie podoba
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 10:23   #50
pablocoo
Darkly dreaming...
 
Avatar użytkownika pablocoo
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
pablocoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Eliasz
A tak poza tematem, zna ktos jakis darmowy server -tak z 30mb na strone i CALKOWICIE bez reklam?
fsphost.com
250MB, bez reklam
Tylko wywalili mi juz kisdys konto bez powodu (chyba )
Narazie swoja strone mam na nim, mam nadzieje ze nie wywala.
Jak sie zdecydujesz, daj znac na PM jak ci dziala przesylanie plikow przez ftp (bo mi sie przesylaja niepelne pliki, kazdym klientem; nie wiem czy to wina neta, czy ich serwera )
pablocoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 10:25   #51
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja tam jestem pod wrazeniem na wielkiego PLUSA
dali swietne narzedzie za free z bardzo przejzystym i dosc fajnym programem do pisania
jak chce sie php, sql, ftp, dns, maskowanie adresu itd to sa komercyjne oferty - calkiem niedrogie
no i konstrukcja adresu jest ludzka a sam hosting - jak na darmowy to i tak bardzo dobry!
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 10:28   #52
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
jechałem kiedyś darmowym autobusem z centrum Warszawy do IKEA w Jankach. napakowało się do niego pełno wsiowych bab z tobołami i robiły piekło kierowcy, że nie chce stanąć np. w Raszynie. w mordę jedzie taka za darmo, autobus ma wołami napisane, że jest z IKEA i jedzie do niej i koniec.

ale taka jest mentalność - dostajesz za free i się nie podoba
stare baby w autobusach to nic!

idz do spozywczaka i stan przed taka..
a: "a no to moze te jabluszka jeszcze? swieze one sa?"
b: "tak, prosze, cos jeszcze?"
a: "nie, to juz wszystko"
b: "dobrze, prosze.."
[zaplacone]
a: "a moze jeszcze.."

i tak wkolko!
kiedys wyszedlem z jednego sklepu, bo nie moglem wytrzymac, poszedlem do sklepu obok i dopiero wyszla jak wracalem z tamtego
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 10:33   #53
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pablocoo
fsphost.com
250MB, bez reklam
Tylko wywalili mi juz kisdys konto bez powodu (chyba )
Narazie swoja strone mam na nim, mam nadzieje ze nie wywala.
Jak sie zdecydujesz, daj znac na PM jak ci dziala przesylanie plikow przez ftp (bo mi sie przesylaja niepelne pliki, kazdym klientem; nie wiem czy to wina neta, czy ich serwera )
Upload nawet idzie max łączem, ściąga się też max łączem. Ciekawy hosting. Na strone to moze bym sie nie odwazyl go uzyc (rejestracja odbyła się po wpisaniu nazwy konta i juz generował login, haslo itp.) ale jako ftp do wrzucania plikow, jak najbardziej.


ps. jak wyslalem na pm : Plik doszedl caly bez przerwania.
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 12:03   #54
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez Smartek
stare baby w autobusach to nic!

idz do spozywczaka i stan przed taka..
a: "a no to moze te jabluszka jeszcze? swieze one sa?"
b: "tak, prosze, cos jeszcze?"
a: "nie, to juz wszystko"
b: "dobrze, prosze.."
[zaplacone]
a: "a moze jeszcze.."

i tak wkolko!
kiedys wyszedlem z jednego sklepu, bo nie moglem wytrzymac, poszedlem do sklepu obok i dopiero wyszla jak wracalem z tamtego
pozdro
Smartek, to była aluzja a bady akurat mi się przypomniały
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 21:38   #55
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez pablocoo
fsphost.com
250MB, bez reklam
Tylko wywalili mi juz kisdys konto bez powodu (chyba )
Narazie swoja strone mam na nim, mam nadzieje ze nie wywala.
[...]
Lepiej zrób szybki backup.
Cytat:
Napisany przez fsphost.com
[...]
Server Issues, Maintenance

We have to do some server maintenance, because we are switching
the second server to a more powerful machine.

So we are proposing every user that got an account on the second server
(http://two.fsphost.com) to create backups from their files.


We are not able to send you passwords or restore accounts.

We will not be able to restore anything after we moved! So please do
B A C K U P S !!!

Thank you very much.[...]
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 21:44   #56
pablocoo
Darkly dreaming...
 
Avatar użytkownika pablocoo
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
pablocoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Lepiej zrób szybki backup.
Spoko, nic na serwrze nie jest bedziej aktualne niz u mnie na dysku
Ale dzieki za info, byc moze w ten sposob stracilem poprzednie konto
pablocoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 15:10   #57
TORQUE
rozpruwacz
 
Avatar użytkownika TORQUE
 
Data rejestracji: 29.10.2004
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Posty: 888
TORQUE niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mam stronk***281; na fsphost.com, ale....... jest problem-brak pomys***322;u na o czym ona ma by***263;
dorad***378;cie mi co***347;
tylko bez jaj prosz***281;
__________________
Moje prawo:
Jeśli myślisz, że coś co masz zamiar wykonać, choć na 1% może się nie udać, to w tym momencie powiedz sobie: to się nie da, to się nie uda i to nawet nie ma co zaczynać.
TORQUE jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 16:50   #58
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez TORQUE
mam stronkę na fsphost.com, ale....... jest problem-brak pomysłu na o czym ona ma być
doradźcie mi coś
tylko bez jaj proszę
o robieniu jajecznicy na 200 sposobów
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 18:37   #59
TORQUE
rozpruwacz
 
Avatar użytkownika TORQUE
 
Data rejestracji: 29.10.2004
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Posty: 888
TORQUE niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
dobry pomys***322;, ale ja i gastronomia to dwie r***243;***380;ne rzeczy

mo***380;e jakie***347; inne propozycje?
__________________
Moje prawo:
Jeśli myślisz, że coś co masz zamiar wykonać, choć na 1% może się nie udać, to w tym momencie powiedz sobie: to się nie da, to się nie uda i to nawet nie ma co zaczynać.
TORQUE jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 23:05   #60
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Jesli chcesz zeby miala duza ogladalnosc to musza byc na niej gole azjatki ;-)!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.