Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.09.2003, 13:35   #61
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
maicroftbb napisa***322;(a)
[...] Druga sprawa ale to już nie wina operatorów tylko pewnych "organizmów" którzy dla przyjemności wyrywają, tną kable na ścianach, podpalają skrzynki itd.
Zadne argumenty... absolutnie zadne... ja mam w pracy adsl dziala szybko, ale w godzinach szczytu padaja DNS, musze sie w3cachem ratowac, dzwonilem do telekomuny o wyjasnienie, pani w BOKu uprzejmie mnie informuje za kazdym razem "tak prosze pana, zajmiemy sie tym, naprawimy" do tej pory nic, a trwa juz miesiac... TPSA nic dodac nic ujac
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.09.2003, 13:43   #62
anka725
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika anka725
 
Data rejestracji: 06.08.2002
Lokalizacja: Legnica
Posty: 114
anka725 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm.. neostrada moze i jest dobrym rozwiazaniem, ale Dialog tez nie bedzie stal z zalozonymi rekami. Wedlug ludzi z grupy: alt.pl.telefonia.dialog od pazdziernika ma wejsc nowa usluga DSL - 1Mbit za 160 zl brutto.. i podobno ma miec staly IP.. a wersja 512 ma kosztowac ok 130 zl.. nie wiem co o tym myslec, ale to by bylo dla mnie najlepsze rozwiazanie - jestem abo dialogu i od 3 lat mam ISDN cdi wiec przesiadka na 1Mbit to by bylo cos Napewno na poczatku usluge wprowadza we Wrocku, ale Dialog ma nowy sprzet tak wiec powinna ona byc dostepna dla wszystkich abo. Moze macie o tym jakies lepsze informacje? Na grupie alt.pl.telefonia.dialog jest paru pracownikow Dialogu wiec te newsy sa w miare pewne.. ale narazie ani widu ani slychu ze strony Dialogu o tej usludze..
__________________
Pozdrawiam, Anka.

LITE-ON LTR-52327S QS0E
NEC ND-3500AG Liggy 2.18
anka725 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2003, 14:46   #63
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jesli oferta dialogu okaze sie realna to bez zalu i zadnych skrupulow zmienie operatora - kupie sobie 512 (1mbit to nie dla mnie - warez mnie nie bawi) i bede egzystowal dopoki nie pojawi sie lepsza oferta

choc jak znam zycie to nic za darmo - dialog ma powazne klopoty z kasa (koszt budowy calkowicie wlasnej infrastruktury jest gigantyczny) i nie sadze zeby mogl pozwolic sobie na taki DSL bez 'kruczkow' - czyli albo bedzie to 512kbps a w realu kolo 128 bo lacza beda zapchane, albo wprowadza tak jak Chello ograniczenia w ilosci pobranych plikow

ps. staly IP jest kompletnie zbedny jesli user wie co to dynDNS
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2003, 15:13   #64
maicroftbb
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Posty: 25
maicroftbb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Ormianin napisa***322;(a)
Zadne argumenty... absolutnie zadne... ja mam w pracy adsl dziala szybko, ale w godzinach szczytu padaja DNS, musze sie w3cachem ratowac, dzwonilem do telekomuny o wyjasnienie, pani w BOKu uprzejmie mnie informuje za kazdym razem "tak prosze pana, zajmiemy sie tym, naprawimy" do tej pory nic, a trwa juz miesiac... TPSA nic dodac nic ujac
Sorry, ale coś chyba nie w temat cytat się wszczeliłeś odnośnie mojej wypowiedzi. A czy ja na jakimś kroku chwalę Neo albo SDI. Ani ze jedno ani za drugie nie dam sobie nic obciąć. Mi też SDI czasem wetnie (10s przerwy w przesyle danych) ale to nie jest to jak ma mój kolega na LAN-ie że przez 3-4 godziny nie ma nic.
maicroftbb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2003, 16:45   #65
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
maicroftbb napisa***322;(a)
Sorry, ale coś chyba nie w temat cytat się wszczeliłeś odnośnie mojej wypowiedzi. A czy ja na jakimś kroku chwalę Neo albo SDI. Ani ze jedno ani za drugie nie dam sobie nic obciąć. Mi też SDI czasem wetnie (10s przerwy w przesyle danych) ale to nie jest to jak ma mój kolega na LAN-ie że przez 3-4 godziny nie ma nic.
No widzisz, w moim rejonie tepsa zawodzi a osiedlowe LANy dzialaja poprawnie
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.09.2003, 14:34   #66
tonka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.09.2003
Lokalizacja: kraków
Posty: 3
tonka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
polacy to biedotki a chcieliby zyc jak amerykanie a pewnie jeszcze lepiej

niestety tak to juz w naszym kraju jest, jak ktos cos robi to trzeba go najpierw posadzić o jakieś złodziejskie zamiary...żałosne
Nie bronie tepsy bo oni mają od tego swoich praników ale jak czytam to forum to jestem załamany niektórymi wypowiedziami
1) Nie od razu Kraków( internet w Polsce?) zbudowano, wiec trzeba jeszcze poczekać
2) Prawda jest taka że tepsa zmiata swoim potencjałem inne firmy( typu netia lub dialog) oczywiście nie może tego zrobić w ciągu powiedzmy kilku miesiecy (wszyscy posądzili by ją o monopolistyczne zapedy) ale mogłaby np: oferując dostep np. neo+ za 10PLN/miesiąc
3) Jak ktoś chce czekać na tansze usługi ADSL w innych firmach niz tpsa to niech sie grubo zastanowi czy to ma sens bo nawet głupi zobaczy że tpsa i jej reklama neostrady jest praktycznie w kazdych mediach a to znaczy że tpsa nie zamierza czekac na innych tylko juz dzis zaczyna wprowadzac badz co badz najnowsze technologie(ADSL) dla domowych uzytkownikow co raczej pozostawia konkurencje daleko z tylu
4) i na koniec: ile dalibyście za neo+ nie płacząc że drogo? bo według niektórych te 150 zl/m to kosmos a dla niektórych to juz w miare malo, a prawda jest taka (ide o zakład) że jeśliby tpsa wprowadzila promocje 1 zł za aktywacje i np 10 zł za abonament to znalezliby sie tacy co by powiedzieli że to za drogo hehehe Wszystkim nie da się dogodzić i zamiast cieszyć się z tego co mamy to szukamy wszędzie kantów...i całkiem na koniec: jak kogos nie stac na pożądne auto to jezdzi jakims maluszkiem a nie płacze że marcedes zdziera z klientów, takie są prawa wolnego rynku i zawsze jakość i podaz kształtuja cene a że nie wszystkich na to stać to już ich problem...
tonka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.