Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.08.2003, 22:27   #16
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a jeszcze pozniej bedzie: "Mamy juz tyle uzytkownikow, ze zapychaja nam lacza" :zeby:
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.08.2003, 22:56   #17
matteo
Indywidualista
 
Avatar użytkownika matteo
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 337
matteo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wink

Żebyście tylko nie wykrakali ...
__________________
[ Miłego dnia. Matteo (You have to see it for yourself ...) ///
[ ASUS A8N-SLI DEL nF4 | AMD Athlon64 3200+ | 2GB GEIL RAM | GF Gainward 6600GT | WindowsXP (SP2) ///
[ DVDRW LG SuperMulti 16x | CDRW Lite-On 40x | Samsung SpinPoint 250GB SATA | LG StudioWorks 700S ///
matteo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 00:38   #18
TVC
www.ds.art.pl
 
Avatar użytkownika TVC
 
Data rejestracji: 01.05.2001
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 297
TVC zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
heheh jak mi tak powiedza to rzuce w tego francuzika moim lucentem i powiem oddaj kase zlodzieju bo ja za instalke placilem 799 + vat ale smigam na neo og 8 miechow wiec mam nadzieje ze w styczniu wymysla cos nowego, a moze netia powalczy albo cos wejdzie nowego :cool:
__________________
Moim życiem jest Jungle bo Jungle Is MaSSive!!!!
TVC jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 11:35   #19
Barracuda
Bywalec
 
Avatar użytkownika Barracuda
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: kiele tamy na Wiśle
Posty: 27
Barracuda w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co i tak nie zmienia faktu, ze tepsa ma w dupie wszystkich i wszystko...ja tylko z ciekawosci pytalem czy moge zalozyc neo u siebie we włocławku, ale po dlugich poszukiwaniach jakiegos adresu mailowego na ktory moglbym wyslac zapytanie, otrzymalem odpowiedz:
nie mozna zalozyc,bo trele morele infrastruktura, sroty pierdoty itp., a kiedy to bedzie mozliwe to oni (ona - bo to babka odpowiadala) nie maja zielonego pojecia...ale chociaz obiecala sie odezwac...na razie cisza...wrrr
PS
a tak wogole to czy na stronie tepsy to jest podany jakis emil? tak coby mozna do nich zacwierkac
PS2 gdyby nie netia to zapewne do tej pory nie mialbym telefonu, bo skur...szanowni z tepsy niestety na moim osiedlu (2,5 km od centrum wloclawka) nie mieli mozliwosci instalacji linii telefonicznych.
Pojawila sie netia, zalozyli telefony to na drugi dzien przyszli z tepsy namawiac aby przeniesc sie do nich , bo oni juz tez moga zalozyc
Ożesz ty w morde! ....pognałem...
Barracuda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 15:24   #20
maicroftbb
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Posty: 25
maicroftbb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Poszedlem dzis do BOK. Pani byla mila ale jak jej powiedzialem o co chodzi to stwierdzila ze wlasnie sie dowiedziala, ale zaczela grzebac w kompie i znalazla ze fakt jest juz taka promocja ale oni jako pracownicy zostana poinformowani dopiero w poniedzialek i wtedy beda udzialac wyczerpujacych informacji. No nic moze trzeba bedzie sprobowac w przyszlym tygodniu.
maicroftbb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 15:34   #21
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
bez BOKów będzie chała - w stanach dwa razy dostałem cholery walcząc z infolinią 'just call...'
w polsce będzie gorzej - bo w stanach ludzie są z natury uprzejmi, mili i naprawdę chcą pomóc - w polsce kwitnie lenistwo i opier...

a tak lubiem moją panią z BOKu... wszsytko można było zalatwić, billingi na lewo, kontakt do montera, telefony które 'nie istnieją'... nawet reklamacj mi uznali...

a teraz co? kur..ć mi się chce...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 16:30   #22
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zbieg12 napisał(a):
a jeszcze pozniej bedzie: "Mamy juz tyle uzytkownikow, ze zapychaja nam lacza" :zeby:
e tam wtedy poprostu zrobia "mala awarie" i odetna na pare dni najwiekszych zapychaczy
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 18:02   #23
eloise
Dobry Człowiek
 
Avatar użytkownika eloise
 
Data rejestracji: 30.07.2002
Lokalizacja: PolSKA
Posty: 840
eloise niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
ciagle pracuje nad 'ladnym' avatarem - Wasz Moderator
faktycznie Nasz Moderatorze od jakiegoś czasu "dziwne" rzeczy pojawiają się po Waszymi wypowiedziami
__________________
I otrze z Ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie.
eloise jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2003, 20:06   #24
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ze względu na czekającą mnie w niedalekiej przyszłości prace muszę odkryć w sobie zamiłowanie do polskich literek (odkrywam szybciej niz kolumb amerykę) oraz dokopać sie do pokładów talentu plastycznego - idzie mi tak że opinie o moich dziełach są skrajne - wielcy geniusze tez byli niedoceniani - ale to chyba nie to... obiecuje zwiększyć intensywność kopania

ps. już niedługo będzie coś normalnego - musze niestety uczyć sie też do egzamów
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2003, 11:54   #25
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Coś mi tu nie pasuje - aktywacja kosztuje złotówke, ale zestaw instalacyjny dodatkowo 199 zł?!?! I jaki w ogóle sens ma pozostawienie opłaty do wyboru (149 albo 199 zł)?? Już dosyć znam te wszystkie promocje i nie dam się więcej oszukać. Tak to jest ze wszystkimi promocjami - a jak np. było z zestawem startowym Ery? Niby SIM + 80 zł na rozmowy za cene 40 zł, ale te 80 zł otrzymywaliśmy po kilku doładowaniach (co się nie opłaca i tak, bo Era zdziera VAT dwukrotnie. Albo Canal+ za złotówkę... szkoda gadać, nigdzie nie ma nic za darmo. TP SA może i rzeczywiście dała jakąś okazję, ale oni to sobie i tak wyrównają naszym kosztem, więc nigdy nie będą stratni.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2003, 13:25   #26
matteo
Indywidualista
 
Avatar użytkownika matteo
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 337
matteo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation

No to jest jak najbardziej normalne.
Złotówke płacisz za aktywacje (i crossowanie linii), natomiast 199zł
musisz wydać na zestaw instalacyjny ... wtedy SAGEM jest już Twoją własnoscia!

Co w tym dziwnego? 8)
__________________
[ Miłego dnia. Matteo (You have to see it for yourself ...) ///
[ ASUS A8N-SLI DEL nF4 | AMD Athlon64 3200+ | 2GB GEIL RAM | GF Gainward 6600GT | WindowsXP (SP2) ///
[ DVDRW LG SuperMulti 16x | CDRW Lite-On 40x | Samsung SpinPoint 250GB SATA | LG StudioWorks 700S ///
matteo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2003, 13:32   #27
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nie jestem pewien czy modem adsl jest twoja wlasnoscia - radzilbym sie upewnic - ja mam neo+ na siemensie (zdecydowanie najlepszy z oferowanych przez tepse zestawow) i modem i splitter sa wlasnoscia tepsy
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2003, 17:10   #28
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
nie jestem pewien czy modem adsl jest twoja wlasnoscia - radzilbym sie upewnic - ja mam neo+ na siemensie (zdecydowanie najlepszy z oferowanych przez tepse zestawow) i modem i splitter sa wlasnoscia tepsy
zapomniałeś o polskich literkach
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2003, 17:45   #29
maicroftbb
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Posty: 25
maicroftbb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No wlasnie jak to jest w koncu placi sie ta zlotowke + 199zl za "modem" jesli chce sie skorzystac z mozliwosci wypozyczenia na miesiac czy tylko 1zl i za miesiac oddajemy "modemik". Bo jesli te 199 trzeba zaplacic to jest to chore bo tp nigdy nie zwraca kasy po okresie probnym jak oni to ladnie nazwali.
maicroftbb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2003, 18:12   #30
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
fóck
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.