Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.07.2009, 12:46   #436
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Lexmark jest tani ale ma najdroższe wklady wiec odpusc sobie, jakoscia druku tez nie powala
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.08.2009, 16:55   #437
adapterBambino
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.08.2009
Posty: 3
adapterBambino w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja stawiam na OKI. To sprawdzona marka. Wprawdzie cena jest taka sobie ale warto na początku dopłacić bo jest tania w eksploatacji i w sumie wychodzi na to samo a w ich sklepie (sklep-oki.pl) można wziąć na raty czy w leasing. My właśnie spłacamy nasz kombajn firmowy
adapterBambino jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2009, 16:57   #438
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
OKI to igłówki robi niezastąpione, reszta to egzotyka u nas...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2009, 18:17   #439
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Z urządzeń wielofunkcyjnych polecam niezmiennie Brothera z tuszami Skyhorse.
Tanie, tanie w eksploatacji i bezproblemowe.
Mam DCP-357C, brat teraz kupił DCP-375CW z wifi.
Dobre są też Canony, może nawet mają lepszą jakość. Ale zbiorniczki małe i trzeba je resetować.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2009, 09:27   #440
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A ja chciałbym się poradzić. Potrzebuję drukarki laserowej do drukowania nade wszystko tekstu. Mam do wydania 300-350 PLN i zależy mi, aby tonery nie były kosmicznie drogie.

Co byście polecili?
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2009, 10:00   #441
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ogólnie to bym chyba jakieś HP tanie polecił, BO TO DZIAŁA!!!

Dobre zamienniki można kupić za ~145 złotych... no nie wiem, jak dla mnie to są super; jak czekam w PKO BP na wydruk z Samsunga, to ja przewracam oczami i panienka w kasie też.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2009, 10:13   #442
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mam Canona Pixmę IP 1800, jakość jest dobra, ale nic nie resetowałem Niech sobie wyświetla "kończy się tusz", zwłaszcza, że nie musze wpierw wciskać OK czy coś takiego bo to pisze w tym małym okienku gdzie pisze też "drukarka jest zajęta" itp.
darolo1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2009, 10:39   #443
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez darolo1 Podgląd Wiadomości
Ja mam Canona Pixmę IP 1800, jakość jest dobra, ale nic nie resetowałem Niech sobie wyświetla "kończy się tusz", zwłaszcza, że nie musze wpierw wciskać OK czy coś takiego bo to pisze w tym małym okienku gdzie pisze też "drukarka jest zajęta" itp.
Kiciu, o drukarce laserowej mówimy teraz, bo tak się kolega pytał.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2009, 10:40   #444
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wiem, ale wcześniej było poruszone coś o Canonach to postanowiłem dopisać
darolo1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2009, 12:16   #445
marynarz
Guru
 
Data rejestracji: 01.05.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 1,634
marynarz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Xerox 3117 W innym wygladzie to Samsung i Dell.
__________________
...El Marinar...
marynarz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2009, 13:49   #446
Bobenio
Banned
 
Data rejestracji: 13.05.2009
Posty: 7
Bobenio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeżeli chcesz dalej Canona to CANON IP3600

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 30.09.2009 o godz. 18:18
Bobenio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2009, 18:51   #447
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Ogólnie to bym chyba jakieś HP tanie polecił, BO TO DZIAŁA!!!

Dobre zamienniki można kupić za ~145 złotych... no nie wiem, jak dla mnie to są super; jak czekam w PKO BP na wydruk z Samsunga, to ja przewracam oczami i panienka w kasie też.
co masz do drukarek samsunga dziadu mam takowego lasera i da się wyżyć jakość wydruków całkiem przyzwoita nawet zdjęcia dają radę
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2009, 19:02   #448
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja mam coś do drukarek Samsunga w PKO BP, bo wielkie kobyły (papier w środku) [to zaleta] ale naświetlają stronę dłuuuugo, za długo jak na profesjonalny sprzęt, a taki chyba powinien być w okienkach banku? Druga sprawa, to na bardzo niewiele wpłat, które robię, 2 razy te sprzęty zacięły papier - wystarczy aby zniechęcić amatora...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2009, 19:07   #449
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a może wariują na Twój widok , kasjerki oczywiście
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2009, 19:15   #450
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wariowanie kasjerek jest bardzo możliwe, bo jak dzisiaj ominąłem na rowerze stałe nielegalne miejsce przejścia przez tory, z powodu siedzących na stacji SOKistów, to jak dojechałem ścieżką do drogi, oglądając się, czy mnie te pały nie gonią przypadkiem, gość siedzący z wózkiem po drugiej stronie ulicy, zakrzyczał Jezus Maria!!! Złapał wózek i chciał uciekać... Nie wiedziałem, że aż tak straszny jestem!

Miło mi, pozdrawiam gościa, i zapewniam, że straszę tylko dorosłych, dla dzieci jestem słodki.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
drukarka, kupno, zakup drukarki


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.