Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.02.2006, 19:41   #16
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
[...]

A te 170 stopni pola widzenia to rzeczywiście jest takie potrzebne? Pytam jako laik, bo LCD jeszcze nie używałem, ale wydaje mi się, że i 150 - 160 spokojnie wystarczy, bo przecież te 170 to prawie 180, a przecież nikt nie patrze na monitor stojąc koło niego

Jak tak myślę, to maksymalnie obok mnie siedziały kiedykolwiek dwie osoby patrzące na monitor. To daje kąt widzenia może z 60 stopni od siedzenia na wprost monitora, więc nawet kąt 120 stopni wydawałby się wystarczający.
oglądałem dzisaj kilka monitorów lcd i jeszcze więcej telewizorów.

muszę powiedzieć, że pole widzenia w monitorach komputerowych jest mało ważne - no chyba, że całe stado chce na coś patrzeć, dla jednego użytkownika naprawdę ma to małe znaczenie, w przypadku TV jest to dla mnie nie do przejścia (druga sprawa to szarość zamiast czerni) - co z tego, że TV ma 160 stopni, jak po odejściu kawałek na bok (160 - czyli 2x80) jakieś 35 stopni obraz już się zmienia, nadal nie jest zły ale coś ucieka.....
przy plazmach nie ma z tym problemu.
wracając do monitorów LCD to tylko i tylko takie, teraz jest już czas.

wyjątek, jak ktoś pracuje na grafice w dużej rozdzielczości.......
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.02.2006, 19:42   #17
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Andrzejku - katy widzenia sa bardzo, ale to bardzo wazne - kazdy, kto ma LCD szybko to zauwazy...

Co do samych monitorow LCD to oczywiscie polecam 19' i oczywiscie z matrycami PVA badz MVA, nie ma co sie pchac w matryce TN.
Tu jest genialna strona o LCD - testy, opisy itp. http://www.mva.pl/
Ja mam ten monitor http://www.mva.pl/?id_kategorii=2&top=71&kategoria=226 genialny - naprawde polecam - niby to samo, co Samsung 970P, jednak jakoscia obrazu lyka go na sniadanie... (w Samsungu nie ma realnej palety 16,7, jest akceleracja polegajaca na drganiu i nakladaniu sie kolorow, w ten sposob pozornie uzyskuje sie pelna palete kolorow - w FS jest pelna paleta bez zadnych kantow)
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 20:07   #18
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
@ Smartek

A te 170 stopni pola widzenia to rzeczywiście jest takie potrzebne? Pytam jako laik, bo LCD jeszcze nie używałem, ale wydaje mi się, że i 150 - 160 spokojnie wystarczy, bo przecież te 170 to prawie 180, a przecież nikt nie patrze na monitor stojąc koło niego
W pelni popieram wypowiedz Remiksa - katy sa BARDZO wazne..
wbrew pozorom - nawet 140 (DLA MNIE) nie jest wystarczajacy.., trudno to wytlumaczyc, ale wiem po sobie..
czesto siedzac przy komputerze i np. czytajac forum opieram sie na lewej rece na biurku... (opis jak na blogu ^_^) - wiec jestem _lekko_ nizej niz monitor..
robiac to samo u kumpla (lub u siostry w pokoju..), ktory ma mniejsze katy widzenia - 2/5 obrazu od gory zaczyna sie zamazywac/zmieniac kolory/odcien.. nie wiem jak innych, ale mnie to niesamowicie wkurza i zarazem dekoncentruje. Taki sam efekt wystepuje po 'bokach'.., takie cos nie bardzo mi sie podoba - dlatego taka uwage przywiazuje do katow i nikt mi nie przekona argumentem, ze "siedze zawsze na wprost, a filmy ogladam na TV" itp..
To jest moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim zgadzac - a byc moze pomoge komus kto lubi miec zawsze ladny obraz bez koniecznosci krecenia glowa by sie poprawil
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 20:15   #19
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
W pelni popieram wypowiedz Remiksa - katy sa BARDZO wazne..
wbrew pozorom - nawet 140 (DLA MNIE) nie jest wystarczajacy.., trudno to wytlumaczyc, ale wiem po sobie..
czesto siedzac przy komputerze i np. czytajac forum opieram sie na lewej rece na biurku... (opis jak na blogu ^_^) - wiec jestem _lekko_ nizej niz monitor..
robiac to samo u kumpla (lub u siostry w pokoju..), ktory ma mniejsze katy widzenia - 2/5 obrazu od gory zaczyna sie zamazywac/zmieniac kolory/odcien.. nie wiem jak innych, ale mnie to niesamowicie wkurza i zarazem dekoncentruje. Taki sam efekt wystepuje po 'bokach'.., takie cos nie bardzo mi sie podoba - dlatego taka uwage przywiazuje do katow i nikt mi nie przekona argumentem, ze "siedze zawsze na wprost, a filmy ogladam na TV" itp..
To jest moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim zgadzac - a byc moze pomoge komus kto lubi miec zawsze ladny obraz bez koniecznosci krecenia glowa by sie poprawil
pozdro
Ja nie mówię, że patrzy się na monitor zawsze na wprost, bo rzadko tak naprawdę jest. Ale lekkie pochylenie się, czy też siedzenie wysoko, to 20 góra 40 stopni, co razem ledwie da 90. Tak, jak napisałem - nie mam doświadczenia z monitorami LCD, ale patrząc teoretycznie 140 - 150 stopni wydaje mi się więcej niż wystarczająco.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 20:19   #20
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie, no nie będę polemizował z ludźmi leżącymi przed monitorem , szczególnie, że wszystkie monitoty LCD z DZISIEJSZYCH czasów zapewniają wystarczające pole widzenia. wady w postaci martwych pixeli zaczynają przechodzić do przeszłości (czytać co gwarancje dają) kolory (odwzorowanie) są świetne a co do rozmazywania się obrazu......wszystko zależy, czy tylko obraz monitora się rozmazuje...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 20:21   #21
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ja nie mówię, że patrzy się na monitor zawsze na wprost, bo rzadko tak naprawdę jest. Ale lekkie pochylenie się, czy też siedzenie wysoko, to 20 góra 40 stopni, co razem ledwie da 90. Tak, jak napisałem - nie mam doświadczenia z monitorami LCD, ale patrząc teoretycznie 140 - 150 stopni wydaje mi się więcej niż wystarczająco.
no wlasnie.. tak powinno byc..
nie wiem.. moze to zalezy od matrycy i moze moj CTX ma jedna z tych lepszych? nie mam pojecia, bo wszedzie w danych technicznych pisza "TFT"..

z ciekawosci sprawdzilem przed chwila model LCDka siostry, bylem pewien, ze musi miec bardzo slabe katy widzenia, bo to co tam jest to jedna wielka masakra..
patrze, a tu: poziom/pion - 160 stopni / 140 stopni
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 20:36   #22
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tak jak pisalem... katy sa strasznie wazne, a dopiero w matrycach PVA sa one idealne, takie jak na CRT. Na matrycach TN jakiegolwiek skrecenie glowy widoczne jest na ekranie znieksztalceniem kolorow, zachodzeniem "czarnego" na caly ekran. Z poczatku tez myslalem ze to tak musi byc, ale jak zobaczylem monitor z matryca PVA od razu sie zakochalem;D I teraz jak bede kupowal LCD to tylko z matryca PVA...
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 20:48   #23
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol
..
w takim razie musze miec matryce PVA(?)..
u mnie dopiero jak stane pionowo nad monitorem to dol troche ciemnieje/jasnieje (nawet nie wiem jak to nazwac )
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 21:09   #24
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
no wlasnie.. tak powinno byc..
nie wiem.. moze to zalezy od matrycy i moze moj CTX ma jedna z tych lepszych? nie mam pojecia, bo wszedzie w danych technicznych pisza "TFT"..

z ciekawosci sprawdzilem przed chwila model LCDka siostry, bylem pewien, ze musi miec bardzo slabe katy widzenia, bo to co tam jest to jedna wielka masakra..
patrze, a tu: poziom/pion - 160 stopni / 140 stopni
No właśnie.. czyli monitor po prostu trzeba zobaczyć na żywo, a nie patrzeć na specyfikacje.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 21:19   #25
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Praktyka jest taka, ze matryce TN obojetnie jakie maja katy widzenia i tak znieksztalcaja obraz - jedyne ustawienie, jakie pozwala cieszyc sie takim monitorem to calkowicie frontalne.
Matryce PVA maja nawet katy wiedzenia 178/178, co faktycznie pozwala patrzec na monitor nawet z boku i obraz nadal jest w miare normalny (jest rozjasniony).
Kazy, kto bedzie mial porownanie od razu doceni zarowno sama matryce PVA, jak i katy widzenia - oczywiscie w stosunku do matryc TN.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 21:20   #26
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
No właśnie.. czyli monitor po prostu trzeba zobaczyć na żywo, a nie patrzeć na specyfikacje.



O TAK a najlepiej miec mozliwosc wyboru i ogladniecia paru sztuk z danego modelu i mozna sie rozczarowac

sam osobiscie Samsunga wybieralem z 4 sztuk ale powiem krotko kazdy samsung jak dla mnie przeklamuje kolory
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 21:27   #27
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Co do kątów widzenia - jest to ważne moim zdaniem, szczególnie jak się chce w parę osób jakiś film obejrzeć.
Mój LCD w laptopie (IBM T23) jest już dosyć stary i widzę, że czasem przydałby sie nowocześniejszy wyświetlacz...

Poza tym to ja po staremu - tylko iiyama
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 22:05   #28
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez FatAlbert
nie zrozumiałeś mnie , może kto inny wie monitor 19" w cenie ok 1100 PLN ??
W porządku
A monitorów 19" w granicach 1100 zł jest sporo - tylko, że jak tak pobieżnie patrzę - to szczególnie te markowe - to są akurat modele z najniższej półki 19" - choć może nie wszystkie np:
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=LG+19+LCD+L1915S
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=HYUNDAI+19+B90A
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SAMSUNG+19+913V

To tak na szybko, co znalazłem w sklepie Proline, bez analizy parametrów

Cytat:
Napisany przez Smartek
(...) za to wiem jedno - jestes strasznym maruda ;-) (...)
@Smartek - bez urazy - ale na jakiej podstawie wyciągnąłeś taki wniosek ? Chyba tylko na takiej, że nie jestem jak większość dzisiaj, fanem monitorów LCD ? Ja po prostu - bardzo pobieżnie wymieniłem ich pewne zalety i wady. Przecież kwestia rozdzielczości - bądźmy szczerzy - i pomijając kwestię technologii - fakt, że w monitorach CRT można sobie to dowolnie ustawić, a w LCD są kłopoty - to jakby cofnięcie się wstecz A co do faktu, że znajomi potrafili się przyzwyczaić - to po pierwsze - to, że ktoś się przyzwyczaił, nie oznacza, że ktoś inny musi - np. ja , a po drugie - kupuję drogi monitor, o wartości 60-70 % przeciętnego komputera, to mam prawo oczekiwać, że będę miał wpływ na pewne sprawy, a nie tylko przyjmę to, to mi fabryka narzuci
Może się dziwisz mojej wypowiedzi - ja po prostu nie należę do osób, które oceniają wszystko na zasadzie - dobry - zły. A szczególnie to dotyczy sprzętu technicznego - chociażby komputerowego - każdy model, typ, ma jakieś wady i jakieś zalety. I decyzja o kupnie sprowadza się głównie do znalezienia takiego medelu, który dla nas będzie miał najwięcej zalet, a najmniej wad. Choć też nie zawsze - bo może się przecież zdarzyć, że np. jakiś parametr, czy też cena bedzie stanowiła dla nas najważniejszy argument - i wtedy ilość wad zejdzie na dalszy plan.
Nie twierdzę, że np. w przyszłości nie kupię monitora LCD - sam przecież napisałem, ze ma on także niezaprzeczalne zalety - ale ma też pewne wady i jeśli bym kupował, to będę szukał takiego, w którym ich ilość będzie najmniejsza, lub też najbardziej możliwa do zaakceptowania przeze mnie

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Z tego, co czytałem o niektórych modelach, plus zresztą widziałem u znajomych to są już monitory LCD, dla których praca w innej niż zalecana przez producenta rozdzielczości, jest praktycznie niezauważalna - tzn. jest również dobra jakość obrazu, ostrość, czytelność itp. Dobrze byłoby jednak poczytać recenzje na internecie, bo nie we wszystkich modelach jest tak dobrze.(...)
O to mi chodziło @andrzejj9 - jak będę miał chwilę, to coś poszukam - ciekaw jestem czy dotyczy to tylko droższych modeli, czy też tych przeciętnych.

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...) No właśnie.. czyli monitor po prostu trzeba zobaczyć na żywo, a nie patrzeć na specyfikacje.
I to jest prawda

Pozdrawiam
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 27.02.2006 o godz. 22:10
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 22:19   #29
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...) No właśnie.. czyli monitor po prostu trzeba zobaczyć na żywo, a nie patrzeć na specyfikacje.
i też to popieram. dyskusje na temat, które się nadają a które to szajs miały sens rok lub dawniej, teraz każdy wie o co chodzi i tylko cena plus własne odczucia grają rolę. (masz więcej kasy kupuj wypasa - jak zawsze, nie masz kasy kupisz przyzwoity LCD też)
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2006, 22:22   #30
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dla mnie kąty widzenia np. 140/140 odpadają
Przy moim jestem przyzwyczajony, że obojętnie jak usiąde obraz jest taki sam: ostrość, kolory...
Jednak kąty 178/178 to jest to - jedyny minus u mnie to 25ms, ale smużenia nie ma jako tako (może minimalne jak coś naprawdę "szybko" się rusza)
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.