Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.05.2010, 18:51   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
WinDVD 2010 Pro

Była promocja Windowsa 7, na którą niektórzy się załapali (ja ostatecznie również), teraz trafiłem na dość ciekawą programu WinDVD. Jako, że od dłuższego czasu przymierzam się do kupna jakiegoś programu do odtwarzacznia Blu-Ray na komputerze, kto wie, czy się nie zdecyduję.

W promocji (jeszcze tylko dwa dni - do końca 31 maja) jest wersja chyba najnowsza WinDVD 2010 Pro. Z 99 dolarów przeceniona jest na 39:

http://store1.corel.com/corel/produc...id=prod3520075


Na razie ściągam triala, żeby przetestować, bo używałem do tej pory PowerDVD, a z WinDVD nie miałem od dłuższego czasu styczności, niemniej propozycja jest dość kusząca. Ceny w Polsce o ile pamiętam (i na szybko nie znalazłem lepszej) były w granicach 260-350 zł, więc różnica jest znaczna.


Co mnie zastanawia - czy to na pewno jest najnowsza i najpełniejsza wersja tego programu? Czytałem ostatnio o tym, że wchodzi najnowsza wersja, w której będzie między innymi (ale później, w formie uaktualnienia) zaimplementowana obsługa BR 3D, ale nie pamiętam symbolu tej wersji. Jeśli to jest to, a obsługa mnie nie odstraszy (Power DVD szczerze mówiąc niezbyt mi się podoba), to chyba się zdecyduję.





-----
EDIT

Zobaczyłem jeszcze, że dla 'szczęśliwców' z "pozostałej części Europy" czyli Polski.. cena wynosi 79 euro.. To generalnie mało mnie interesuje, bo dostałem maila z propocją, na którą wszedłem i z niej ewewntualnie skorzystam. W razie potrzeby może zakupu dokonać moja siostra z terenu Stanów, żeby wszystko było legalnie (pomijam proxy). Ale to chamstwo, żeby były tak cholerne różnice w cenach...
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 29.05.2010 o godz. 18:55
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Pro Evolution Soccer 6 pablocoo Gry 36 15.11.2007 20:31
Windows 2000 Pro VS. Windows XP Pro kraluk Off topic 227 28.07.2005 12:11
Final Cut Pro HD, Motion, DVD Studio Pro, Shake i Logic Pro Michal1000 DVD-Video 0 25.10.2004 14:04
Adobe Premiere Pro + Adobe Encore + Adobe Audition DIDI Napędy optyczne DVD 6 15.09.2003 13:26


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.