Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.11.2011, 19:19   #1
doncieslacco
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 06.11.2011
Posty: 1
doncieslacco w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kieszen na dysk 3,5

Witam,

Niedawno zakupilem Microserver firmy HP i mam wolna miejsce na naped optyczny, ale jako ze go nie potrzebuje, chcialbym w to miejsce (5,25") wlozyc kieszen na dysk. Tu pojawia sie problem gdyz nie moge sie zdecydowac co wybrac i licze na pomoc z Waszej strony. Inne propozycje mile widziane.

Narazie bralem pod uwage:
RaidSonic IB-168SK-B oraz Welland ME-751

Zalezy mi na zlaczu SATA i trwalosci, kolor czarny bedzie tez milym dodatkiem.

Z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam
Doncieslacco
doncieslacco jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.11.2011, 23:14   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Trudności decyzyjne, mogą wskazywać na dystymię.
Ale to można leczyć

Welland to uznana firma i mam do niej zaufanie.
Zaletą jest niezły serwis w Polsce.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2011, 11:27   #3
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Chyba jeden grzyb. Nie słyszałem a by komuś obudowa HDD padła.
Często mylimy pojęcia: kieszeń to nie obudowa
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2011, 11:47   #4
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem Podgląd Wiadomości
Chyba jeden grzyb. Nie słyszałem a by komuś obudowa HDD padła.
Często mylimy pojęcia: kieszeń to nie obudowa
Y,y!
Kieszeń nie ma elektroniki
A i tak uważam, ze Welland jest solidniejszy i lepiej wykonany od innych.
Po prostu tak mam
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2017, 16:42   #5
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Hejka.
Jako ,że mój 1tb seagate jakos zipie i może spokojnie służyć jako magazyn na filmy do tv czy inne pierdoły
zastanawiałm sie nad kupnem kieszeni na 3,5" dysk .

Jest sens ? może ktoś cos polecić ?
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2017, 18:50   #6
Habakook
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.07.2016
Posty: 1
Habakook w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hejka wyszła na chwile, zdaje się po jabłka.
Chcesz kieszeń, czy obudowę?
bo jeżeli kieszeń, to Welland, a jeżeli obudowę, to są jeszcze Wellandy.
bo są czarne.
a czarne Wellandy, to wszyscy wiedza, są najlepsze.

Jaki fajny awatar, tam wyżej jest
Habakook jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2017, 19:39   #7
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak sorki, obudowe, ale raczej jutro kupie byle jaką w sklepie dla idiotów. Byle działała

może taką
https://mediamarkt.pl/komputery-i-ta...u-4world-05465

ew
https://mediamarkt.pl/komputery-i-ta...-tracer-731-al
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2017, 20:15   #8
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Z pewnych powodów , nazwijmy to, ideologicznych, nie lubię ani 4world, ani Tracera.
4W wykazywał niestabilność emocjonalna i wysadził sie razem z dyskiem, jak jakiś radykalny islamista.
Tracer z kolei odmawiał współpracy i mimo gróźb karalnych nie zadziałał.
Tak wiec Welland uber alles...


a awatar miałem naprawdę ładny, teraz już takich nie ma
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
AVI -> VCD [poradnik] sc0rpi0 DVD-Video 282 28.11.2011 12:34
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 20:31
problem z tmpg fati DVD-Video 1 11.12.2004 22:24


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.