Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.05.2005, 16:48   #46
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Darmowy menadzer pobierania www.wellget.com , wyglada jak flashget
loki7777 jest online   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.05.2005, 16:50   #47
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
To moze jeszcze dvd decrypter, a opere tez mozna miec za free, patrz akcja z polecaniem
loki7777 jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2005, 18:02   #48
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777
To moze jeszcze dvd decrypter, a opere tez mozna miec za free, patrz akcja z polecaniem
hmm proponuje uwazniej czytac liste - opera i dvd decrypter juz dawno na niej sa
dzieki za info o wellget
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2005, 18:48   #49
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777
Darmowy menadzer pobierania www.wellget.com , wyglada jak flashget
no faktycznie... flashget jak sie patrzy
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2005, 18:58   #50
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Zamiast Total Commandera proponuje Frigate
Darmowa wersja (Lite) nie jest juz niestety uaktualniana ale ostatnia wersja 3.28 jest dosc nowa (koniec 2004). Program ten zjada inne darmowe managery na sniadanie (szkoda ze nie ma ftp ale od czego jest filezilla). Nie dosc ze potrafi przeprowadzac operacje "w tle" to jeszcze ma panele niczym mozilla.
Mozna ja sciagnac stad .
Pod wieloma wzgledami przewyzsza TC.
Warty sprawdzenia jest tez o ile pamietam Worksoft navigator chyba ze go z czyms pomylilem.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 25.05.2005 o godz. 19:03
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2005, 19:27   #51
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus
Warty sprawdzenia jest tez o ile pamietam Worksoft navigator chyba ze go z czyms pomylilem.
Królu złoty !!!!!
Tego szukałem !!! Wyglądem to istny total commander Tego potrzebowałem !!!!
Dzięki za współpracę efektywną przy projekcie
Dobra robota : )

ps. co do Frigate mam mieszane uczucia jakos jego interfejs nie przypadł mi do gustu ale mozliwosci ma naprawde imponujace

------edit-------
jak tylko zniknie: "Wiadomość systemowa - Powinieneś dać trochę Reputacji innym użytkownikom zanim ponownie będziesz chciał dać ją sobrus." - poleci zasluzona reputka
__________________
Obiektywni.pl

Ostatnio zmieniany przez Calme : 25.05.2005 o godz. 19:29
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2005, 10:08   #52
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez artoor
FlashGet wyswietla reklamy i nic poza tym, a NetTransporter idzie troche dalej w swej "uperdliwosci" i co jakis czas przypomina popupem ze uzywasz wersji niezarejestrowanej - a to meczy Moze sie myle. Jesli tak - prosze o sprostowanie
Tak wyskakuje popup raz na ... niewiem ile chyba co pół godziny. Mnie nie przeszkadza bardziej niż baner itp.
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2005, 11:58   #53
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mysle, ze w zasadzie downloadery sa tak podobne do siebie (jak np. wellget z flashget), iz o wyborze decyduje bardziej kwestia przyzwyczajenia samego uzytkownika do interfejsu, dodatki w formie reklam czy "pop-up" nie sa tu raczej tak istotne - jesli chodzi o mnie preferuje Flashgeta - uzywam go w zasadzie od samego poczatku jego powstania i jak narazie nie zawiodl mnie ani razu.

Z tego wzgledu w projekcie zazwyczaj podaje pare alternatywnych aplikacji o podobnym zastosowaniu aby kazdy mogl wybrac cos dla siebie.
Glownym natomiast moim zamyslem jest uswiadomienie wielu osobom tego, ze programy freeware sa nadal niedoceniane i malo znane - niektore aplikacje to naprawde "perelki" - czasami o wiele bardziej udane od swoich shareware'owych odpowiednikow. Niestet realia sa takie, ze wiele osob ze zwyczajnego lenistwa instaluje same platne programy "jak leci" - nie zadajac sobie nawet trudu sprawdznia alternatywnego rozwiazania - wiadomo, ze pewnych aplikacji a przynajmniej rozwiazan w nich zawartych nie da sie dokladnie zastapic softem freeware - no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2005, 12:39   #54
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Pierwszy
I wlasnie o to chodzi... o to chodzi ze jednym cos mniej pasuje a drugim nie przeszkadza Ja wolalbym chyba reklamy niz popupy z taka czestotliwoscia ale tak jak powiedzialem... jak kto lubi

@Calme
Dlatego tez bardzo cenie sobie ten watek! O to chodzi ze czlowiek (powiem szczerze - ja rowniez) jest przyzwyczajony do pewnych programow i innej alternatywy poza danym nie widzi, a czasem... no daleko szukac nie trzeba - flashget do wellgeta porownac wizualnie. Czyz to nie jest z punktu widzenia ten sam program?? Z drugiej jednak strony czesto zdarza sie ze zamiennik danego sharewerowca jest daleki do wersji do ktorej sie przyzwyczailismy (i znow uogulniam - mam na mysli siebie w tym miejscu) i tak jak narazeni naprawde brakuje mi "idealnego" zamiennika TotalCommandera - a dokladniej ftp. Ja wiem... jest masa osobnych klientow ftp, ale staram sie darzyc do minimalizacji programow zainstalowanych I tutaj TC nie ma sobie rownych (przynajmniej nie znalazelm takiego, ktory by spelnial moje wymagania) Tak czy inaczej - czasem trzeba zlamac schematy i probowac czegos innego.

Pozdrawiam!
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2005, 12:54   #55
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Jako download managera uzywam od dawna FreshDownload. Trafilem na niego przy okazji zmiany IE na mozille dawno temu. Mozilla wtedy nie byla jeszcze tak popularna (Firefoxa tez nie bylo) i nawet sharewarowe programy nie potrafily sie z nia zintegrowac (a FD robi to doskonale). Do tego zadnych banerow i popupow, przydatne opcje (np wylacz kompa po sciagnieciu wszystkich plikow, teraz to pewnie juz stadnard) i NIGDY nie zdarzylo sie by popsul plik podczas sciagania (jak to robil getright).
A co do FTP w TC to fajna sprawa ale po sprawdzeniu mozliwosci filezilli stwierdzilem ze jednak ten klient jest (za) prymitywny. W ostatniej uzywanej przeze mnie wersji (5.5) nie potrafil dzialac w tle (co przy jednej instancji TC potrafilo mi zablokowac managera na pare ladnych minut) i nie potrafil dzialac wielopolaczeniowo (np wysylac i odbierac jednoczesnie lub sciagac 2 pliki na raz itd). Jesli do tego dodamy ze filezilla trzyma w pliku XML serwery, loginy i zakodowane hasla (TC cholera wie gdzie za kazdym reinstalem trzeba mu to wpisywac od nowa) to w sumie stwierdzimy ze lepiej jednak miec filezille . W kazdym razie ja jej na TC juz bym nie zamienil.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2005, 13:30   #56
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
File Zilla uzywam od dawna i jest to faktycznie doskonały klient FTP - natomiast drugim moim uluionym, który polecam jest FTP Genius XP.
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2005, 14:57   #57
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ftp - smartftp - nie jest freeware, ale jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich na rynku

co do okienka z prosba o rejestracje w nettransporcie - pojawia sie ono RAZ na odpalenie programu, po ok 5 minutach od odpalenia - albo rejestrujesz, albo klikasz na okienko i naciskasz alt f4 - problem z glowy.
ja po prostu nei zamykam net transporta - uzywam go nie dlatego, ze ma jakis tam interfejs - tylko dlatego, ze jest praktycznie jedynym programem radzacym sobie z mms i rtsp - protokolami do streamowania filmow.

TC to nie jest ftp.. ludzie.. ratunku
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2005, 16:53   #58
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
TC to nie jest ftp.. ludzie.. ratunku
Nikt nie twierdzi ze tak jest Chodzi (przynajmniej mi) o obsluge... prosta obsluge, zeby cokolwiek sciagnac z servera. Nie mowie o zaawansowanym uzytkowaniu, bo do tego sluza jak juz wczesniej bylo wspomniane FileZilla, czy smartftp jak sam trafnie powiedziales
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2005, 17:17   #59
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dodam jeszcze coś od siebie

Foxit PDF Reader
Bardzo szybki i bardzo dobry czytnik plików PDF. Wg mnie jest to najlepszy program w swoim rodzaju.
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2005, 21:26   #60
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Czasem (na szczescie) moze przydac sie malutki i prosciutki program
Restoration
do odzyskiwania skasowanych plikow. Kilka razy uratowal mi zycie. Obsluguje wszystko od FAT12 do NTFS. Z pewnoscia sa lepsze (tez darmowe) narzedzia do tego ale ten miesci sie na dyskietce . Podobno dziala tez z kartami pamieci (nie sprawdzalem jeszcze nie mialem potrzeby ale one dzialaja na FAT wiec nie widze problemu).
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
darmowe programy, najlepsze programy freeware

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.