Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Komputery - oprogramowanie i sprzęt (https://forum.cdrinfo.pl/f113/)
-   -   Komunikatory, newsy, porady, problemy... (https://forum.cdrinfo.pl/f113/komunikatory-newsy-porady-problemy-71355/)

andy 14.02.2005 22:53

C:\Documents and Settings\XXX\Dane aplikacji\stamina\konnekt\XXX\imgcache
gdzie XXX- nazwa profilu :)

CIAPEK 14.02.2005 23:06

Cytat:

Napisany przez @ndy
C:\Documents and Settings\XXX\Dane aplikacji\stamina\konnekt\XXX\imgcache
gdzie XXX- nazwa profilu :)

była zagadka jest i nagroda :)
reputka 4you

Mich@ł 14.02.2005 23:07

Coś się nie mogę zalogować do sieci AQQ... Próbuję i próbuję i nic nie wychodzi :/

A myślałem, że gg potrafi wkurzyć ;)

Berion 17.02.2005 15:30

Otóż mam taki problem:
Kiedy próbuję napisać np. ąęźż itp... wychodzą jakieś cuda (tak jakoś dzisiaj mi sie to zrobiło)...

Pomocy...

PS: Konnekt

andrzejj9 17.02.2005 15:54

Cytat:

Napisany przez Berion
Otóż mam taki problem:
Kiedy próbuję napisać np. ąęźż itp... wychodzą jakieś cuda (tak jakoś dzisiaj mi sie to zrobiło)...

Pomocy...

PS: Konnekt

Restartowałeś program? Sprawdziłeś język? (skrót: prawy ctrl+ prawy shift)

andy 17.02.2005 15:58

@Berion czasami mi sie zmienia na inny uklad klawiatury. Wystarczy zrestartowac konnekt'a i jest dobrze;)

Berion 18.02.2005 10:54

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Restartowałeś program? Sprawdziłeś język? (skrót: prawy ctrl+ prawy shift)

U mnie nie działa. Wciskam i nic się nie dzieje :( (Oczywiście mam właczonego Konnekt'a :\)
A gdzie jest opcja za to odpowiedzialna, nie mogę się doszukać?

Cytat:

Napisany przez @andy
@Berion czasami mi sie zmienia na inny uklad klawiatury. Wystarczy zrestartowac konnekt'a i jest dobrze

:nie:

Poprzednim razem za mało dałem informacji (forum mi muliło i się spieszyłem), więc tak:

Mam nowy sys. XPSP2. Uprzednio aby nie stracić danych skopiowałem cały profil i teraz go wgrałem na powrót.
Po tym zabiegu nie mam Polskiej czczcionki :(

andy 18.02.2005 14:32

@Berion moze dlatego ze skopiowales caly profil to sie tak robi. Wez go wywal i od nowa skonfiguruj konnekta.

Berion 18.02.2005 15:31

Cytat:

Napisany przez @ndy
@Berion moze dlatego ze skopiowales caly profil to sie tak robi. Wez go wywal i od nowa skonfiguruj konnekta.

Ale stracę wtedy wszystkie kontakty, numery itp... tak? Rećznie mi sie potem tego nie chce ustawiać :(

MacGyver 18.02.2005 15:52

Cytat:

Napisany przez Berion
Ale stracę wtedy wszystkie kontakty, numery itp... tak? Rećznie mi sie potem tego nie chce ustawiać :(

Exportuj je sobie exPiMP'em...

Berion 18.02.2005 15:54

Cytat:

Napisany przez MacGyver
Exportuj je sobie exPiMP'em...

Czym?

MacGyver 18.02.2005 16:25

Cytat:

Napisany przez Berion
Czym?

Tam gdzie klikasz żeby sie dostac do Ustawien kliknij na strzłkę i wybierz exPiMP -> Export kontaktów (lub ustawień)...

andy 19.02.2005 21:51

A ja mam taki problem. Gdy dostaje jakas dluzsza wiadomosc to konnekt na moment zostaje zamrozony jakies 10 sekund. Dopiero potem uruchamia sie okno z wiadomoscia. Co mozebyc nie tak??

Berion 24.02.2005 17:11

Cytat:

Napisany przez MacGyver
Tam gdzie klikasz żeby sie dostac do Ustawien kliknij na strzłkę i wybierz exPiMP -> Export kontaktów (lub ustawień)...

Dzięki - ślepy jestem XD
Jak będe miał czas nie omieszkam sprawdzić (czy to co dało) :)

kodziu 24.02.2005 20:29

Mam mały problemik ;)

Otóż przesyłając bardzo długie wiadmości przez konnekta nie dochodzą one w całości...
Mam jakas wtyczke k.dzielnik ale ii ona nie dziala :( Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzic??


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.