Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.10.2005, 17:45   #226
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@IceManSpy:


Jak widać u mnie działa...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.10.2005, 18:17   #227
Arcadio
Zeropostowiec
 
Avatar użytkownika Arcadio
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 370
Arcadio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@ndy można prosić o tego twojego skina do Konnekta?

A przy okazji mam problem bo nie mogę zmieniać skinów w Konnekcie.
Wybieram skórkę w menu, klikam ok a tu lipa... nic się nie zmienia.
__________________


Ostatnio zmieniany przez Arcadio : 11.10.2005 o godz. 18:22
Arcadio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 18:25   #228
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Arcadio http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=1608

Cytat:
Napisany przez Arcadio
A przy okazji mam problem bo nie mogę zmieniać skinów w Konnekcie.
Wybieram skórkę w menu, klikam ok a tu lipa... nic się nie zmienia.
Pod tym adresem jest dokładnie opisane jak skonfigurować K. Min. jak go ostylować.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 11.10.2005 o godz. 18:36
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 22:22   #229
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ok. Juz dziala, tylko nie Orange Multix Box tylko zwykle ,samo Orange.
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 06:33   #230
Arcadio
Zeropostowiec
 
Avatar użytkownika Arcadio
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 370
Arcadio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Aaaaa... już wiem. Konnekt przyjmuje taki styl jaki ma Windows.

A ten royal four to jak się instaluje? Mam już jeden shell pack zainstalowany - czy to nie zaszkodzi?
__________________

Arcadio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2005, 21:18   #231
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Czy jest może jakaś paczka z ikonami do Konnekta z nowego GG? Wysyła mi ktoś co chwila jakąś, a ja tylko napisy widzę. Przydałoby się je zainstalować.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 08:16   #232
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Czy jest może jakaś paczka z ikonami do Konnekta z nowego GG? Wysyła mi ktoś co chwila jakąś, a ja tylko napisy widzę. Przydałoby się je zainstalować.
Klik
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 09:19   #233
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dzięki, zaraz spróbuję zainstalować
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 16:04   #234
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Miranda

witam, temat mial byc o komunikatorach, a tu widze ze 99% z Was uzywa konnekta;
mimo ze konnekt to niezly soft, postanowilem 'nawrocic' Was na Mirande
dlaczego? instalka mirandy jest smiesznych rozmiarow (ponizej 1MB), na stronie domowej jest obecnie dostepnych ponad 1500 wtyczek, codziennie sa aktualizowane i dodawane sa nowe, program prawie nie zuzywa zasobow systemu

ja Miranda lacze sie do 7 sieci (aim, gg, icq, qq, msn, tlen, yahoo), wszystkie protokoly dzialaja wysmienicie, program posiada niesamowita ilosc opcji (po sciagnieciu odpowiednich wtyczek), ktorych nie maja inne multikomunikatory, a na wet oryginalne klienty

P O L E C A M
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 16:48   #235
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez NeoFighter
ja Miranda lacze sie do 7 sieci (aim, gg, icq, qq, msn, tlen, yahoo), wszystkie protokoly dzialaja wysmienicie, program posiada niesamowita ilosc opcji (po sciagnieciu odpowiednich wtyczek), ktorych nie maja inne multikomunikatory, a na wet oryginalne klienty
i pewnie z 5-6 praktycznie nie korzystasz ..
wybacz stary, ale konnekt jest funkcjonalny, prosty, szybki... do tego ma znakomite "wstawianie" screenshot'ow bezposrednio w oknie rozmowy.. nic wiecej komunikatorowi nie potrzeba.. ma cos takiego miranda? jesli tak - moze pomysle nad zmiana.. Moze podasz jeszcze jakies argumenty, ktore by mnie do niej przekonaly? Przy konnekcie obciazenia tez duzego nie widze, wiec w tym celu nie bede sie przesiadal..
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 19:15   #236
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
i pewnie z 5-6 praktycznie nie korzystasz ..
wybacz stary, ale konnekt jest funkcjonalny, prosty, szybki... do tego ma znakomite "wstawianie" screenshot'ow bezposrednio w oknie rozmowy.. nic wiecej komunikatorowi nie potrzeba.. ma cos takiego miranda? jesli tak - moze pomysle nad zmiana.. Moze podasz jeszcze jakies argumenty, ktore by mnie do niej przekonaly? Przy konnekcie obciazenia tez duzego nie widze, wiec w tym celu nie bede sie przesiadal..
pozdro

regularnie korzystam z aim, gg, msn, tlen z reszty rzadziej
czy miranda wstawia zrzuty? hmmm... jeszcze nigdy nie bylo mi to potrzebne, sprawdzilem plugin, ktorego ja uzywam do rozmow nConvers moze wyslac obrazek, ale nie w oknie chatowania; sa dostepne takze inne wtyczki odpowiedzialne za rozmowy, moze one potrafia

argumenty?
funkcjonalnosc zalezy od zainstalowanych wtyczek, dla mnie to najwiekszy 'plus'- mam to czego chce, nie to co dali programisci

kilka ciekawych opcji w mojej konfiguracji (czyt. pluginami)
*blokowanie uzytkownikow- mozna byc zawsze 'dostepnym' lub 'niedostepnym dla danego uzytkownika
*personalizacja powiadomien- dla kazdego uzytkownika mozna ustawic osobne powiadomienia dzwiekowe kiedy ten jest 'online', 'offline', 'away' itd...
*automatyczne odpowiedzi- niby standard, ale jest mozliwosc 'pozostawiania' wiadomosci uzytkownikom w sieciach normalnie tego nie obslugujacych (potrafi to TYLKO Miranda)+ wysylanie automatycznych odpowiedzi do konkretnych uzytkownikow w okreslonej sytuacji
*antyspam- jedena z najlepszych wtyczek; blokuje wiadomosci reklamowe od uslugodawcy protokolu np. z tlenu + blokowanie wiadomosci od uzytkownikow, gdy wystepuja w nadchodzacej wiadomosci okreslone slowa itp... (mozna tworzyc swoje reguly)
*szyfrowanie wiadomosci- polaczenia ssl, szyfrowanie przesylanych plikow
*avatary- wyswietlanie avatarow na liscie kontakto i w oknie rozmowy (gdy siec obsluguje np. aim, msn)
*wspomne tylko jeszcze o dowolnej personalizacji kazdej ikony, dowolnym ukladaniu listy kontaktow, efektow dzwiekowych, doborze koloru i czcionek dla kazdego elementu

to tylko kilka mozliwosci "mojej" wersji Mirandy, przedstawilem okolo 15% tego co 'ona' potrafi
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 23:09   #237
Hinks
Znudzony
 
Avatar użytkownika Hinks
 
Data rejestracji: 29.01.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 888
Hinks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dobra zainstalowałem mirande i mam pytanie:
jak ustawic by opisy na GG były widoczne odrazu, a nie po najechaniu myszka?
Hinks jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2005, 11:11   #238
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Hinks
Dobra zainstalowałem mirande i mam pytanie:
jak ustawic by opisy na GG były widoczne odrazu, a nie po najechaniu myszka?

pobierz wtyczke Modern Contact List Layered (odpowiada za wyglad listy kontaktow), w opcjach wybierz Kontakty>Row items, ta opcja mozna ustawic wyswietlanie rzedow pod 'kontaktem'; klikasz zakladke 'Second line' i zaznaczasz 'Show second line', to wszystko
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2005, 12:50   #239
Hinks
Znudzony
 
Avatar użytkownika Hinks
 
Data rejestracji: 29.01.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 888
Hinks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzięki, działa wszystko
I mam jeszcze dwa pytania:
jakie są jeszcze przydatne wtyczki??
i dlaczego jak robie się niedostępny to automatycznie mam opis "ukrywam sie przed mafia"??
Gdzie to zmienic??
Hinks jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2005, 13:51   #240
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Hinks
Dzięki, działa wszystko
I mam jeszcze dwa pytania:
jakie są jeszcze przydatne wtyczki??
i dlaczego jak robie się niedostępny to automatycznie mam opis "ukrywam sie przed mafia"??
Gdzie to zmienic??

opis 'urywam sie przed mafia' zostal ustawiony domyslnie, przyznasz ze smieszny
aby go zmienic wejdz w opcje>Stan>Opisy stanu; tutaj mozna ustawic opisy dla wszystkich stanow oddzielnie, czyli dla niewidoczny moze byc inny, dla 'dostepny' inny itd... nie trzeba za kazdym razem klikac, tylko zmieniaja sie automatycznie przy zmianie stanu

jakie sa przydatne wtyczki?
to zalezy, czego oczekujesz od komunikatora; czy tylko mozliwosci prowadzenia rozmow, czy takze innych opcji;

oto moje wtyczki (wtyczki protokolow oraz te mniej istotne pomijam)
*Modern Contact List Layered - odpowiada za wyglad listy kontaktow
*nConvers++ - odpowiada za okienko rozmow (wyglad, opcje)
*PopUp - wyswietla popup-y, w formie malych okienek w rogu ekranu (mozna definiowac)
*SecureIM - odpowiada za szyfrowania przesylanych wiadomosci i plikow
*Spam Filter - blokuje spam z serwerow oraz od uzytkownikow (mozna definiowac)
*Startup Status - ustawia nasz status dla poszczegolnych protokolow podczas uruchamiania Mirandy
*Contact Status Notification - informuje, gdy kontakt zmienia stan (potrzebna dodatkowo wtyczka PopUp)
*Extended User Info - wyswietla bardziej szczegolowe informacje o 'kontaktach'
*Updater - automatycznie aktualizuje Mirande oraz zainstalowane wtyczki o okreslonym, zdefiniowanym czasie np. przy uruchamianiu, raz dziennie itp...
*Winamp Notify - wyswietla w PopUp-ie artyste, tytul itp... (podobna mozna sciagnac do winampa z oficjanej strony)
*Keyboard Notify Ext. - gdy otrzymujemy wiadomosc, mruga dioda klawiatury (przydatne jezeli np. ogladamy fim i wtedy mamy wylaczone powiadomienia dzwiekowe oraz popupy)

to tylko niektore wazniejsze moje rozszerzenia, poszykiwania odpowiednich wtyczek nalezy zaczac na stranie glownej mirandy, wybierajac to co jest nam potrzebne

wspomne tylko jeszcze, ze sa wtyczki wyswietlajace informacje o pogodzie, programie tv, aktualny czas w roznych rejonach swiata itp..., ale to juz raczej dla szpanu
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
aqq, komunikator, miranda, tlen, wtw


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.