Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.05.2005, 08:21   #106
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
@Dj Mich@ł ustaw aby TIP z informacja nie byl zamontowany na stale w okienku.
To mi wogóle TIP zniknął, a ja chcę, żeby był większy
Mich@ł jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.05.2005, 19:06   #107
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Dj Mich@ł jak odznaczysz ta opcje to tip bedzie sie pokazywal po najechaniu kursorem na dany kontakt.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.05.2005, 00:32   #108
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam kilka pytań do użytkowników Mirandy (odnośnie protokołu GG):

1. Istnieje w Mirandzie możliwość aby po włączeniu programu trzeba było podać hasło na serwer GG aby się połączyć? Z tego co zauważyłem, hasło na serwer jest zapamiętywane w programie co zwiększa ryzyko, że ktoś może je zdobyć. Jedyne zabezpieczenie to, chyba, hasło na profil.

2. Kiedy chcę używać połączeń SSL, nie mogę połączyć się z serwerem GG. W informacjach GG czytałem, że program obsługuje SSL. Jakiś błąd Mirandy czy ci od GG coś oszukują?

Z góry dzięki za odp. (o ile komuś będzie się chciało)

P.S. Czytaliście ostatnio na oficjalnej stronie Mirandy, że jakieś błędy wykryli? A myślałem, że będzie to komunikator idealny
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.05.2005, 12:04   #109
smolik
8 Samuraj
 
Avatar użytkownika smolik
 
Data rejestracji: 23.03.2004
Lokalizacja: Ciemna strona Księżyca
Posty: 1,248
smolik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Unit
Mam kilka pytań do użytkowników Mirandy (odnośnie protokołu GG):

1. Istnieje w Mirandzie możliwość aby po włączeniu programu trzeba było podać hasło na serwer GG aby się połączyć? Z tego co zauważyłem, hasło na serwer jest zapamiętywane w programie co zwiększa ryzyko, że ktoś może je zdobyć. Jedyne zabezpieczenie to, chyba, hasło na profil.

2. Kiedy chcę używać połączeń SSL, nie mogę połączyć się z serwerem GG. W informacjach GG czytałem, że program obsługuje SSL. Jakiś błąd Mirandy czy ci od GG coś oszukują?

Z góry dzięki za odp. (o ile komuś będzie się chciało)

P.S. Czytaliście ostatnio na oficjalnej stronie Mirandy, że jakieś błędy wykryli? A myślałem, że będzie to komunikator idealny
No ja też jestem szczęśliwym uzytkownikiem Mirandy od wczoraj.

Ad.1 Wydaje mi sie że nie ma takiej możliwości. Ja uzywam wtyczki mSecure i jak na razie spisuje się bardzo dobrze.
Ad.2 U mnie to pole jest szare i nie ma mozliwości wyboru SSL więc nie mogę tego sprawdzić, ciekawe dlaczego.

Za dużo pewnie ci nie pomogłam bo dopiero raczkuje w tym temacie.

A teraz ja mam pytanka:

1. Czy da się ustawić ażeby podczas rozmowy na gg wyświetlała się moja nazwa użytkownika, bo teraz wyświetla się słówko null.
Używam wtyczki IE view.

2. Czy tapetki na mirande muszą być jakoś specjalnie przygotowane bo gdy wstawiam jakieś swoje tapetki to są one słabej jakości.

3. Czy ktoś może mi polecić jakieś ciekawe wtyczki do Mirandy.

Z góry dzięki.
__________________
Miłość to czekanie na szelesty, listy, na pukanie do drzwi...

Reputkowym skrytożercom mówimy nie!!!
smolik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.05.2005, 12:26   #110
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez smolik
Ad.2 U mnie to pole jest szare i nie ma mozliwości wyboru SSL więc nie mogę tego sprawdzić, ciekawe dlaczego.
Aby włączyć obsługę SSL musisz zainstalować dwie dodatkowe wtyczki - libeay.dll oraz ssleay.dll. Te wtyczki kopiujesz do katalogu z plikiem Miranda.exe a nie tak jak pozostałe, do katalogu Plugins.


Cytat:
Napisany przez smolik
Za dużo pewnie ci nie pomogłam bo dopiero raczkuje w tym temacie.
Pomogłam?


Cytat:
Napisany przez smolik
2. Czy tapetki na mirande muszą być jakoś specjalnie przygotowane bo gdy wstawiam jakieś swoje tapetki to są one słabej jakości.
Z tego co wiem to muszą mieć specjalny rozmiar.
http://www.miranda-im.org/download/i...=display&id=34
Tutaj masz stronkę z tapetami do Mirandy


Cytat:
Napisany przez smolik
3. Czy ktoś może mi polecić jakieś ciekawe wtyczki do Mirandy.
http://www.miranda-im.org/download/index.php
Jeśli znasz angielski to na tej stronie jest chyba zbiór wszystkich wtyczek. Wystarczy poczytać i wybrać co Cię interesuje
http://www.miranda.kom.pl/ a tutaj polska strona Mirandy

Jeśli chodzi o resztę to jeszcze nie za bardzo się orientuję. Mirandę mam dopiero od kilku dni i jeszcze nie miałem czasu aby na dłużej przy niej usiąść i się porządnie pobawić

Cytat:
Napisany przez smolik
Z góry dzięki.
Nie ma za co
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.05.2005, 14:52   #111
smolik
8 Samuraj
 
Avatar użytkownika smolik
 
Data rejestracji: 23.03.2004
Lokalizacja: Ciemna strona Księżyca
Posty: 1,248
smolik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pomogłam?
8 )
Ach te kobiety mają zły wpływ na mnie.
To jeszcze nic kiedyś w podstawówce na klasówce podpisałem się imieniem i nazwiskiem mojej koleżanki w której byłem ostro zabujany.
Wyobraź sobie co było przy oddawaniu sprawdzianów. 8 )

Cytat:
Z tego co wiem to muszą mieć specjalny rozmiar.
http://www.miranda-im.org/download/i...=display&id=34
Tutaj masz stronkę z tapetami do Mirandy
Dzięki za stronkę.


Cytat:
http://www.miranda-im.org/download/index.php
Jeśli znasz angielski to na tej stronie jest chyba zbiór wszystkich wtyczek. Wystarczy poczytać i wybrać co Cię interesuje
http://www.miranda.kom.pl/ a tutaj polska strona Mirandy
Chodziło mi bardziej o wtyczki polecane przez użytkowników takie "perełki".
__________________
Miłość to czekanie na szelesty, listy, na pukanie do drzwi...

Reputkowym skrytożercom mówimy nie!!!
smolik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.05.2005, 16:59   #112
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez smolik
8 )
Ach te kobiety mają zły wpływ na mnie.
To jeszcze nic kiedyś w podstawówce na klasówce podpisałem się imieniem i nazwiskiem mojej koleżanki w której byłem ostro zabujany.
Wyobraź sobie co było przy oddawaniu sprawdzianów. 8 )
Hmm... Koleżanka dostała dwie oceny?



Cytat:
Napisany przez smolik
Chodziło mi bardziej o wtyczki polecane przez użytkowników takie "perełki".
Ja dopiero co zaczynam używać Mirandy więc nie za bardzo mogę tutaj pomóc. Niech inni się wypowiedzą, ew. sprawdź na polskim forum
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.05.2005, 17:26   #113
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Bodajże Majonez używa Mirandy. Wal do niego.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 14:02   #114
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Przed chwilą zainstalowałem sobie na notebooku Konnekta. Minie pewnie trochę czasu, zanim dobrze poznam ten program, chociaż na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się znane. Mam jednak już pierwszą wątpliwość. Otóż przy rozmowie z osobami z gg (z konnektem jeszcze nie rozmawiałem) nie wyświetlają mi się emotikonki. Jak mogę to zmienić? Czy wystarczy ustawić coś w opcjach (nie mogłem znaleźć), czy trzeba instalować jakieś dodatki? A jeśli tak, to jakie?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 17:21   #115
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
http://kfaq.olorin.info/emots.html

P.S. Konnekt nie posiada własnej sieci i nie będzie jej miał. Obsługuje natomiast sieci: Tlen, Jabber, GG[trzeba zainstalować odpowiednią wtyczke]. Oraz przez transporty: ICQ, MSN, AIM, Yahoo.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 08.05.2005 o godz. 17:26
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 19:37   #116
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
http://kfaq.olorin.info/emots.html

P.S. Konnekt nie posiada własnej sieci i nie będzie jej miał. Obsługuje natomiast sieci: Tlen, Jabber, GG[trzeba zainstalować odpowiednią wtyczke]. Oraz przez transporty: ICQ, MSN, AIM, Yahoo.
Tak właśnie podejrzewałem, bo nawet się nie trzeba było rejestrować przy instalacji. Ale to mi nie przeszkadza, bo potrzebny mi on jest do (niestety) gg (jak tu przekonać wszystkich znajomych, żeby to zmienili...).

Dzięki za link, zaraz poczytam.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 19:53   #117
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Za Waszymi namowami przesiadlem sie na Konnekta - poznaje go coraz lepiej i musze przyznac ze narpawde mi sie podoba, jednak mam nastepujacy problem ; nie moge wysylac SMS'ow od sieci Idea - wyswietla sie nastepujacy komunikat. Czy ktos wie co z tym zrobic? Pozdrawiam... Aha, i kolejna jego wada jest brak mozliowsci importu "Archiwum wiadomosci" z GG. Czy ktos zna sposob i na to (exPIMP nie daje rady...).
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Komunikatory, newsy, porady, problemy...-konnekt.jpg  
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 20:07   #118
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Tam gdzie masz zainstalowanego konnekta stwórz folder o nazwie temp. A jeżeli już jest to go skasuj i stwórz jeszcze raz

Co do importu historii to jest wtyczka
W razie jakichś problemów zapraszam do tego wątku
P.S Kolejny nawrócony
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 08.05.2005 o godz. 20:15
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 20:13   #119
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Dzieki za podpowiedz - rzeczywiscie, dziala!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 20:20   #120
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
Za Waszymi namowami przesiadlem sie na Konnekta - poznaje go coraz lepiej i musze przyznac ze narpawde mi sie podoba, jednak mam nastepujacy problem ; nie moge wysylac SMS'ow od sieci Idea - wyswietla sie nastepujacy komunikat. Czy ktos wie co z
Mozesz zawsze używać bramek sms .
Mi też nie wysyła,napewno lepiej by było żeby dało sie wysyłać z konnekt ,bo szybciej i wygodniej niź z bramek .

Cytat:
Napisany przez @ndy
Tam gdzie masz zainstalowanego konnekta stwórz folder o nazwie temp. A jeżeli już jest to go skasuj i stwórz jeszcze raz
A co to da ?
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
aqq, komunikator, miranda, tlen, wtw

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.