Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.09.2022, 20:34   #1
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Płatne programy za darmo - Promocje w sieci

Zacznijmy od tego że Wrzesień bieżącego roku 2022 odciska się piętnem na historii co bardziej komputerowych ludzi. Niby nowe technologie powstają jak grzyby po deszczu, ale przez inflację coraz mniej stać na to i tamto.
Co jednak z tym wrześniem... a no wydano ostatni numer Komputer Świata, już wcześniej zniknęły z półek sklepowych płytowe CD Action, PC Format, KŚ Expert... czyli mówiąc krótko, wszystko to co papierolubnym molom dawało intelektualną pożywkę, a przy okazji na płytach komercyjne programy albo za darmo na zawsze, albo przynajmniej w jakiejś czasowej ofercie na kilka miesięcy. Ja co prawda zdążyłem złożyć jednostkę do której domyślnie miałem licencje przypisywać (Heh, nie wystarczyło samo kupienie gazety z CD, trzeba było zarejestrować kod z płyty, aktywować klucz dla programu i co ważne zdążyć w terminie by aktywować zainstalowany program.) {rozpisuję się dla potomnych co by to czytali za kilka...naście lat, jak to było gdy prasa bywała drukowana}

No i nastaje zatem nam z październikiem okres, kiedy to pozostajemy z dorywaniem programów w sposób legalny, raczej głównie w formie zakupów. Zakończył się jakiś rozdział, gdzie czegoś jednak będzie brakować jeśli nie teraz to za jakiś czas. Zdaje mi się że dzięki drukowanej prasie dużo łatwiej naocznie porównać zmiany w tym co było a tym co jest.


...Do dzisiaj mam wydania KŚ nawet z końca lat 90 i po 2000 roku. Heh, moje najstarsze czasopisma to kilka numerów Secret Service z 1995 roku, gdzie jeszcze reklamowano Playstation 1 i równolegle zapowiadano Sega Saturn, z nurtującym pytaniem "Która z konsol wygra pojedynek i zdobędzie rynek"... tylko bez spojlerów mi tutaj.

No ale do brzegu (choć Wasze przemyślenia i wspomnienia w powyższej kwestii mile widziane), skąd teraz brać programy za darmo jeśli jest jakaś oferta. Wypadało by się jakoś odnaleźć w nowej rzeczywistości i dlatego prócz powyższego pytania przedstawiam stronę, którą chciał bym z Wami przetestować przez jakiś czas, a może wklejajcie poniżej (prócz wątku Darmowe programy tylko dziś, który w większości zawiera oferty programów do nagrywania płyt).

A więc pytanie czy warto tu zaglądać, czy są może jakieś inne strony, a te to clickbait?

Z pierwszej niby dorwałem Audials One, więc jakieś światełko w tunelu jest.


https://sharewareonsale.com/

oraz


https://www.giveawayoftheday.com/
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.11.2022, 22:36   #2
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
https://sharewareonsale.com/s/ashampoo-burning-studio-freebie-sale
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
darmo, płatne, programy, promocje, sieci, za

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.