Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.05.2009, 09:42   #1
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Laptop do gier, co wybrać ??

Witam po dłuższej przerwie. Pomóżcie mi w wyborze laptopa, na którym będę mógł sobie pograć nie tylko w sapera. Mogę przeznaczyć 3,5 tys zl. Matryca 17'.

Dzięki z góry za pomoc.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.05.2009, 10:17   #2
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
17'' to zaprzeczenie słowa "laptop" - kup stacjonarny
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 10:27   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
stacjonarny jest wielki i halasuje
sam jestem userem 17" i bardzo, bardzo sobie chwale
mam ochote popracowac na balkonie - nie ma problemu
mam ochote zabraz kompa jadac na weekend - tez zaden problem
bez zasilania ponad 2h obciazony, cisza prawie absolutna
a ekran ogromny (choc sa juz 18" ), miejsce na dwa HDD i fachowe podzespoly mialy miejsce by sie w srodku nalesc
jestem zwolennikiem opcji 17" na codzien + czegos mikroskopijnego mobilnie

to jednak OT
a w temacie - ceizko mi cos doradzic, bo od wielu juz lat po prostu nie gram
na pewno firma AlienWare robi lapki dedykowane do grania, w dodatkujest to czesc konsorcjum Della, ktorego po prostu uwielbiam
niestety zakupy w Polsce tych zabawek to droga przez meke - po prostu trzeba kupic w UK lub USA i sprowadzic
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 10:41   #4
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski Podgląd Wiadomości
17'' to zaprzeczenie słowa "laptop" - kup stacjonarny
Mam stacjonarny, ale muszę zrobić pokój dla syna z mojego laboratorium

Nie mam miejsca na pudło więc jestem zmuszony do kupna laptopa.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 10:46   #5
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
http://www.skapiec.pl/site/cat/17/fi...0360,30361_0_0
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 11:28   #6
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air Podgląd Wiadomości
Nie mam miejsca na pudło więc jestem zmuszony do kupna laptopa.
Nie jesteś zmuszony.
Są kompy w obudowie mniejszej niż laptop albo wbudowane w monitor (Apple w tym bryluje, ale inni producenci też mają mini/micro PC).

Tylko dalej IMO trudno tu znaleźć coś, co da się zapgrejdować - a za dwa lata najbardziej wypasiony sprzęt dzisiaj będzie za słaby do nowych gier.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 11:38   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
i taki komp ma wszystkie (z wyjatkiem wielkosci) wady stacjonarki i zadnej zalety lapka
nadaje sie do specyficznych zastosowan - np media center albo router
ale po co cos takiego skladac do codziennego uzytku? lapek przynajmniej bedzie mobilny (latwiej przeniesc jedna cegle wazaca 3,5kg niz monitor, kompa, klawiature i myszke, kazda czesc z przewodami...)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 11:46   #8
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
i taki komp ma wszystkie (z wyjatkiem wielkosci) wady stacjonarki i zadnej zalety lapka
nadaje sie do specyficznych zastosowan - np media center albo router
ale po co cos takiego skladac do codziennego uzytku? lapek przynajmniej bedzie mobilny (latwiej przeniesc jedna cegle wazaca 3,5kg niz monitor, kompa, klawiature i myszke, kazda czesc z przewodami...)
a jak jade na rower to dodaja 15 km kabla zasilajacego do stacjonarki?

laptopy sa dosc mocne dzisiaj i prawie niczym nie ustepuja stacjonarkom, jesli ktos nie ma miejsca albo potrzebuje czasami troche mobilnosci to brac laptopa
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 11:49   #9
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
IMHO - nawet najbardziej wypasione laptopy nie sluza do grania.
I tak musisz podlaczyc pada, kierownice, czy joya! a skrajnie klawiature.
Wiec traci wszystkie cechy laptopa.
Rozumiem jest przenosny, ale i tak nie pociagnie wszystkich nowych gier.
Komputer typu barebone dyskalifikuje sie dokladnie w ten sam sposob. Za malo mocy na gry, doskonaly do mulimediow.
Wiec jestem zwolennikiem PC stacjonarnego. Takiego do rozbudowy i podkrecania.
Ale to moje zdanie.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 12:15   #10
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,255
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Air Podgląd Wiadomości
Witam po dłuższej przerwie. Pomóżcie mi w wyborze laptopa, na którym będę mógł sobie pograć nie tylko w sapera. Mogę przeznaczyć 3,5 tys zl. Matryca 17'.
Ja bym w Twoim przypadku rozważył rozwiązanie z jedną wadą i z jedną zaletą płynącą z tej wady. http://www.komputronik.pl/Notebooki_...elny,id,68594/
Wada - dość niska rozdzielczość do współczesnych gier (1440 x 900). Zaleta wady - grafika strasznie by się cięła w przypadku korzystania z wyższej rozdziałki przy nowszych tytułach, choć jak na notebooka i tak jest niezła

Koszt tego to ciut powyżej 3,5k zł. Tuż obok z tej samej serii jest P300-1E9, za 3,1k. Z tym, że ma słabszą grafikę (moim zdaniem za słabą - ATI HD 3470 z 256 MB RAM, w droższym 3650 z 512 MB), o połowę mniejszy HDD (250 - 500 GB), o "pół klasy" gorszy CPU (C2D T5800 - P8400) i 1 GB pamięci mniej, w dodatku wolniejszej (choć to już jest szczegół, i tu i tu jest wystarczająco dużo i szybko).

Jeśli myślisz o graniu na notebooku z matrycą o wyższej rozdzielczości, musisz myślećo wydaniu co najmniej 1,5k zł w górę i to w przypadku "tańszych" marek (np. http://www.komputronik.pl/Notebooki_...elny,id,66113/) - to by już było 18,4". Moim zdaniem nie miałoby to jednak zbytniego sensu.

Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
stacjonarny jest wielki i halasuje
sam jestem userem 17" i bardzo, bardzo sobie chwale
mam ochote popracowac na balkonie - nie ma problemu
mam ochote zabraz kompa jadac na weekend - tez zaden problem
bez zasilania ponad 2h obciazony, cisza prawie absolutna
a ekran ogromny (choc sa juz 18" ), miejsce na dwa HDD i fachowe podzespoly mialy miejsce by sie w srodku nalesc
jestem zwolennikiem opcji 17" na codzien + czegos mikroskopijnego mobilnie
Z resztą Twojej wypowiedzi się zgodzę, ale co do wielkości ekranu, nie chciałbym już na co dzień wracać do 17" Do wielu zastosowań spokojnie wystarczy, ale jak się zechce robić parę rzeczy jednocześnie, choćby to była tylko praca z dwoma dokumentami naraz, robi się jednak ciasno... Choć w rzeczy samej przy obecnej wydajności notebooków (biorąc jeszcze pod uwagę, że gram naprawdę sporadycznie) dziś kupiłbym sobie 15,4 - 17" notebooka - w domu do użytku z zewnętrznym monitorem, poza domem już "normalnie"...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 12:18   #11
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
i taki komp ma wszystkie (z wyjatkiem wielkosci) wady stacjonarki i zadnej zalety lapka
Zalety - wymienialna grafa (to dla mnie warunek konieczny dla komputera do gier), małe gabaryty (podobno chodzi o miejsce w pokoju, a nie mobilność).


17'' też szybko okaże się za małe do gier (o filmach nie wspominając) i szybko pojawi się obok monitor ponad dwudziestocalowy. Zaraz zacznie boleć brak klawiatury numerycznej - więc pojawi się klawiatura, mysza i plątanina kabli. I mobilności brak i zostaje zapłacony a nieużywany ekran i bateria. Część z tych wad naprawia stacja dokująca - ale po co wtedy płacić za nieużywany ekran, klawiaturę, baterię itd?

IMO laptop to 12-13 cali i zastosowania podróżno-biurowo-internetowe (moi ulubieńcy to HP TC1100 i Dell X300)
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 12:21   #12
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
17 calowki maja w wiekszosci numeryczna
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 12:44   #13
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dokladnie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 15:49   #14
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
E tam, 17" to wcale nie jakiś wielkolud.
Kuzyn ma 21" albo 22", nie pamiętam dokładnie...
Jest ktoś w stanie sobie wyobrazić, jak to wygląda?

A żebym był chociaż ciut pomocny:
Miałem Asusa, z którego byłem bardzo zadowolony, aktualnie od września 07 na Pavilionie.
Różnica ogromna, na korzyść tego pierwszego, HP nigdy nikomu nie polecę.
Bierzcie Asusy, IBMy, Lenovo, byle nie przeklęte HP, sypie się klawiatura (pękają zaczepy, dokupowałem samą spację, ale nie pomogło, czeka mnie pewnie wymiana całej klawiatury), powoli zawiasy zaczynają "luźno trzymać", do tego są głośne (na początku nie było tak źle, ostatnio coś gorzej) i strasznie się grzeją...

Ostatnio zmieniany przez Smartek : 19.05.2009 o godz. 15:52
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2009, 16:59   #15
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Moje propozycje:
http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/406771 - rozdzielczość "tylko" 1280x800, za to dobry procesor i karta Opinie w necie mówią, że lubi się "grzać", więc nie polecam trzymania na kolanach, bo można poparzyć sobie...

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/406734 - uwagi jak wyżej, 17" i rozdzielczość 1440x900

http://www.komputronik.pl/Notebooki_...elny,id,73211/ lub http://www.komputronik.pl/Notebooki_...elny,id,72858/ - fajny wygląd, stosunek ceny do jakości/wydajności b.dobry, dźwięk 4.1 (jest subwoofer ).
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
M.A.M.E - starych gier czar melag Gry 26 20.01.2008 13:00
Kilka gier na jednej DVD ? Nereid666 Gry 2 01.09.2007 22:59
Laptop - jaki wybrać i który zastąpi PC? B@rtek Off topic 26 13.03.2006 07:11
katalogowanie Gier Smoczek Off topic 2 09.01.2003 10:26


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.