Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.03.2006, 15:01   #151
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gabber_
Pytanie czy z RegCleaner mogę usunąć wszystko z zakładki programy ?? jest tam tego sporo, a może znajdują się tam też wpisy do rejestru innych programów których używam??
nie wystarczy dodaj/usun programy?
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.03.2006, 15:27   #152
Gabber_
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Gabber_
 
Data rejestracji: 05.03.2006
Posty: 8
Gabber_ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman
nie wystarczy dodaj/usun programy?
Nie o to mi chodzi poprostu chce sobie wyczyscić rejestr
Gabber_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2006, 15:34   #153
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gabber_
Nie o to mi chodzi poprostu chce sobie wyczyscić rejestr
narzedzia - czyszczenie rejestru - wykonaj wszystkie wyzej wymienione

opcje - czyszczenie rejestru - czyszczenie wpisow ole - bardzo silne
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.03.2006, 08:44   #154
bizzarri
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.03.2006
Posty: 1
bizzarri w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kolejny sposób na ten wspaniały dar wielkiego billa

Witam
Dla tych co nie moga sie uporać z prezentem jaki dał M$ i nie moga usunąć poprzez dodaj/usuń programy= w manedżer zadań /zakłądka-procesy....poszukaj plik "wgatray" - upewnij sie że to ten zakończająć proces...jeśli to ten- to pojawi sie ponownie...- zostań w menadżerze zadać i teraz daj na wyszukiwarke plików i folderów w windowsie i poszukaj tego pliku...jak już go odszukasz to zakończ ponownie proces w menadżerze zadań i szybko usuń pliki te co w wyszukiwarce odnalazłeś..- powinno być ich 3... pozdrawiam...
bizzarri jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.03.2006, 08:57   #155
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez bizzarri
Witam
Dla tych co nie moga sie uporać z prezentem jaki dał M$ i nie moga usunąć poprzez dodaj/usuń programy= w manedżer zadań /zakłądka-procesy....poszukaj plik "wgatray" - upewnij sie że to ten zakończająć proces...jeśli to ten- to pojawi sie ponownie...- zostań w menadżerze zadać i teraz daj na wyszukiwarke plików i folderów w windowsie i poszukaj tego pliku...jak już go odszukasz to zakończ ponownie proces w menadżerze zadań i szybko usuń pliki te co w wyszukiwarce odnalazłeś..- powinno być ich 3... pozdrawiam...
to pewnie działa na kompach z Pentium 100, bo wznowienie procesu następuje w ułamku sekundy.....

ale takie domorosłe sposoby czasami działają...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.03.2006, 10:22   #156
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez bizzarri
i szybko usuń pliki te co w wyszukiwarce odnalazłeś..- powinno być ich 3... pozdrawiam...
Nie no kolego rozbawiłeś mnie do lez
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.03.2006, 16:59   #157
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Chuck Norris z pewnością zdążyłby usunąć te pliki!
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.03.2006, 06:08   #158
**mondeo**
*Dziadziuś*
 
Avatar użytkownika **mondeo**
 
Data rejestracji: 27.10.2005
Lokalizacja: podlasie
Posty: 641
**mondeo** zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gabber_
Pytanie czy z RegCleaner mogę usunąć wszystko z zakładki programy ?? jest tam tego sporo, a może znajdują się tam też wpisy do rejestru innych programów których używam??
nie nie możesz wszystkigo usunąć

tam masz praktycznie spis wszystkich programów ,któe masz zainstalowane
możesz usunąć tylko takie które masz odinstalowane lub instalowały ci się bez twojej wiedzy,
lub uważasz,że so one niepotrzebne
ale pamiętaj aby nie wywalać z kopi bezpieczeństwa dopiero możesz wyczyścić po kilku dniach jak jak wszystko będzie chodzić stabilnie
bo jak co nie będzie działać możesz z kopi przywrucić
__________________
Stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
**mondeo** jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.03.2006, 10:04   #159
Gabber_
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Gabber_
 
Data rejestracji: 05.03.2006
Posty: 8
Gabber_ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez **mondeo**
nie nie możesz wszystkigo usunąć

tam masz praktycznie spis wszystkich programów ,któe masz zainstalowane
możesz usunąć tylko takie które masz odinstalowane lub instalowały ci się bez twojej wiedzy,
lub uważasz,że so one niepotrzebne
ale pamiętaj aby nie wywalać z kopi bezpieczeństwa dopiero możesz wyczyścić po kilku dniach jak jak wszystko będzie chodzić stabilnie
bo jak co nie będzie działać możesz z kopi przywrucić

Właśnie krótko zwięźle i na temat !!!
Właśnie o to mi chodziło
DZIĘKI I POZDRAWIAM
Gabber_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2006, 02:04   #160
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
chodząc po stronkach natknąłem się na coś takiego...

Cytat:
download axhelper from http://www.nirsoft.net/ (it's free!)
decompress and run axhelper.exe
select 'Load ActiveX list from the following CLSID/ProdID list:'
and paste this: LegitCheckControl.LegitCheck.1
and click OK
Right-click on the registry key and select ' Disable selected item'
Close all IE Windows and restart IE
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 09:33   #161
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Witam
Podepn***281; si***281; pod temat. Ot***243;***380; mam naklejk***281; licencyjna na windowsa xp HE ale na obudowie od starego komputera . I teraz czy mog***281; sobie ***347;ci***261;gn***261;***263; z sieci p***322;yt***281; cd z windowsem xp he wgra***263; ja na m***243;j komputer , zarejestrowa***263; sie i cz***281;***347;***263; od starej obudowy trzyma***263; u mnie przy komputerze i czy taki windows biedzie oryginalny , tzn. Czy podczas ewentualnej kontroli nie b***281;d***281; sie mieli do czego przyczepi***263; ?
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 11:44   #162
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89
Witam
Podepnę się pod temat. Otóż mam naklejkę licencyjna na windowsa xp HE ale na obudowie od starego komputera . I teraz czy mogę sobie ściągnąć z sieci płytę cd z windowsem xp he wgrać ja na mój komputer , zarejestrować sie i część od starej obudowy trzymać u mnie przy komputerze i czy taki windows biedzie oryginalny , tzn. Czy podczas ewentualnej kontroli nie będę sie mieli do czego przyczepić ?
pomysł masz fajny, ale te "wredne chamy" które kontrolują każą Ci pokazać też fakture na tego windowsa
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 11:58   #163
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Fakture moze zdobende ale bede sie musiał udac do sklepu gdzie kupilem komputer ...
A jezeli na fakturze od komputera nie był uwzgledniony windows ?Bo z tego co pamietam to go tam nie było a komputer kupowałem w sklepie vobis ... napisałem do nich maila zobaczymy co odpisza jezeli wogole odpisza ...
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r

Ostatnio zmieniany przez Oktawian89 : 26.03.2006 o godz. 12:29
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 14:40   #164
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89
Fakture moze zdobende ale bede sie musia***322; udac do sklepu gdzie kupilem komputer ...
A jezeli na fakturze od komputera nie by***322; uwzgledniony windows ?Bo z tego co pamietam to go tam nie by***322;o a komputer kupowa***322;em w sklepie vobis ... napisa***322;em do nich maila zobaczymy co odpisza jezeli wogole odpisza ...
Jak kupi***322;e***347; w Vobisie to mia***322;e***347; co***347; takkiego jak Packing List ---> przyczepione do karty gwarancyjnej i tam Windows XP HE jest wypisany jak i wszystkie komponenty z komputera
Pozatym Packing List jest uaktualniane je***347;li cze***347;ci kupujesz w Vobisie i oni ci montuj***261; je
PS.
Na pytanie sk***261;d to wiem odpowiem kompa kupi***322;em w Vobisie i dosy***263; cze***347;to by***322; tam servisowany (wymiana zasilacza co cztery miesi***261;ce, montarz cze***347;***263;i jak by***322; na gwarancji jeszcze)
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 15:12   #165
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89
Otóż mam naklejkę licencyjna na windowsa xp HE ale na obudowie od starego komputera . I teraz czy mogę sobie ściągnąć z sieci płytę cd z windowsem xp he wgrać ja na mój komputer , zarejestrować sie i część od starej obudowy trzymać u mnie przy komputerze i czy taki windows biedzie oryginalny , tzn. Czy podczas ewentualnej kontroli nie będę sie mieli do czego przyczepić ?
Jasne, że się przyczepią

Potrzebujesz minimum 2 z 3 elementów, by wykazać oryginalność Windy:

- certyfikat z numerem (ta naklejka właśnie)
- faktura zakupu
- oryginalny nośnik instalacyjny...

Ale... Naklejka na kompie wskazuje na oprogramowanie OEM (jest to napisane na naklejce), a OEM jest przyporządkowany do konkretnego sprzętu, nie można go zainstalować na innym kompie. Kiedyś znajomemu padła płyta główna - okazało się, że powinien przy wymianie MB kupić nowego Windowsa...

Niezłe, nie?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.