Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.10.2018, 18:24   #31
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
UEFI to UEFI, a BIOS to BIOS... Skoro to są dwie różne rzeczy, choćby nawet z wyglądu podobne, to NIEMOŻNA nazywać tego zamiennie!
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.10.2018, 18:54   #32
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
UEFI to UEFI, a BIOS to BIOS... Skoro to są dwie różne rzeczy, choćby nawet z wyglądu podobne, to NIEMOŻNA nazywać tego zamiennie!
Ustawiam tam dokładnie te same rzeczy, które ustawiałem w biosie i działa tak samo. Nie jest to zatem kwestia tylko wizualna. Ustalmy że to TY uważasz, że nie można UEFI nazywać BIOS. Ja uważam, że można.
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2018, 19:38   #33
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Jeśli można dodać swoje 3 grosze to:

Cytat:
Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) – interfejs pomiędzy systemem operacyjnym a firmware, opracowywany jako następca BIOS-u w komputerach osobistych.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Unifie...ware_Interface

Obaj macie rację. Jest to w uproszczeniu BIOS - rozumienie dla użytkownika, a specjalista w dziedzinie powie, że to następca BIOS. nie zmienia to faktu, że cechą wspólną jest pośredniczenie pomiędzy SO a FW.

Tak jak z płytami CD i DVD, obie są płytami.
__________________
amiga500site

Ostatnio zmieniany przez Patrix : 12.10.2018 o godz. 19:42
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2018, 20:06   #34
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To nawet nie podlega dyskusji... Nie ma tutaj miejsca na wydawanie się bo to FAKTY. A fakty są takie, że UEFI jest kompletnie czymś innym niż BIOS. Może wyglądać jak BIOS, a może wyglądać jak "wieś tańczy wieś śpiewa".

A o płytach to już mi nie przypominaj. Zabiłbym za nazywanie płyt optycznych, płytami CD. I nawet mój brat programista tak mówi...

Albo taki Xbox. Zamiast Xbox One lub XBO to idioci piszą Xbox lub jeszcze gorzej X1 co sugeruje Xbox Classic (takiej nazwy używa teraz MS na ich pierwszą 32bit konsolę).

I właśnie wk*a mnie ten relatywizm! Po to powstały pojęcia aby się ich trzymać. Stół to stół, krzesło to krzesło, pufa to pufa, a kanapa to nie kredens.

Ostatnio zmieniany przez MajsterPopsuj : 12.10.2018 o godz. 20:12
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2018, 20:14   #35
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Masz problem chłopie ... może odpocznij jeszcze i wróć pod trzecią, czy którą tam ksywką ...
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2018, 20:29   #36
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,846
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Spokojnie. Z Berionem trzeba nauczyć się rozmawiać. Racje w teorii nie zawsze idą w parze z praktyką. A on lubi dzielić włos na czworo - i teoretycznie ma rację, choć w życiu mało kto wie o co mu chodzi, albo macha ręka na takie niuanse. Ot taki zegarmistrz w swoim fachu.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2018, 20:48   #37
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
MajsterPopsuj to Biedron? Przecież ogłosił koniec swego żywota w sieci 10 m-cy temu
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2018, 20:52   #38
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak widać nasze prognozy co do jego "końca żywota w sieci" co do joty się sprawdziły.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2018, 22:03   #39
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,257
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
MajsterPopsuj to Biedron? Przecież ogłosił koniec swego żywota w sieci 10 m-cy temu
Ciiiicho, bo się wyda
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2018, 22:22   #40
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
MajsterPopsuj to Biedron? Przecież ogłosił koniec swego żywota w sieci 10 m-cy temu
Ale zmiękłem, wytrzymałem kwartał. Następna odtrutka potrwa dłużej. Znowu mi internet zaczyna brzydnąć. Brakuje tego co zastałem w 2004 roku i co trwało tak do powiedzmy 2010 - a więc to sentymentalizm - ponoć wygasa. Kiedyś ludzi interesowało dostosowywania świata do siebie, a nie siebie do świata. Ten konformizm i konsumpcjonizm, wespół z debilizmem mi tak ciąży. Dramatyzmu dodaje odpływ ludzi do gówno-społecznościówek typu Facebook czy inny Twitter. Fora usychają, a ludzie normalni są nierozumiani.
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2018, 23:01   #41
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,257
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ten OT zaraz trzeba będzie gdzieś przenieść, ale tak na szybko:

Na przełomie wieków internet był "odnajdowany" głównie przez ciekawych świata ludzi, którzy lubili eksplorować ciekawe miejsca - rozwijający się świat wirtualny był właśnie jedną z takich przestrzeni. Jeśli ktoś istniał w internecie to można było ze sporą dozą prawdopodobieństwa założyć, że to musi być ciekawa osoba, skoro po pierwsze szukała czegoś poza tym, w czym wówczas funkcjonowała większość ludzi, a po drugie jeszcze znalazła.

Potem internet ewoluował niesamowicie. Staniał (łącza oraz urządzenia dostępowe), upowszechnił się. Zaczęli z niego korzystać niemal wszyscy. Co ciekawe, w realu z wieloma osobami nie rozmawiasz, bo nie są z Twojej bajki, mają inne zainteresowania itp. W sieci te osoby istnieją, widzisz je gdyż np. pojawiają się na różnych wallach, kartach "na czasie" i tym podobnych. Czasem widzisz jakieś ich efekty twórczości, choćby jakąś samo***kę, tylko dlatego, że chodziłeś z kimś do klasy dwie dekady temu. Dla różnych algorytmów fakt skończenia tej samej szkoły może być argumentem za skojarzeniem dwóch osób jako podobnych, oczywiście wiemy doskonale, że tak wcale nie musi być.

15 lat temu w internecie udzielali się entuzjaści IT. Jak ktoś nie był takim entuzjastą, to nie znalazł tu wiele dla siebie. Dziś są tu wszyscy, bo internet stał się nie celem samym w sobie, a narzędziem dla wszystkich innych. Jak ktoś nie lubi komputerów, a kocha gotować, to używa kompa żeby oglądać programy kulinarne w vod telewizji, youtuberów kulinarnych oraz strony traktujące o gotowaniu. Komputer czy smartfon to tylko narzędzie dostępowe, internet to medium i tyle.

To tak, jakby w dużym mieście funkcjonowało dużo tras rowerowych na których przez lata jeżdżą tylko miłośnicy dwóch kółek. Wszyscy kochają jeździć na rowerze, kochają rowery, mijając się pozdrawiają się, uśmiechają się do siebie, nieraz rozmawiają o swojej pasji. Następnie okazuje się, że w związku ze zwiększonym ruchem, opłatami za postój w centrum, coraz droższymi podatkami za posiadanie auta inni dostrzegają, że poruszanie się po mieście rowerem jest opłacalne, a w dodatku szybkie. Ilość rowerzystów się zwiększy, ale będą to osoby traktujące je jak opłacalne narzędzie, a nie pasję. Jak zagadniesz takiego rowerzystę na ścieżce rowerowej "o, a co to za rower?" odpowie: "nie wiem, w dupie to mam, kupiłem i jeździ"...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2018, 08:44   #42
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,412
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Jak zagadniesz takiego rowerzystę na ścieżce rowerowej "o, a co to za rower?" odpowie: "nie wiem, w dupie to mam, kupiłem i jeździ"... .
To prawie jak ja , nie kupiłem roweru dla szpanowania tylko dla pasji śmigania na rowerze
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2018, 14:26   #43
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Ten OT zaraz trzeba będzie gdzieś przenieść, ale tak na szybko:

Na przełomie wieków internet był "odnajdowany" głównie przez ciekawych świata ludzi, którzy lubili eksplorować ciekawe miejsca - rozwijający się świat wirtualny był właśnie jedną z takich przestrzeni. Jeśli ktoś istniał w internecie to można było ze sporą dozą prawdopodobieństwa założyć, że to musi być ciekawa osoba, skoro po pierwsze szukała czegoś poza tym, w czym wówczas funkcjonowała większość ludzi, a po drugie jeszcze znalazła.

Potem internet ewoluował niesamowicie. Staniał (łącza oraz urządzenia dostępowe), upowszechnił się. Zaczęli z niego korzystać niemal wszyscy. Co ciekawe, w realu z wieloma osobami nie rozmawiasz, bo nie są z Twojej bajki, mają inne zainteresowania itp. W sieci te osoby istnieją, widzisz je gdyż np. pojawiają się na różnych wallach, kartach "na czasie" i tym podobnych. Czasem widzisz jakieś ich efekty twórczości, choćby jakąś samo***kę, tylko dlatego, że chodziłeś z kimś do klasy dwie dekady temu. Dla różnych algorytmów fakt skończenia tej samej szkoły może być argumentem za skojarzeniem dwóch osób jako podobnych, oczywiście wiemy doskonale, że tak wcale nie musi być.

15 lat temu w internecie udzielali się entuzjaści IT. Jak ktoś nie był takim entuzjastą, to nie znalazł tu wiele dla siebie. Dziś są tu wszyscy, bo internet stał się nie celem samym w sobie, a narzędziem dla wszystkich innych. Jak ktoś nie lubi komputerów, a kocha gotować, to używa kompa żeby oglądać programy kulinarne w vod telewizji, youtuberów kulinarnych oraz strony traktujące o gotowaniu. Komputer czy smartfon to tylko narzędzie dostępowe, internet to medium i tyle.

To tak, jakby w dużym mieście funkcjonowało dużo tras rowerowych na których przez lata jeżdżą tylko miłośnicy dwóch kółek. Wszyscy kochają jeździć na rowerze, kochają rowery, mijając się pozdrawiają się, uśmiechają się do siebie, nieraz rozmawiają o swojej pasji. Następnie okazuje się, że w związku ze zwiększonym ruchem, opłatami za postój w centrum, coraz droższymi podatkami za posiadanie auta inni dostrzegają, że poruszanie się po mieście rowerem jest opłacalne, a w dodatku szybkie. Ilość rowerzystów się zwiększy, ale będą to osoby traktujące je jak opłacalne narzędzie, a nie pasję. Jak zagadniesz takiego rowerzystę na ścieżce rowerowej "o, a co to za rower?" odpowie: "nie wiem, w dupie to mam, kupiłem i jeździ"...
Ja bym ten tekst przykleił gdzie tylko się da, zaczynając od mieszkania Beriona ***128521;

Proszę o zgodę na jego rozpowszechnianie, bo jest tak dobrze napisany, ze moze otworzyc głowy ludziom niewidzącym wiecej niz czubek własnego nosa...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2018, 16:15   #44
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To dla mnie oczywiste, chciałem jednak zwrócić uwagę na to, że wartościowe materiały i wartościowi ludzie nie tyle się rozpłynęli w całej tej masie co prawie wyginęli. Moja główna pasja to grzebanie w konsolach. Dawno, dawno temu było kilkadziesiąt miejsc gdzie można było poczytać ciekawych ludzi i ciekawe rzeczy. Dziś kilka i świecą pustkami. Choć przypadek to dosyć wyjątkowy, a środowisko hermetyczne z samej swej natury, to jest świetnym papierkiem lakmusowym tego co dzieje się z internetem.

A co do tematu to takie cudeńko znalazłem. Cena zaporowa, ale pomysł się wyróżnia, zaś sam projekt kosmiczny. Przypomina mi ich flagowego laptopa Spectre (równie udanego pod tym względem, tego pierwszego, drugi stracił na charakterze).
https://www8.hp.com/us/en/elite-fami...e-desktop.html

Ostatnio zmieniany przez MajsterPopsuj : 13.10.2018 o godz. 16:18
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2018, 18:24   #45
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
A co do tematu to takie cudeńko znalazłem. Cena zaporowa, ale pomysł się wyróżnia, zaś sam projekt kosmiczny. Przypomina mi ich flagowego laptopa Spectre (równie udanego pod tym względem, tego pierwszego, drugi stracił na charakterze).
https://www8.hp.com/us/en/elite-fami...e-desktop.html
Tylko, że te dziady z HP nazywają w instrukcji UEFI jawnie BIOS, czyli temat do odstrzału

Ogólnie fajny projekt
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Instagram/Instacam itp. na PC?? CIAPEK Komputery - oprogramowanie i sprzęt 18 19.01.2013 16:36
San Andreas - mini obraz Radaar Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 0 07.12.2005 18:38
Laptop vs PC ?! Patrix Off topic 42 19.08.2005 13:44
Problem z odtworzeniem niektorych filmow. Co robie zle ?? MJK Napędy optyczne DVD 7 05.07.2005 15:48
LCD do PC adbok Off topic 1 28.02.2005 20:44


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.