Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.11.2005, 17:22   #16
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
jak ten mx 1000 sie sprawuje? mam mx700 i planuje niedlugo sie przesiasc na ta wersje
pozdro

powiem krotko, kiedy pierwszy raz ja podlaczylem, wzialem do lapy to powiedzialem zadna inna

dziala bezproblemowo w kazdej aplikacji, ma swietna ergonomie, jest czarna , posiada bardzo uzyteczny wskaznik poziomu naladowania baterii, bardzo dobre sterowniki,
i jeszcze jedno, wczesniej kupilem A4Tech NB-50 (optyczna, bezprzewodowa, bez baterii- laduje sie przez specjalna podkladke), kiedy w poblizu telefon komorkowy laczyl sie z siecia, kursor skakal po ekranie jak zwariowany, z Logitech-em MX1000 nie ma tego problemu

coz moge wiecej powiedziec, zaplacilem 230zł i dostalem mysz, ktora nie zamienie na zadna inna

podsumowanie
jezeli ktos ma okolo 250zl- niech kupuje Logitech MX1000
jezeli ktos nie ma tyle kasy- niech zbiera albo kupi A4Tech 4D WinEasy za 29zl (kulkowa, na kablu, 3 przyciski, 2 rolki, ergonomiczna)
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.11.2005, 17:53   #17
mikas
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika mikas
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Lokalizacja: sam nie wiem :)
Posty: 662
mikas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez NeoFighter
powiem krotko, kiedy pierwszy raz ja podlaczylem, wzialem do lapy to powiedzialem zadna inna

dziala bezproblemowo w kazdej aplikacji, ma swietna ergonomie, jest czarna , posiada bardzo uzyteczny wskaznik poziomu naladowania baterii, bardzo dobre sterowniki,
i jeszcze jedno, wczesniej kupilem A4Tech NB-50 (optyczna, bezprzewodowa, bez baterii- laduje sie przez specjalna podkladke), kiedy w poblizu telefon komorkowy laczyl sie z siecia, kursor skakal po ekranie jak zwariowany, z Logitech-em MX1000 nie ma tego problemu

coz moge wiecej powiedziec, zaplacilem 230zł i dostalem mysz, ktora nie zamienie na zadna inna

podsumowanie
jezeli ktos ma okolo 250zl- niech kupuje Logitech MX1000
jezeli ktos nie ma tyle kasy- niech zbiera albo kupi A4Tech 4D WinEasy za 29zl (kulkowa, na kablu, 3 przyciski, 2 rolki, ergonomiczna)
Jest jakaś nowa mysz Logitech MX***8482; 610 , może lepiej ją kupić. Bo słyszałem, że ta 1000 jest za ciężka i nie nadaje się do gier lepiej do tego kupić 610.
A jak wygląda ładownie tych mysz, to są jakieś akumulatorki i na ile to wystarcza. A ta mysz działa na wszystkich podkładkach?
__________________

Ostatnio zmieniany przez mikas : 16.11.2005 o godz. 18:05
mikas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 19:50   #18
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mi kiedys spzredawca w sklepie powiedzial ze do optycznych nie powinno sie stosowac podlkadek. nie wiem czy to prawda czy nie,ale mialem w rece kilka optytcznych myszek i kazda dzialala bez podkladki wysmienicie. choc to zalezy chyb a najbardziej od koloru stolu, na ktorym myszka "urzeduje"
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 20:16   #19
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
z tanich swietne sa samsungi
sam mam 3 optyczne logitechy (nie - nie jestem burzujem, po prostu taka mam prace ze z kilku kompow kozystam) i kilka kulkowych
chodza dobrze bez podkladek, ale z wyjatkami - na dwoch biurkach skacza jak im sie zywnie podoba
przykleilem tam kawalki okladek takich od bindowania i jest ok
na innych podlozach jest git

posumowujac - teraz kupilbym... chyba mikroshita, albo samsunga
logitechy sa dobre, ale juz mnie znudzily zreszta zawsze moge gdzies podmienic jak stwierdze ze o nie to

ta wypowiedz dotyczyla myszek po okolo 50pln
jak masz siano to wez laserowego logitecha i na pewno nie bedziesz nazekal, chyba ze zbankrutujesz
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 20:17   #20
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez javor
Jeżeli cena nie gra roli, to proponuję Logitech MX518 - 1600dpi (190zł) to z przewodowych, jeśli z bezprzewodowych to MX1000 (240zł). A jeśli cena odgrywa rolę to myślę, że wystarczy Logitech OEM za 40-50zł
Witam !

Ciekaw jestem ile musiałbym wypić, aby kupić mysz za 240 zł ??

Oczywiście jak kogoś stać i ma ochotę to proszę bardzo !!

Pozdrowieńka

ro29

P.S. A ja mam w planach kupić jakąś zwykłą - chyba nawet kulkową - ostatnio widziałem za około 20 zł (albo i mniej), fajne A4Tech - bo moja już czasem dziwnie reaguje (choć podejrzewam, że jak ją solidnie wyczyszczę, to znów będzie działać dobrze )
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 20:21   #21
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja polecam myszkę A4Tech WOP-49:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7899

Bardzo dobrze się spisuje w pracy z komputerem, jak i w grach. A na dodatek nie jest droga 35zł - ja ją kupiłem 1,5 roku temu i zapłaciłem coś ok. 50zł, jak te ceny lecą w dół
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 20:39   #22
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

Ciekaw jestem ile musiałbym wypić, aby kupić mysz za 240 zł ??

Oczywiście jak kogoś stać i ma ochotę to proszę bardzo !!
zdziwisz sie - ale powiem, ze WARTO!
dwa lata temu (mina teraz na gwiazdke ) dostalem myche mx700 - wtedy kosztowala 385zl ... chodzi do dzis wysmienicie i zapewniam Cie, ze lepszych myszek niz MX'y nie ma (nawet razery nie dorownuja.., bo wszystkie wersje maja kable).., dlatego zastanawiam sie nad "przejsciem" na nowszym model.. naprawde pokochalem te mychy.
A co do podkladek - Stef kupsko prawda, chyba, ze mowil o takich za 6zl szmacianych.. prawdziwe podkladki kosztuja okolo 100-150zl (steelpad, icemat) i na nich DOPIERO chodzi mycha ..
sam chyba kupie jakas podrobe icemata (widzialem na allegro, podobno calkiem niezle wykonana, a kosztuje 3x mniej niz icemat).
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 20:40   #23
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a ja tam mam myszke z biedronki optyczna 800 dpi E5 czerwona za 15 zł dawać za myszke więcej niż 40 zł to głupota

Przedtem miałem optyczną minta za 40 zł służyła ładnie 1,5 roku i nadal była sprawna tylko farba z przycisków się starła i wyglądała nieestetycznie
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 16.11.2005 o godz. 20:49
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 20:43   #24
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez mikas
Jest jakaś nowa mysz Logitech MX***8482; 610 , może lepiej ją kupić. Bo słyszałem, że ta 1000 jest za ciężka i nie nadaje się do gier lepiej do tego kupić 610.
A jak wygląda ładownie tych mysz, to są jakieś akumulatorki i na ile to wystarcza. A ta mysz działa na wszystkich podkładkach?
tak, mx1000 sa ciezsze od wiekszosci myszy, ale dla mnie jest to zaleta
mx1000 laduje sie poprzez stacje dokujaca (podobnie jak komorki), ktora jest rowniez odbiornikiem sygnalu
zamiast baterii ma wbudowany akumulator
naladowany do pelna akumulator wystarcza na bardzo dlugo, a gdy np. w czasie pracy mysz padnie, wystarczy postawic ja w stacji dokujacej na 10 minut, nie naladuje to oczywiscie akumulatora do pelna, ale pozwoli na kilkanascie godzin dzialania

mx610 korzysta z dwoch zwyklych baterii AA, wiec dla mnie odpada
komunikuje sie radiowo przez 'klucz' wtykany do usb
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 20:55   #25
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@ro29
@mgit

ehhh Panowie nie wiecie co mowicie, to tak jakby powiedziec, ze nie oplaca sie kupic samochodu powyzej 2 tysiecy, bo pzeciez 15-letnim gratem jak i wozem prosto z salonu mozna zajechac do tesciowej
ale, ze po drodze komfort bedzie inny, to juz inna sprawa, ale dla was nie ma to znaczenia, 'jezdzijcie' wiec waszymi zlomami z hipermarketu, ja wole wyzsza klase
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 20:58   #26
mikas
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika mikas
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Lokalizacja: sam nie wiem :)
Posty: 662
mikas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@NeoFighter A da się nią grać w gry bo słyszałem że przy Quake to ręka boli od szybkiego przesuwania. Jest jeszcze Logitech G5 może ona będzie lepsza do gier . Miałem kupić tanią mysz a przez Was się napalam na droższe
__________________
mikas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 21:11   #27
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez mikas
@NeoFighter A da się nią grać w gry bo słyszałem że przy Quake to ręka boli od szybkiego przesuwania. Jest jeszcze Logitech G5 może ona będzie lepsza do gier . Miałem kupić tanią mysz a przez Was się napalam na droższe

szczerze powiem, ze w quaka nie gralem juz chyba rok, mx1000 mam krocej
wiec nie wiem, ale ja jej uzywam kilkanascie godzin dziennie i lapa mnie nie boli

G5 jest na kablu, ponoc precyzyjniejsza, ma !odwazniki! do regulowania cieszkosci myszy

jezeli nie zalezy Ci na "bezprzewodowosci"- kup G5
ja wybralbym jednak MX1000, jest ladniejsza
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 21:19   #28
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
G5 vs MX1000



G5


MX1000
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 23:11   #29
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
zdziwisz sie - ale powiem, ze WARTO!
dwa lata temu (mina teraz na gwiazdke ) dostalem myche mx700 - wtedy kosztowala 385zl ... chodzi do dzis wysmienicie i zapewniam Cie, ze lepszych myszek niz MX'y nie ma (nawet razery nie dorownuja.., bo wszystkie wersje maja kable).., dlatego zastanawiam sie nad "przejsciem" na nowszym model.. naprawde pokochalem te mychy.
A co do podkladek - Stef kupsko prawda, chyba, ze mowil o takich za 6zl szmacianych.. prawdziwe podkladki kosztuja okolo 100-150zl (steelpad, icemat) i na nich DOPIERO chodzi mycha ..
sam chyba kupie jakas podrobe icemata (widzialem na allegro, podobno calkiem niezle wykonana, a kosztuje 3x mniej niz icemat).
pozdro
Powiem tak: nie pracowalem na MX'ach, i nie zanosi sie abym w najblizszej przyszlosci musial. A to za sprawa Logitech MouseMan DUAL-Optical - rewelacyjnej myszki z 2 sprzezonymi elektronicznie sensorami. Kupilem ja co najmniej rok przed ukazaniem sie MX'ow, kosztowala ok.220zl, ale dziala tak rewelacyjnie, ze nie zamienilbym jej na zadna inna. Specjalnie wybralem mysz na kablu, gdyz wszelkie opoznienia wynikajace z przesylu sygnalu droga radiowa byly dla mnie nieprzyjemne.
Mysz dziala rewelacyjnie (no moze ostatnio troche jak pijana, bo w tym miejscu sie biurko przetarlo...) w srodowisku, gdzie od razu widac wszelkie niedokladnosci (rozdzielczosc ekranu 1600x1200, monitor 22''). Po prostu perfekcja w kazdym calu.
http://www.benchmark.pl/artykuly/tes...ogitech_1.html
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 11:53   #30
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
co Panowie sądzą o Logitech RX600 Cordless Optical OEM?
black
66 zł.

Czas na zmiane i tylko Logitech tak mi się wydaję
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.