Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.06.2005, 20:20   #16
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez Predi
mam dokladnie to samo pomaga tylko reset
dzieje sie tak raz na dwa dni
pol biedy jak siedze przy kompie.... a jak zapuszczam na noc emula to mnie szlag trafia jak np. rano widze ze o drugiej w nocy sie rozlaczylo i komp na darmo prada jadl do rana

edit: co ciekawe w domu na pakiecie jest podobnie

TPSA
mam to samo czasami rozłancza mnie 3-4 razy na dzien a jak zadzwonilem do tpsy to taka mila pani najpierw spytała:
-czy mam orginalna wingroze
-czy modem jest dobrze podlaczony
-czy modem jest blisko zrodla ciepla [bo podobno szybko sie grzeja]

po czym stwierdzilem ze zamiat dzwonic do tych kretynow to juz lepiej na pocieche i ochlode kupic se browara

a co do rozlanczania gdy emul leci to mam ustawione ponowne polaczenie - czas pomiedzy probami ponownego polączenia - 30sekund czasami lapie za 12-13 razem

Ostatnio zmieniany przez Yarozelsky : 06.06.2005 o godz. 20:33
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.06.2005, 20:22   #17
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a masz zainstalowane poprawki do windowsa? koleznaka nie miał poprawek i ja ciagle rozłączało po instalacji sp-acków jak ręką odjął
zrób tez skan antyvirem
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 20:33   #18
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
spróbuj w menedżerze urządzeń dla g. k. usb wyłączyć "zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii".
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 22:28   #19
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Przeglądnąłem wypowiedzi i widzę, że z Neostradą różnie to bywa. I wcale mnie to nie dziwi - sam znam bowiem też różne przypadki.
Mam Neo512 od 4 dni (słynna promocja na 2 miesiące ) i także kilkakrotnie zdarzyło mi się, że się rozłączył - ale albo udało mi się połączyć ponownie bez problemu, albo wystarczyło poczekać chwilę, zamknąć wszystkie programy i już udało się połączyć.Tylko raz zawiesił mi się na Neostradzie i raz też musiałem włączyć ponownie komputer. Więc raczej należę jak na razie do tych średniaków - tragicznie nie jest, ale lepiej mogło by być.
Bo np. mój Wuja ma Neo128 i u niego bardzo często jest tak, że nie może się połączyć i musi zamknąć i ponownie uruchomić komputer - i dopiero to pomaga (ma informację, że modem nie podłączony).
A np. mój kolega miał Neo128 przez rok i tylko na początku miał problemy - a później bardzo rzadko coś padało.
Więc różnie to bywa

I skoro dyskutujemy tutaj o Neostradzie - to miałbym dwa pytania - jak sądzicie który modem jest lepszy - Sagem czy Thompson ? Ja dostałem Sagem. I czy to normalne, że on się tak grzeje ?

I jeszcze w kwestii tej aplikacji Neo od TP - ja także jej nie używam, szczególnie po tym, jak wspomnianemu już Wujowi tak namieszała na komputerze, że
Pozdrawiam
ro29

Ostatnio zmieniany przez ro29 : 06.06.2005 o godz. 22:31
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 22:45   #20
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
ja bym wogole wywali te modemy ktore daje tpsa bo sa beznadzejne i kupil bym routerka nawet dla jednego kompa albo wew. modem dsl
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 22:51   #21
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !
I skoro dyskutujemy tutaj o Neostradzie - to miałbym dwa pytania - jak sądzicie który modem jest lepszy - Sagem czy Thompson ? Ja dostałem Sagem. I czy to normalne, że on się tak grzeje ?
Ktory lepszy? Sam rok temu pytalem roznych ludzi i nikt sensownie mi nie odpowiedzial, niby porownywalne ale ze wskazaniem na Sagema.

Mam wiec tez Sagema. Slyszalem wiele opinii ze wlasnie sie grzeja, ale moj o dziwo ma temperature otoczenia. No i dziala bez zarzutow. Kto to wytlumaczy?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 23:01   #22
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
ja bym wogole wywali te modemy ktore daje tpsa bo sa beznadzejne i kupil bym routerka nawet dla jednego kompa albo wew. modem dsl
Ale gdzie dostaniesz modem za 1,22 zł (plus kable, filtry).


Cytat:
Napisany przez grzeniu
Mam wiec tez Sagema. Slyszalem wiele opinii ze wlasnie sie grzeja, ale moj o dziwo ma temperature otoczenia. No i dziala bez zarzutow. Kto to wytlumaczy?
A mój akurat się grzeje ? I niestety ostatnie Twoje zdanie to pytanie z brakiem odpowiedzi. Można by rzecz - ilu użytkowników neo, tyle opinii i problemów
Pozdrawiam
ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 12:17   #23
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Ale gdzie dostaniesz modem za 1,22 zł (plus kable, filtry).
no wiesz to prawda 1,22 to prawie darmowka ale potem ile problemow a zwlaszcza jak sie spali modem.
Router to wydatek prawie 200 zl(chyba ze jakis uzywany mozna taniej dostac) ale sie oplaca

Ostatnio zmieniany przez legion : 07.06.2005 o godz. 12:22
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 15:15   #24
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
no wiesz to prawda 1,22 to prawie darmowka ale potem ile problemow a zwlaszcza jak sie spali modem.
Router to wydatek prawie 200 zl(chyba ze jakis uzywany mozna taniej dostac) ale sie oplaca
Witam !
Trochę mnie przestraszyłeś - mam neostradę w promocji na dwa miesiące i jakby coś padło, to wydatek znacznie ponad 200 zł (tyle wynosi kara za nie oddanie sprzętu sprawnego - jeśli oczywiście rezygnujesz).

A masz jakieś doświadczenia z tymi modemami - szczególnie Sagem - kiedy może się on "spalić" - mi się nasuwa, że może się tak stać podczas burzy (więc profilaktycznie trzeba wyłączyć), albo jakby się przegrzał (mój się dość mocno grzeje, więc może ?), albo jakby poszło za wysokie napięcie z USB.

Jeśli masz jakąś wiedzę w tym temacie - to podziel się nią - zawsze lepiej wiedzieć więcej i się jakoś zabezpeczyć (jeśli oczywiście istnieje taka możliwość). Z góry dziękuję
Pozdrawiam
ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 15:25   #25
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Heh, Tepsa syf wywalony, teraz sobie zainstaluje jakies nowe stery do mojego Sagemika i powinno byc good Thx 4 all
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 15:39   #26
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak trochę dla ogólnej wiadomości:

Neostrada rozłącza się po 24 godzinach - zmiana IP

gdy się jest dalej od centrali (tu można podawać różne liczby, ale wszystko zależy od linii) warto w domu sprawdzić stan kabli, wtyczek etc.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 16:28   #27
ManDragon
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ManDragon
 
Data rejestracji: 04.02.2003
Lokalizacja: Trzebnica>Wrocław
Posty: 379
ManDragon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
U mnie neo rozłączała sie nawet kilkanaście razy na godzine, a miałem tylko najnowsze sterowniki sagema i program autoconnect (bez tepsowej aplikacji).
Dodatkwo zaistalowałem programik cFosspeed (nie jest darmowy ale do kupienia w torrentshopie) i jak ręką odjął. Trzyma juz 13h połaczenie
Pozdro
ManDragon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 16:59   #28
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
no wiesz to prawda 1,22 to prawie darmowka ale potem ile problemow a zwlaszcza jak sie spali modem.
Router to wydatek prawie 200 zl(chyba ze jakis uzywany mozna taniej dostac) ale sie oplaca
jak sie spali modem (ktory i tak mam za darmo) to wtedy kupie router
poza tym nie przesadzajmy ze np. do neostrady 128 - walne router bo to bedzie przerost formy nad trescia
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 17:31   #29
robert_d
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Posty: 130
robert_d zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam neostrade i jakoś mi nie zrywa połączeń. Może to problem ze sprzętem?
Miałem kiedyś coś takiego i wszystko wskazuje na to że winien był zasilacz. Sprzęt był z lekka podkręcony i napięcia czasami na granicach specyfikacji, po zmianie zasilacza (w trosce o kompa) problemy ze zrywaniem połączeń zniknęły.
robert_d jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 18:55   #30
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
teraz mi nie rozlacza tzn nigdy mi nie rozlaczalo oprocz wtedy gdy trzymalem sagem-a na zimnym parapecie chcac ostudzic zapal naszej kochanej TPsowskiej Neostrady
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.