Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.02.2007, 12:05   #151
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Duzo zamowien maja i nie wyrabiaja sie .
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.02.2007, 12:13   #152
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez radzikus Podgląd Wiadomości
Ja podpisalem umowe9kurier przyniosl) w ubiegly piatek i jak do tej pory ani slychu ani dychu!!!
Nie mam cierpliwosci czekac-to juz 3 tydzien!!!
ja umowe podpisałem 17 stycznia , rezygnacje tpsa przyjeła 21 stycznia,netia przesłała dokumenty do tpsy 24 stycznia i na odesłanie czekają do dziś
a miało być tak kolorowo
dzis po 28minutach czekania na odzew konsultanta netii dowiedziałem się że mogę odtąpić od umowy z netią a za powód podać długi czas oczekiwania na usługę ale się wje***em ani neo ani net24 ide się dziś schlać
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2007, 12:17   #153
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Zawsze mozna sobie modem podlaczyc
Mam nadzieje ze wszystko w miare szybka zalatwia ...
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2007, 12:43   #154
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Dlatego zostawi***322;em wszystko Netii - sami niech przekazuj***261; wypowiedzenie. Tym bardziej, ***380;e i tak nied***322;ugo ko***324;czy mi si***281; umowa, wi***281;c jak nawal***261;, to si***281; jeszcze raz zastannowi***281;, kt***243;ry net wybra***263;.

Konkurencja to pi***281;kna sprawa - zobacz***281;, jakie akurat promocje b***281;dzie mia***322;o Chello, Aster, TP i Netia (a mo***380;e co***347; jeszcze si***281; znajdzie)
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2007, 14:22   #155
[ Jools ]
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika [ Jools ]
 
Data rejestracji: 02.08.2004
Posty: 109
[ Jools ] zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeszcze mo***380;esz skorzysta***263; z Multimo GTS Energisu.
__________________
"To the C students, I say, 'You too can be president of the United States.'" - George W. Bush, 2001
[ Jools ] jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2007, 18:14   #156
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89 Podgląd Wiadomości
Zawsze mozna sobie modem podlaczyc
Robiłem wczoraj porządki w szafie i znalazłem właśnie stary - Pentagram Diablo chyba, o ile dobrze pamiętam. Ktoś chętny..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2007, 18:35   #157
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez [ Jools ] Podgląd Wiadomości
Jeszcze możesz skorzystać z Multimo GTS Energisu.

http://www.multimo.pl/promocje.html

szkoda ze to nie ceny brutto
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2007, 16:13   #158
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Opowiem wam moja przygode z Netia.

W poniedzialek bodajze zadzwonil do mnie pewien Pan z "Netii" i zaczal opowiadac o ofercie. W zwiazku z tym ze myslalem o tej ofercie wiec jej szczegoly juz znalem, a nie chcialem jeszcze podejmowac decyzji powiedzialem zeby zadzwonil w piatek lub ew. ja do niego zadzwonie gdyby sie okazalo ze w piatek mnie nie bedzie. Tak sie zapowiadalo i dlatego sam zadzwonilem w czwartek.

Zadzwonilem, Pan nie chcial mnie narazac na koszty wiec do mnie oddzwonil. Umowilismy wszystko jak trzeba, mial przyjsc kurier, mialem miec 15 minut na przeczytanie i podpisanie umowy i net potem mial trafic do mnie. Tylko co zwrocilo moja uwage nie wzial tel. kom. ktory w przypadku przesylki kurierskiej nie jest bez znaczenia, wiec poniekad mu go 'wcisnalem'. Kurier mial sie zjawic juz w piatek, ale w piatek ...

Jest piatek. Dzisiaj mial sie zjawic kurier. Zamiast kuriera zadzwonila mila pani. Otoz oznamila mi ze kurier sie spozni (??) i ze bede musial sie przejsc na poczte i sam wyslac dokumenty kurierem pocztowym, ze sie promocja konczy wiec musze to zrobic w sobote rano, a to wszystko dlatego ze spoznia (??) sie kurier i nie zdazy im dostarczyc umowy do konca promocji. Pytam sie wiec milej Pani dlaczego uwaza ze tak bedzie szybciej skoro kurier od nich jest juz niby w drodze. Pani na to odpowiedziala ze moge np na poczcie wyslac faxem. Przyjalem to uzasadnienie. No wiec powiedzialem - ok moge jutro isc na poczte i wam to przefaxowac. Na co mila pani odpowiedziala - nie nie. Przefaksowac to trzeba do TPSA wymowienie, a do nas kurierem umowe. Na kij wiec mi mila Pani o tym opowiada skoro nie mam Neostrady (mialem kiedys) i zglaszalem im to juz podczas dwoch poprzednich rozmow. Pani mnie pocieszala, ze w takim razie mam dobrze bo nie musze faxowac do TPSA, wystarczy wyslac do nich kuriera. Na co znowu pociagnalem watek spoznionego kuriera, z ktorego mila Pani znowu jakos zrecznie wybrnela. Nie wytrzymalem i powiedzialem jej o tym co przeczytalem na Novum juz we wtorek bodajze, ze zmienila sie procedura a oni od klientow jeszcze w czwartek zbierali zamowienia wmawiajac im ze nie musza nic robic poza czekaniem na kuriera, a dopiero w piatek po trzech dniach do nich ta informacja dotarla. Pani powiedziala ze nic nie wiedzieli itp. itd. No to ciekawe ze callcenter wie mniej niz jest napisane na stronie. Co wiecej to sa przeciez informacje ultra podstawowe. Procedura zamowienia to jest wlasciwie jedyna rzecz ktora oni musza opanowac. Dobra czas juz konczyc, wiec dalem tej pani mail, powiedzialem ze niech wysyla, a ja zobacze co bedzie. Pani powiedziala ze gdybym sie zdecydowal to zebym umowe przeslal do firmy Holicon () Netia w Poznaniu.

Sobota. Udalo mi sie dodzwonic na 0-801-802-803. Najpierw sie spytalem czy to call-center prowadzi firma Holicon. Okazalo sie ze nie, wiec wytlumaczylem milej Pani jak z mojej perspektywy patrzac firma Holicon (pewnie posrednik, ktory za zwerbowanych klientow dostaje kase) chciala mnie zrobic w bambuko oszczedzajac na kurierze, by wyciagnac z prowizji ile sie da. Powiedzialem jej tez historie z koncem promocji, co niby skazywalo mnie na sobotni bieg na poczte, jednak Pani mnie upewnila ze takiego pospiechu nie ma.
Potem powiedzialem jej jak chcialbym stac sie posiadaczem ich uslugi, ale w taki sposob by bylo to zbiezne z tym co wmawial mi Pan z Holicon w czwartek i co odkrecala mila Pani w piatek. No wiec Pani potwierdzila ze oni zalatwiaja to w ten sposob jak przedstawil Pan z czwartku i ze moge to juz zrobic podczas tej rozmowy i zebym sie nie martwil o terminy, oprocz tego ze przylaczenie moze sie troche przeciagnac w szczegolnosci jezeli jestem klientem Neo TPSA (chociaz nie wiem po co nastepna wraca do tej historii skoro zawsze w rozmowach z Netia po kilka razy mowie ze Neo w tej chwili nie mam). Uznalem wiec ze z ta Pania sie dogadalem i przystapilem do wypelniania umowy. Poprosilem tylko bym znowu nie dostal telefonu takiego jak w piatek, ale Pani mnie zapewnila ze oni to zalatwiaja i ja na poczte biegac nie musze. A umowa ktora wylala mi firma Holicon odwiedzila Windowsowy odpowiednik /dev/null.

Resume.
Gdybym byl w dobrym humorze moze zostalbym z firma Holicon, ale po co mam im robic dobrze gdy:
1) Robia mnie w konia z kurierem.
2) Robia mnie nawet w konia gdy odkrecaja te cala sprawe.
3) Kaza mi biegac nastepnego dnia rano na poczte i ponosic koszty, ktorych mialem nie ponosic. Co wiecej jestem aktualnie chory na jakies grypo-podobne, wiec to rozwiazanie jest mi KOMPLETNIE nie na reke.

Co wiec radze - radze unikac posrednikow i probowac zamawiac bezposrednio w Netii, nawet jezeli trzeba dlugo czekac na polaczenie. Warto sobie raz poczekac i potem oszczedzic czasu.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2007, 17:42   #159
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja zamawialem przez callcenter 0801802803. Kurier z umowa byl u mnie w ciagu tygodnia od daty zamowienia. Mam nadzieje ze bede bez neta max kilka dni...
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2007, 17:55   #160
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Ja zamawialem przez novem - o czym wczesniej pisalem - kurier szedl dokladnie 13 dni, wszystkie papiurki mial ze soba, wiec ja faktycznie nie musze nigdzie lazic, a jedynie czekac na przelaczenie. Musze przyznac, ze w moim przypadku zrobili to doskonale.
Zapewne nie przewidzieli tylu chetnych co odbilo sie na szybkosci i sprawnosci calego systemu wysylania kurierow, maili itp.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2007, 18:27   #161
radzikus
Bywalec
 
Avatar użytkownika radzikus
 
Data rejestracji: 22.12.2004
Posty: 39
radzikus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Doskonale-tez chcialbym tak

Umowe podpisalem w ubiegly piatek no i wczoraj po 20 min czekania dodzwonilem sie-dowiedzialem sie ze dopiero w czwartek wyslali cos tam do tepsy a ta ma 7 dni na odpowiedz na co mily Pan powiedzial ze realnie to bede mial modem dopiero okolo 20 lutoego-------strasznie dziwne to,sama umowe(przez novem) na usluge zamowilem juz 17 stycznia!!!!
Juz mnie zaczynaja wqrwi@c!!!!
__________________
radzikus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2007, 18:42   #162
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ja podpisywałem przez novem. Umowę wysłałem pocztą, a wypowiedzenie sam zaniosłem do telepunktu. Ściągnąłem program aktualizacyjny i czekam na telefon z Netii.

Osobiście wcale się nie denerwuję, od razu przyjąłem, że będę w domu bez sieci tydzień lub dwa. Na szczęście nie jest to dla mnie problem, bo wszystko co muszę załatwić zrobię w pracy.

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dosyć sprawnie, będę informował na bieżąco.

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2007, 19:02   #163
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
@Arepo - informuj, informuj, bo ja tez jestem ciekawy jak to sie potoczy ;-).
O brak netu sie nie obawiam - mam iPlusa i niezabezpieczony WiFi z kawiarenki (juz chyba o tym pisalem ;-D), wiec ten tydzien mnie nie zbawi..
Ciekaw jestem tylko rachunki jak np. netia podlaczmy mnie kolo 25 lutego(?)
Dostane pol z tepsy + kilka zl z netii czy jak?

pzdr.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.02.2007, 13:33   #164
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Mo***380;e g***322;upie pytanie - ale czy ta Netia od internetu to ta sama od Play - czyli czwartego operatora kom***243;rkowego?

Je***347;li tak, to polecam artyku***322; o firmie bodaj***380;e w najnowszym Newsweeku..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.02.2007, 14:23   #165
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Może głupie pytanie - ale czy ta Netia od internetu to ta sama od Play - czyli czwartego operatora komórkowego?

Jeśli tak, to polecam artykuł o firmie bodajże w najnowszym Newsweeku..
Netia to Netia SA, jest nawet notowana na gieldzie ...

Natomiast jezeli piszesz "Netia od internetu" to nie wiem czy masz na mysli Netie czy posrednika.

Natomiast z tego co znam sprawe P4 (art. w newsweeku nie czytalem), to jego glownym udzialowcem jest jakis irlandzki fundusz, a nie Netia.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.