Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.05.2007, 10:53   #586
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez adbok Podgląd Wiadomości
z net24 od 2dni jes grzej ;/ stronki chodza jak na modemie czasami
niby ze w tescie spoko

a www lata bardzo wolno
U mnie na odwrot :-).

Choc firefox czesto wywala "Nie mozna wyswietlic strony" i trzeba wcisnac pare razy F5..
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.05.2007, 13:22   #587
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez adbok Podgląd Wiadomości
z net24 od 2dni jes grzej ;/ stronki chodza jak na modemie czasami
niby ze w tescie spoko
a www lata bardzo wolno
Powiedz userom zeby ograniczyli upload... pewnie cos sciagaja i wysylaja przy okazji a to ogranicza lacze...

Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
Choc firefox czesto wywala "Nie mozna wyswietlic strony" i trzeba wcisnac pare razy F5..
A w tym cos jest...
ostatnio zmienialem modem adsl na router z wbudowanym modemem i myslalem ze to przez to...
Hmmm znowu zapchane lacza?
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 14:15   #588
adbok
Guru
 
Avatar użytkownika adbok
 
Data rejestracji: 11.05.2003
Lokalizacja: N 51°27' E 20°28' - woj. łódzkie
Posty: 1,283
adbok zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[QUOTE=rosol;777979]Powiedz userom zeby ograniczyli upload... pewnie cos sciagaja i wysylaja przy okazji a to ogranicza lacze...

ehhh
wiesz wcale o tym nie pomyslalem ameryke odkryles normalnie !!
Chyba jako admin swojej sieci wiem co i jak ... wiec nie musisz mi mowic o ograniczeniach sciagania itp ....

Ostatnio zmieniany przez adbok : 10.05.2007 o godz. 14:18
adbok jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 14:28   #589
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol Podgląd Wiadomości
Powiedz userom zeby ograniczyli upload... pewnie cos sciagaja i wysylaja przy okazji a to ogranicza lacze...



A w tym cos jest...
ostatnio zmienialem modem adsl na router z wbudowanym modemem i myslalem ze to przez to...
Hmmm znowu zapchane lacza?
rosol jaki kupi***322;e***347; modem? ja mam Linksysa WAG200 i po upgrade firmware na nowszy zacz***281;***322;y sie schody... poczatkowo mysla***322;em ***380;e to perturbacje w NETII maj***261;, ale to nie wina ISP. Powr***243;t do starego oprogramowania rozwiaza***322; problem.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR

Ostatnio zmieniany przez czechoj : 10.05.2007 o godz. 14:31
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 15:23   #590
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez adbok Podgląd Wiadomości
ehhh
wiesz wcale o tym nie pomyslalem ameryke odkryles normalnie !!
Chyba jako admin swojej sieci wiem co i jak ... wiec nie musisz mi mowic o ograniczeniach sciagania itp ....
wiesz nie musisz sie od razu wy***380;ywac na mnie ze Ci *****wo chodzi...
ktos probuje Ci pomoc a ty z morda...?
sprawdz tez ilosc polaczen... jako admin powinienes wiedziec ze jak 3-4 osoby sie lacza z p2p a ograniczen w polaczeniach z klientami nie ma, to tez ogranicza ruch w sieci.

Cytat:
Napisany przez czechoj Podgląd Wiadomości
rosol jaki kupi***322;e***347; modem? ja mam Linksysa WAG200 i po upgrade firmware na nowszy zacz***281;***322;y sie schody... poczatkowo mysla***322;em ***380;e to perturbacje w NETII maj***261;, ale to nie wina ISP. Powr***243;t do starego oprogramowania rozwiaza***322; problem.
Ja kupilem uzywany modem Planeta od LiTE'a... zastanawiam sie nad downgrade'm... ale to jak przyjade do domu i jak mi nie bedzie dobrze dzialac albo... sprzedam na allegro ale pierw sprawdze jak sie ma sprawa na starym sagemie usb
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 15:25   #591
adbok
Guru
 
Avatar użytkownika adbok
 
Data rejestracji: 11.05.2003
Lokalizacja: N 51°27' E 20°28' - woj. łódzkie
Posty: 1,283
adbok zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@rosol widze ze Ci nerwy siadaja
co do Twojej wypowiedzi nadal twierdze ze wiem co i jak u siebie w sieci, kiedy widze ze "*****wo" chodi widze tez ze ejstem sam w sieci albo poprostu wylaczam siec i sam sobie siedze i sprawdzam jak mi net lata ....
EDIT: od kilku godzin jest duzo lepiej

Ostatnio zmieniany przez adbok : 10.05.2007 o godz. 15:28
adbok jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 15:33   #592
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez adbok Podgląd Wiadomości
@rosol widze ze Ci nerwy siadaja
co do Twojej wypowiedzi nadal twierdze ze wiem co i jak u siebie w sieci, kiedy widze ze "*****wo" chodi widze tez ze ejstem sam w sieci albo poprostu wylaczam siec i sam sobie siedze i sprawdzam jak mi net lata ....
EDIT: od kilku godzin jest duzo lepiej
heh nie mi nerwy siadaja tylko Tobie
udzielilem Ci tylko porady ze jak ktos probuje pomoc to powinno sie to uszanowac i powiedziec co i jak a nie wyjezdzac ze Ty wiesz lepiej.
Przyczyn zapchania laczy jest strasznie duzo... i nie sposob wywrozyc z fusow dlaczego Ci wolno dziala

a tak wogole to moze jeszcze robia jakies prace majace na celu usprawnienie infrastruktury i punktow styku tp-netia

EDIT:
a oto moj wynik z Lodzi z kablowki: Kto ma takie pingi ?
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Netia NET24 6Mbit/s  ?????-ping.jpg  

Ostatnio zmieniany przez rosol : 10.05.2007 o godz. 15:38
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 15:48   #593
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol Podgląd Wiadomości
heh nie mi nerwy siadaja tylko Tobie
udzielilem Ci tylko porady ze jak ktos probuje pomoc to powinno sie to uszanowac i powiedziec co i jak a nie wyjezdzac ze Ty wiesz lepiej.
Przyczyn zapchania laczy jest strasznie duzo... i nie sposob wywrozyc z fusow dlaczego Ci wolno dziala

a tak wogole to moze jeszcze robia jakies prace majace na celu usprawnienie infrastruktury i punktow styku tp-netia

EDIT:
a oto moj wynik z Lodzi z kablowki: Kto ma takie pingi ?


Test na Net24 1 Mbit wyszedł podobnie jak na DSL TP w mojej okolicy, czyli OK.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Netia NET24 6Mbit/s  ?????-bez-tytulu.jpg  
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 15:57   #594
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj Podgląd Wiadomości
rosol jaki kupiłeś modem? ja mam Linksysa WAG200 i po upgrade firmware na nowszy zaczęły sie schody... poczatkowo myslałem że to perturbacje w NETII mają, ale to nie wina ISP. Powrót do starego oprogramowania rozwiazał problem.
Rowniez mam tego linksysa i widzialem, ze wyszedl nowy firmware, ale go jeszcze nie wgrywalem - twierdzisz, ze nie ma sensu?

@rosol - w tym cos musi byc, bo pytalem kumpla i ma dokladnie to samo i razem doszlismy do tego, ze cos z tym nie tak (kumpel z Lodzi).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 16:28   #595
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
Rowniez mam tego linksysa i widzialem, ze wyszedl nowy firmware, ale go jeszcze nie wgrywalem - twierdzisz, ze nie ma sensu?...
U mnie zarówno bios w wersji 1.01.03 jak i najnowszej 1.01.04 powodowały częste zrywanie połączeń. Na początku dzwoniłem do Netii i technik nawet wydłużył mi czas synchronizacji... ale nic to nie pomogło. Jakie objawy: modem niby działał, połaczenie z siecią Internet niby ok ale ping na DNS nie odpowiadał. Zmiana opcji PPPoE Settings z Connect on Demand: Max Idle Time na Keep Alive: Redial period też nic nie dawała. Powrót do biosu1.01.01 i jak ręką odjąć
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 16:34   #596
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Ja posiadam "Firmware Version: 1.00.09" ^_^.

I od miesiaca wifi dziala w miare normalnie - 2,4MB/s.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 18:18   #597
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol Podgląd Wiadomości
[...]
a oto moj wynik z Lodzi z kablowki: Kto ma takie pingi ?
ja na podłej mojej neostradzie mam takie


Załącznik 40120

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:28
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 18:32   #598
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
ja na podłej mojej neostradzie mam takie
Hehe no to gratulacje
U mnie w domu w malym miasteczku daleko od miasta mialem pingi ok 30-40ms
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 20:13   #599
suchyjastrzab
noob
 
Avatar użytkownika suchyjastrzab
 
Data rejestracji: 19.12.2005
Posty: 306
suchyjastrzab zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam.
Dawno mnie tu nie by***322;o i od razu mam pytanie
Jak macie ustawione MTU dla konfigu:
NET24 1Mb na linii tepsy (strefa 22), modem Sagem`a.

Pytam, bo ostatnio mam straszne problemy z UL, a chyba nie wszyscy seed`uj***261; na shellach.

__________________
"Windows is a 32-bit extension to a 16-bit graphical shell for an 8-bit operating system originally coded for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand 1 bit of competition"
suchyjastrzab jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2007, 12:21   #600
robisam
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.03.2007
Posty: 8
robisam w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Netia - polecacie?

co sądzicie o ofercie Netii, bo sie tam zamierzam przerzucic z neo? dobrze ciagnie?
robisam jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.