Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.10.2006, 00:07   #1
malanski
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika malanski
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Posty: 88
malanski zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie działa jedno USB w laptopie O_o Jakieś sugestie?

Mam pewien problem z USB w moim laptopie.
Otóż dzisiaj zauważyłem, że z dwóch wejść działa tylko jedno.
Chciałem podłączyć czytnik kart CF. Wkładam do gniazda dolnego i nic. Przedkładam do górnego - działa. Znowu dolne - nie działa (mysz USB też nie chce na tym dolnym ruszyć)
Kiedyś działały oba - jestem tego na 100% pewien (nawet nie tak dawno)
Wszedłem do "Menedżer Urządeń", ale tam z USB wszystko wygląda w porządku. Jest tylko jedno nieznane urządzenie, ale nie mam pojęcia co to może być.
Odpaliłem też HP Diagnostics for Windows, ale tam też niczego nieprawidłowego nie znalazłem.
Czy ktoś ma jakieś sugestie? Skorzystam z każdej rady - od tych dot. softu aż po te sugerujące wpuszczenie Unizolu do gniazda.
Niewykluczone też, że USB uległo fizycznemu uszkodzeniu. W takim razie chętnie się dowiem gdzie na terenie Łodzi (najlepiej) można oddać laptopa HP do naprawy.
Z góry dziękuję za pomoc.

http://www.mnc.pl/~malanski/USB.JPG
http://www.mnc.pl/~malanski/HPDIAG.JPG

Szymon
malanski jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.10.2006, 00:11   #2
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
To poszukiwane urzadzenie to jest cos z plyty glownej laptopa. Po prostu koplo Ci sie cos ze sterami. Poradze poszukac nowej wersji lub przeinstalowac.
Co do USB na moje oko serwis....
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2006, 09:59   #3
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
usun to stare nie rozpoznane urzadzenie ale dopiero jak nic nie bedziesz mial podpiete pod to niedzialajace USB, poetm jeszcze raz zeskanuj w menadzerze urzadzen i zobacz czy sie pojawilo jak nie to by znaczylo zo to niesnane to jest wlasnie twoja karta CF, czyli USB jednak by dzialalo i cos ze sterami sie powalilo
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2006, 12:24   #4
malanski
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika malanski
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Posty: 88
malanski zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mogę spróbować tak zrobić, ale jest jedno ale. Niech urządzenie sobie nawet nie działa, ale zasilanie powinno być - zgadza się? Jak podłączam myszkę, to się nie świeci (optyczna rzecz jasna).
malanski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2019, 12:31   #5
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Uruchom komputer z Linuxem w trybie Live. Przekonasz sie czy to sterowniki, pamiętaj że porty USB nie są ani niezawodne, ani niezniszczalne. Wiec obstawial bym randke z elektronikiem w serwisie. Sprawdz czy wizualnie w gniezdzie coś dziwnego się nie dzieje.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2019, 12:58   #6
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Złota łopata!
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2019, 13:19   #7
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,204
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No trzeba pomóc, jakbyś od ponad dwunastu lat codziennie włączał laptopa zastanawiając się, jak naprawić port USB, to zacząłbyś się powoli niecierpliwić
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2019, 13:25   #8
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
O kurka... faktycznie stary kotlet ;P ... ja z telefonu w poczekalni. A skądś mnie przekierowało pozostawiając w błogiej świadomości że jestem w "Nowe posty"
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.