Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.12.2005, 13:01   #16
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
a co myslicie o senheiser'ach (nie wiem jak to sie pisze) mx400?
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.12.2005, 13:57   #17
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
@sayan - nie ma problemow z awaryjnoscia? sam bym cos takiego chetnie lyknol
stosunek jakosc/cena wyglada rewelacyjnie, obawiam sie tylko czy sie nie zepsuje po pol roku...

odradzam wynalazki firmy thomson/lyra/rca (to jedna i ta sama firma) z uwagi na absolutny brak basow w jakiejkolwiek postaci...


gwarancja 12 miesiecy, poprostu "słuchałem" tego odtwarzacza, porównywałem ze swoim Creativem Muvo i był bardzo sympatyczny


odtwarzacze Samsung i reszta podobnych idą z jednej fabryki w Chinach, to jest to samo tylko bez widocznego nadruku.


nie wiem jak działa ta ładowarka bo jej nie widziałem ale przyjazny gadżet napewno
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2005, 15:11   #18
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez sayan
gwarancja 12 miesiecy, poprostu "słuchałem" tego odtwarzacza, porównywałem ze swoim Creativem Muvo i był bardzo sympatyczny


odtwarzacze Samsung i reszta podobnych idą z jednej fabryki w Chinach, to jest to samo tylko bez widocznego nadruku.


nie wiem jak działa ta ładowarka bo jej nie widziałem ale przyjazny gadżet napewno
oj przyjazny, przyjazny... byla w moim zenie i stwierdzilem, ze mp3 bez mozliwosci ladowania juz NIE KUPIE..
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2005, 22:31   #19
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
a co myslicie o senheiser'ach (nie wiem jak to sie pisze) mx400?
pozdro
MX400 to jest dokladnie MX300 z napisem MX400. Tematow na ten temat bylo bardzo wiele na forach bardziej specjalistycznych, i nikt nigdy nie doszukal sie roznicy miedzy MX300 i MX400. Za to MX300/400 a MX500 to juz inne produkty.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 12:40   #20
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
MX400 to jest dokladnie MX300 z napisem MX400. Tematow na ten temat bylo bardzo wiele na forach bardziej specjalistycznych, i nikt nigdy nie doszukal sie roznicy miedzy MX300 i MX400. Za to MX300/400 a MX500 to juz inne produkty.
tak wiec... co o nich wiesz?
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 18:29   #21
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
? MX300 - podstawowy model, ma bardzo dobry dzwiek (mnie odpowiada). MX500 - podobno maja glebszy bas niz MX300, ale nie mialem okazji ich posluchac. Co 1,5-2,5 roku konieczna jest wymiana MX500 na nowe, gdyz zaczynaja "charczec" (doniesienia uzytkownikow).

Poza tym seria x00 zostala ponad rok temu zastapiona nowa seria x50.
Wprowadzono wiecej modeli, bodajze od (150?) 250 do 550. Brat ma MX550 i jest zadowolony, natomiast ja bym ich w zyciu nie kupil - dzwiek mi nie odpowiada, poza tym seria x50 ma inna impedancje niz seria x00, przez co ta pierwsza gra glosniej.

Oczywiscie Sennheiser i Koss to firmy z branzy, nie to co Philips/Sony/Panasonic/Thomson/i inne, takze jak piszę, ze dzwiek jest bardzo dobry, oznacza to ni mniej ni wiecej, ze jest znaczaco lepszy od wyrobow sluchawkopodobnych znajdujacych sie w zestawach z popularnymi odtwarzaczami (firmy: patrz wyzej + pokrewne).

Gdybys wciagnal sie troche w tematyke, przekonalbys sie, ze przy porzadnych sluchawkach (np. Shure, UltimateEars) Sennheisery i Kossy sa jak wyroby sluchawkopodobne...
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 18:54   #22
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A co polecacie ze słuchawek nauszynych na miasto, ale bez pałąka?

Jakoś nie lubię dousznych, bo:

- wylatują z uszu
- mają słaby bas

Nie mówcie, że jak kupie jakieś MX to będzie duża róznica np. w jakości odtwarzania niskich tonów w porównaniu do moich od Napy zakupionej na targach Cebit
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 18:57   #23
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartek1989
A co polecacie ze słuchawek nauszynych na miasto, ale bez pałąka?

Jakoś nie lubię dousznych, bo:

- wylatują z uszu
- mają słaby bas

Nie mówcie, że jak kupie jakieś MX to będzie duża róznica np. w jakości odtwarzania niskich tonów w porównaniu do moich od Napy zakupionej na targach Cebit
wiesz, te rzeczy zaleza od sluchawek - sa duze i male i tak np. te poprzednie od creative zen micro trzymaly mi sie w uszach idealnie - zobaczymy jak bedzie z sennheiser'ami .. juz na 90% jest pewne, ze jutro zamawiam tego iriver'ka h10
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 19:03   #24
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Myślę nad tymi Philipsa:

http://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=1321&start=pasaz_onet

Ale nie wyzywajcie mnie, że patrzę na Philipsa
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 19:39   #25
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zeszliście na słuchawki a ja mam problem - moja za chwilę 15-letnia córka stwierdziła delikatnie, że playerki mp3 są fajnę i co ja o tym myślę a nastąpiło to po pytaniach co tam ze świętami
no więc tak - myślę, że 256MB musi być, muzyka to Usher i inne takie hiphopolo.
trwałość to najważniejsza sprawa - zero up.......jących się kabelków.
dźwięk - podbity ^_^ - jaka muzyka taki dźwięk :\

ma ktoś pomysł co kupić aby się nie wykrzaczyć finansowo a córka była zadowolona?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 20:18   #26
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ed, ja chyba jestem za stary
co to hiphopolo to jeszcze wiem, ale co to usher?
wez moze tego samsunga z allegro - jak Twoja Cora go nie rozwali przed feriami, to tez sobie takiego kupie ^_^
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 20:22   #27
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@nimal, ale już na samym początku słuchawki są do wymiany, bo kumpel ma taki odtwarzacz

Po drugie jakość wykonania samego odtwarzacza nie jest wysoka
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 20:26   #28
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dzieki za info, sluchawki spoko, mam pare kompletow od diskmena, ktorego juz nie nosze, bo ja sie zestarzalem, a on nie zmalal w tym czasie ale bydle ciagle gra - kosztowal sporo, jeden z pierwszych modeli z antyshockiem... o mp3 wtedy nie bylo co mazyc - malo kto wogule slyszal o tym formacie wtedy! a panasonic ciagle gra...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 21:54   #29
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
ed, ja chyba jestem za stary
co to hiphopolo to jeszcze wiem, ale co to usher?
wez moze tego samsunga z allegro - jak Twoja Cora go nie rozwali przed feriami, to tez sobie takiego kupie ^_^
Usher to chyba amerykanski raper, ktory nagral jakas piosenke z Linkin Park'iem i tym sie wybil..

ed hm.. nie wiedzialem, ze masz 15letnia corke?!
na Twoim miejscu wzialbym jakiegos Creative'a MuVo
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2005, 22:46   #30
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
ed, ja chyba jestem za stary
co to hiphopolo to jeszcze wiem, ale co to usher?
wez moze tego samsunga z allegro - jak Twoja Cora go nie rozwali przed feriami, to tez sobie takiego kupie ^_^
no ładnie! to teraz potencjalni dziadkowie są bardziej zoriętowani niż...

google Ci powie

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...j+w+Google&lr=
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
mp3


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.