Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.03.2006, 18:48   #76
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
co do pierwszego posta REia - mowilem oczywiscie o nano, w ktorym UDOWODNIONO, ze jest b. podatny na wszelkie zarysowania, a nie o mini, ktory na dzien dzisiejszy jest wiekowy i chyba najbardziej popularny w USA..

nie mow, ze to wina uzytkownika - jesli cos jest zle zrobione (ze zlych materialow lub cos w tym stylu) to sie rysuje i tyle..
t630 jest podatny na zarysowania? mialem pol roku, mama ma rok (ten moj), ojciec ma 1,5 roku i jakos rys na nich nie widze..

i powiedz mi jeszcze jak sobie wyobrazasz granie na ipodzie tym clickwheel'em?

i na koniec - nie bron na sile iPoda kiedy po prostu dobitnie widac jego wady.

pozdro

ps - moze "***380;"..
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.03.2006, 18:54   #77
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sam chce sobie kupic playera mp3 bo idzie wisona, jezdze na rowerze, rolkach i chce zaczac znowu biegac. Jakos z muzyka jest przyjemniej.

Nadal uznaje, ze iPod jest najladniejszym playerem na rynku. Jestem sklonny kupic model Nano nawet liczac sie z tym, ze bedzie sie rysowal. Dodatkow ma genialna opaske na remie co w przypadku moich zastosowan sie przyda.

Jednak zastanawia mnie jedna rzecz i dotyczy ona wszystkich modeli iPodow. Otoz jak wiadomo w PL nie ma sklepu z muzyka Apple. Wiec pytanie czy bede mogl bez problemow zaladowac mp3 ktore wykonam z posiadanych przeze mnie plyt AudioCD. Slyszalem/czytalem o zabezpieczeniach jakie maja iPod i nie wiem czy bedzie to dzialac.

Druga rzecz jaka mnie interesuje to to w jaki sposob ladowana jest muzyka do playera. Czy urzadzenie jest widoczne po podlaczeniu do USB jako nowy dysk czy tez bedzie potrzebny jakis program Appla do wyslania plikow do playera.

Moze ktos bedzie mogl mi pomoc
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2006, 19:05   #78
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
co do pierwszego posta REia - mowilem oczywiscie o nano, w ktorym UDOWODNIONO, ze jest b. podatny na wszelkie zarysowania, a nie o mini, ktory na dzien dzisiejszy jest wiekowy i chyba najbardziej popularny w USA..
Mialem na mysli nano - juz poprawilem i nie sa tak podatne na zlamania a na zarysowania sa podatne tylko dlatego bo duza powierzchnia jest pokryta przezroczystym plastikiem o czarnym podkladzie - biale jakos sie nie slyszy zeby sie tak rysowaly nie? O zarysowaniach sie slyszy odkad wyszly 2 czarne ipody a sa one zrobione dokladnie z tych samych materialow co biale ipody i ipody poprzednich generacji (nie wilczajac w to mini bo te zrobione sa z aluminium)
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2006, 19:06   #79
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez BD
Jednak zastanawia mnie jedna rzecz i dotyczy ona wszystkich modeli iPodow. Otoz jak wiadomo w PL nie ma sklepu z muzyka Apple. Wiec pytanie czy bede mogl bez problemow zaladowac mp3 ktore wykonam z posiadanych przeze mnie plyt AudioCD. Slyszalem/czytalem o zabezpieczeniach jakie maja iPod i nie wiem czy bedzie to dzialac.

Druga rzecz jaka mnie interesuje to to w jaki sposob ladowana jest muzyka do playera. Czy urzadzenie jest widoczne po podlaczeniu do USB jako nowy dysk czy tez bedzie potrzebny jakis program Appla do wyslania plikow do playera.

Moze ktos bedzie mogl mi pomoc
jestem pewien, ze istnieja fora typu jak te od irivera (iriver.pl), na ktorych mozesz sie dowiedziec wszystkich interesujacych Cie szczegolow!

sam jednak mysle, ze iPody nie sa wykrywane jako dodatkowy HDDek, a wszystko odbywa sie przez jakis zewnetrzny program (tak jak to bylo w Creative Zenie Micro) - bo w iRiverze mam wybor - i w zaleznosci od tego jaki wgram firmware mam albo dodatkowy dysk albo sie wgrywa przez program dolaczony na plytce razem z playerem.

co do wrzucania tych mp3 z AudioCD - mysle, ze nie ma z tym problemu, bo jakby byl to byloby raczej o tym glosno .
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.04.2006, 21:31   #80
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Od***347;wie***380;***281; temat.

Czy iAudio jest dost***281;pny w MediaMarkt albo RTVeuroAGD ?

Szczeg***243;lnie G3.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.04.2006, 22:20   #81
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Od***347;wie***380;***281; temat.

Czy iAudio jest dost***281;pny w MediaMarkt albo RTVeuroAGD ?

Szczeg***243;lnie G3.
Watpie, tam sa raczej sprzety "markowe", typu Sony, Samsung, Philips, iPod, Elemis, Optimus, Thomson, Grundig, OdtwarzamMp3, etc.

O podrobach typu iRiver, iAudio i MPIO nie slyszeli
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.04.2006, 22:33   #82
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dzi***281;kuj***281;.

Google da***322;o mi kilka sklep***243;w w Gda***324;sku, kole***380;anka jutro leci na ***346;wi***281;ta, to mi przywiezie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.04.2006, 22:36   #83
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Dziękuję.

Google dało mi kilka sklepów w Gdańsku, koleżanka jutro leci na Święta, to mi przywiezie.
Czy przypadkiem ze sprzetem elektronicznym nie jest odwrotnie? Ludzie raczej kupuja za granica, zamiast wywozic z Polski
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.04.2006, 22:39   #84
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niby tak, ale nie w Irlandii, tu ludzie nie kupuj***261; takich rzeczy, to i w sklepach ich nie ma, link podany przeze mnie jaki***347; czas temu do iAudio m***243;wi "sold out" i B***243;g jeden wie, jak d***322;ugo.

A ca***322;a reszta badziewia rzeczywi***347;cie tu jest ta***324;sza, przynajmniej je***347;li chodzi o mp3, ale akurat tego, co chcia***322;bym kupi***263; - nie ma.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2006, 13:05   #85
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
G3 fajne

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2006, 13:22   #86
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
hm, dziwne..
zauwazylem w moim iriverze, ze jak dotykam gniazdka sluchawkowego to zaczyna 'trzeszczec'.. (albo jak 'obkrecam')..
troche sie wystraszylem, ale..

przedmuchalem, wyczyscilem w srodku i juz tak sie nie robi..
czy to mozliwe, ze brud/kurz powodowal cos takiego?
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2006, 13:27   #87
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
hm, dziwne..
zauwazylem w moim iriverze, ze jak dotykam gniazdka sluchawkowego to zaczyna 'trzeszczec'.. (albo jak 'obkrecam')..
troche sie wystraszylem, ale..

przedmuchalem, wyczyscilem w srodku i juz tak sie nie robi..
czy to mozliwe, ze brud/kurz powodowal cos takiego?
pozdro
jasne, że możliwe a druga sprawa to wtyk słuchawek jest złocony? jak nie to też przy obracaniu się potrafi trzeszczeć.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2006, 14:39   #88
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
jasne, że możliwe a druga sprawa to wtyk słuchawek jest złocony? jak nie to też przy obracaniu się potrafi trzeszczeć.
nie, niezlocony.
srebrny

okej, dobrze wiedziec..
musze bardziej dbac o higiene mojego iriverka ;-)
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2006, 20:28   #89
wolfdog
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika wolfdog
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: Valhalla
Posty: 393
wolfdog zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odnosnie zakupow w irlandii to polecam http://www.buy4now.ie/galaxy-computer/ maja iaudio g3 i x5 polecam kontakt zgosciem Bob Curran mail do niego bob@galaxycomputers.ie kupilem tam juz 3 laptopy i nie bylo problemow a ceny maja z tego co przekopalem najnizsze
wolfdog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2006, 03:01   #90
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dzi***281;ki wielkie za linka, faktycznie ceny maj***261; niez***322;e, niestety G3 nie ma.

Jest U3, U2 itp. http://www.buy4now.ie/galaxy-compute...e=&searchtype=

I irivery T20 i T30.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
mp3


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.