Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.04.2005, 12:58   #1
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Organizer

Witam!
Poszukuje jakiegos dobrego organizera.
Napewno sa recenzje w sieci, opisy...jednak ja wole uzyskac opinie uzytkownikow, jezeli ktos z tego korzysta
Kiedys bardzo podobal mi sie Lotus Organizer - wygladal jak normalny organizer z kartkami - elegancko.
Wypiszcie jakies ciekawe opcje.
Kiedys mialem tez taki kombajn ze nawet karteczki na pulpit szlo przyklejac - na takim czyms mi nie zalezy bo to smieci sys, ale chodzi mi o funkcjonalnosc
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.04.2005, 16:42   #2
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Draco Organizer polecam bardzo prosta obsługa w miare przejrzysty interfejs ich strona to chyba www.dracosoftware.com jak nie to poszukaj
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.04.2005, 00:20   #3
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sa pewne rzeczy, ktorych nigdy nie z "elektronizuje"
Organizer musi miec kartki, wytarta okladke i byc zawsze pod reka w plecaku/torebce.

Komputera na wakacje nie zabiore
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.04.2005, 10:29   #4
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no racja.
Tylko jak u mnie komputer chodzi cały czas, a z reguly nie mam az tak napietego dnia ze musze ze soba zabierac terminarz..wtedy najlepszy jest palmtop. Fakt ze mam w telefonie kalendarz i w nim sobie zapisuje, tylko jak cos mi sie w nim zwali, bede musial formatowac to kalendarz pojdzie jezeli kopii nie zrobie.

a komputerowy, wszystko na wierzchu, wywali przypomninie..tak poprostu taki temat zalozyelm celach inf. Bo nie bylo jeszce o tym chyba, byly antywiry,ogniomurki,spyware i wogole..
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.04.2005, 11:41   #5
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
I co sprawdziłęs tego oraganizera z linku?
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.04.2005, 12:08   #6
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie...bo zaproponował mi Sid Mozillę Sunbird...jest poporostu genialna.
Prosta w obsludze, przejrzysta, funkcjonalna, malo zajmuje. Wystarczajacy kalendarz (organizer).Polecam sprobowac
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.04.2005, 12:12   #7
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
Sa pewne rzeczy, ktorych nigdy nie z "elektronizuje"
Organizer musi miec kartki, wytarta okladke i byc zawsze pod reka w plecaku/torebce.

Komputera na wakacje nie zabiore
Nosisz torebki?
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.04.2005, 12:38   #8
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rycho
Nosisz torebki?
oczywiscie...
do tego rozowe boa, buty na szpilkach, mini i bluzke z dekoltem

nie mozna?
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.04.2005, 22:47   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kasprzak - cosik Ci avatar wybladl
Sunbird + maly dodatek pozwalajacy na minimalizacje do traya - nic wiecej nie potrzeba, nawet Ci emila wysle jak potrzebujesz, a jesli Twoja komura ma adres email (np wszystkie plusy standardowo) to mozesz sobie zrobic fajna przypominajke na fon
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2005, 08:43   #10
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wow. To podaj jakis adresik z pluginami. Komora nie ma. Tzn mam SX1 z Tak-Tak`iem ale jakos adresu email nie mam.
Do traya...to dobre

ps. wybladl...no coz...przez pare dni bedzie blady
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2005, 08:57   #11
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a tego co sie orientuje to z pluginami cienko
tu masz dodatek do minimalizacji http://www.users.on.net/~srgeorg/suntray/ - jest to zewnetrzny programi ktory chowa to ladnie do traya, ma z linii komend opcje utomagicznego uruchamiania sunbirda i chowania go (dobre przy wrzuceniu tego do autostartu), ale u mnie jakos to nie dziala, wiec w autostarcie mam i sunbirda i ten dodatek i to dziala
co do pluginow - chyba trzeba poczekac az wyjdzie z fazy beta
mozna tez inaczej - jesli kozystasz z thunderbirda, to mozesz sam kalendarz zainstalowac jako plugin - mozilla callendar - to to samo
wtedy do thunderbirda dajesz plugin minimalizacji do traya i to dziala takze na kalendarz, ale wtedy kalendarz i thunderbird maja takie same ikony - z tego powodu ja przesiadlem sie na oddzielnego sunbirda
mozesz tez callendar dac jako plugin do firefoxa, ale wtedy jak wylaczysz przegladarke to wylaczasz tez callendar, wiec srednio mi sie to usmiechalo
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2005, 14:16   #12
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie no w sumie chodzilo mi o samego traya. Z Firefoxa nie korzystam, jestem OPERAtorem ;D
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.