Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.07.2014, 00:30   #1
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Podłączenie kolejnego dysku usb w windows 7x64

Czy to każdy komputer tak ma że po podłączenie kolejnego dysku zewnetrznego na usb, windows 7x64 na moment wyłącze te podłączone wcześniej, np mam 3 dyski, 2 mam podłączone pod usb , gdy podłączam trzeci ten na pare sekund odłącza te 2 i po chwili system już ma 3 dyski, ale natępnie system zaczyna je skanować a to już trwa nawet 2 minuty bo to dyski po 3 TB, wyłączyłem wszytkie opcje oszczędzania energi na portach usb nic nie pomogło, pewno mało kto to zauważyl bo najczęście się podłącza jeden dysk na raz
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.07.2014, 12:46   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
AFAIK kontroler USB resetuje wszystkie podczas podpinania kolejnego peryferium. Tak było i jest.

Dlatego też nie jest zalecane podpinanie/odpinanie czegokolwiek w trakcie operacji na plikach (kopiowanie/przenoszenie po USB).

Pamięć ludzka nie jest jednak doskonała, więc mogłem coś pokręcić.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.07.2014, 13:10   #3
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
AFAIK kontroler USB resetuje wszystkie podczas podpinania kolejnego peryferium. Tak było i jest.

Dlatego też nie jest zalecane podpinanie/odpinanie czegokolwiek w trakcie operacji na plikach (kopiowanie/przenoszenie po USB).

Pamięć ludzka nie jest jednak doskonała, więc mogłem coś pokręcić.
Panowie ze sklepu co kupiłem dyski z pomocy technicznej mi odpisali że mam coś nie tak z systemem albo komputerem więc sprawdziłem na 3 komputerach i różnych systemach i to samo porty się resetują, dzięki za potwierdzenie bo tak myślałem że to nie żadna wada dysków, a czy gdyby kupić oddzielne kontrolery usb na każdy dysk też będzie taki objaw.
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Windows nie widzi dysku sata engwar Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 5 01.07.2008 10:01
Podłączenie dysku ynsiwy Off topic 5 25.02.2006 23:03
MS Windows AntiSpyware kraluk Off topic 13 09.01.2005 13:33
opcja: USB Legacy Support (sth is fucked) +++LeWaP+++ Off topic 4 19.07.2002 13:57


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.