Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.03.2008, 15:30   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Podłączenie notebooka do internetu przez telefon via bluetooth

Od razu sorry, jeśli taki temat lub problem się przewijał, ale nie mam teraz możliwości dokładnego sprawdzenia, a sprawa jest dla mnie pilna.

Problem jest prosty - chcę połączyć się z internetem w notebooku korzystając w tym celu z telefonu. Co ciekawe ze dwa tygodnie temu jadąc pociągiem bez problemu coś takiego zrobiłem i rozmawiałem nawet ze znajomym na gg. Teraz nie mogę, a jedyne, co w międzyczasie zmieniłem, to wykupienie pakietu internetowego w telefonie.

Notebook nie ma znaczenia, a telefon to Sony Ericsson k530i. Jest na kartę w Simplusie, wykupiony pakiet 20MB. W celu łączenia się z telefonem (z tym nie ma problemu) wchodzę w Moje miejsca interfejsu bluetooth na komputerze, później wybieram Obejrzyj urządzenia w zasięgu i tam wybieram swój telefon. Później wybieram usługę PAN Network Access Point na K530i.

Łączenie następuje prawidłowo, jakość sygnału jest dobra, ale nie można wejść na żadną stronę, ani uruchomić gg.


I pytanie - co jeszcze trzeba zrobić? Internet w komórce działa, bo sprawdziłem, konfiguracja jest poprawna. Jedyne co do czego mam wątpliwości, to funkcja Internet Bluetooth w telefonie, gdzie można wybrać różne konta danych. Nie przypominam sobie konfiguracji tego, ale też na pewno w międzyczasie nic tu nie zmieniałem. Jak będę miał możliwość (prawdopodobnie w weekend), to poszukam na stronach czy są tu jakieś automatyczne konfiguracje. Chociaż nie kojarzę nic takiego, poza tym sprawdziłem wczoraj wszystkie konta i nic to nie pomogło.

Bawił się ktoś może w takie połączenia i może coś na szybko podpowiedzieć?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Chuck Norris Morris Humor 111 07.10.2018 02:42
Co mi blokuje dostęp do internetu przez MS Internet Explorer? CIAPEK Off topic 9 04.04.2007 01:13
Podłączenie PS2 do internetu Kluivert Hardware 13 08.11.2006 16:25
Funny fotos, kawaly... itp. - jeszcze sie tak nie usmialem :) Kasprzak Humor 4225 11.07.2005 12:59
Problem z udostępnieniem internetu przez sieć Linda Off topic 1 10.01.2002 12:00


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.