Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.04.2008, 10:36   #1
DeMoN 85
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.04.2005
Lokalizacja: Wodzisłąw Śląski
Posty: 39
DeMoN 85 ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Exclamation Problem z kartą graficzną (chyba)

Witam wszystkich. Mam taki nie typowy problem. Otóż posiadam karte "Radeon HD2600 PRO PCIE, 2 gb RAM'u, Atchlon'a 2x64 Dual Core Processor 5000+" Odpalam NFS: Pro Street i wszystko śmiga na max detalach płynniutko. Do pewnego momentu. Dziwnym trafem zawsze na "Chicago Airport II" (czy jakoś tak) czasem podczas loadingu samego wyzwania a czasem już podczas jazdy ekran mi gaśnie i tak tyczy. Kilka razy był jeszcze komuikat który głosił "Procesor Graficzny przestał odpowiadać na polecenie od sterownika, funkcja VPU zrestartowała twój procesor graficzny by uniknąć ponownego uruchomienia komputera...". Gdy wyłaczyłem Catalyst VPU to pojawił się ekran niebieskiej śmierci i była tam wzmianka coś o pliku ze sterownika. No więc przeinstalowałem stery. Mam aktualne bo te z 5 marca 2008. i dalej to samo. Jakby było zabawniej to Call of Duty 4 śmiga na maksa az miło i nic sie nie dzieje, Emire Earth 2 + dodatek śmiga na maksa i nic sie nie dzieje, GTA SA śmiga na maksa i również nic sie nie dzieje, Ale (musi jakieś być) już Silent Hill 4 to porażka zupełna, gra po mniej więcej 3 minutach grania robi to co NFS czyli wyłącza sie monitor (że się tak wyraże słowem które wszystko okresli ) i dupa. Dzwoniłem do ATI ale nic się tam nie dowidziałem. koles mi powiedział zebym zainstalował se CATALYST 8.1 co zrobiłem i nie pomogło. Dodał że jestem pierwszy co mu zgłasza problem z SH4 bo z NFS coś tam komuś kiedyś podobnego sie działo.
Macie jakieś koncepcje co mam zrobić?? bo zastanawiam się czy nie skorzystać z gwarancji na karte, a nie chce wyjść na idiote w sklepie gdyby przyczyna była inna i na dodatek błacha.
z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam.
DeMoN 85 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.04.2008, 16:10   #2
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
A poprawki instalowa***322;e***347;?
NFS.PS 1.1
Silent Hill niestety nie ma poprawki.
Czasami si***281; tak dzieje z niekt***243;rymi modelami kart.
Po instalacji ***322;atek wszystko wraca do normy.
Wy***322;***261;cz niekt***243;re efekty jak np.HDR
Jesli inne gry(CoD4) smiga, to raczej nie jest wina karty tylko niedopracowana gra pod wzgl***281;dem konkretnych modeli kart.
__________________
ZAPROSZENIA NA PT.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z kartą sieciową i konfiguracja FTP dla Xa Berion Homebrew 14 17.04.2006 20:28
problem chyba z nero...... alsababnur Dane 0 27.02.2006 15:09
problem z kartą chester Off topic 3 18.06.2002 11:02
Problem ze zrzutem filmu kartą ATI Andrzejek DivX, Xvid, Matroska i inne 8 29.04.2002 09:22
Chyba mam problem z nagrywarką LiteON 24102b Zack Napędy optyczne CD 5 15.01.2002 13:03


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.