Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.02.2013, 16:01   #1
Pincherq
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.02.2013
Posty: 2
Pincherq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z komputerem i jego poprawnym działaniem Pomocy!

witam mam taki problem:

chodzi o kabel który łączy komputer z monitorem , w komputerze mam 2 wejścia górne i dolne i problem w tym że:

kiedy 1 wejście działa to 2 nie i po jakimś czasie 1 się psuje i tak przełączam później 2 się psuje i znowu 1 działa tylko , że na górnym nie działają mi gry takie jak :Call of Duty ,Dead Island itp.
a na dolnym działają tylko że kiedy dolny się zepsuje to nie mogę grać ponieważ gry te się tną jak..... i nawalają mi kolory widzę tak jakby rozlaną tęcze na wszystkich przedmiotach w grze
karta graficzna to NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430
jeżeli będą potrzebne jakiekolwiek informacje to piszcie

Z góry dziękuje za pomoc.
Pincherq jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.02.2013, 16:07   #2
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,063
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to górne to chyba integra z mobo , wyłącz ja w biosie
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2013, 16:17   #3
Pincherq
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.02.2013
Posty: 2
Pincherq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a jak to zrobić ?

nie jestem zbyt kumaty jakbyś napisał coś w stylu instrukcji byłbym wdzięczny
Pincherq jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2013, 17:46   #4
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Przy uruchamianiu komputera wciskasz DEL, wskoczy Ci obraz z niebieskim tłem (najczęściej).
Szukasz opcji "integrated peripherals" i przy "GPU", "Graphic Card" albo czymś podobnym zmieniasz na "OFF" lub "DISABLED" i wychodzisz z zapisem (często F10 + wybór opcji YES).
Generalnie - na logikę.

Ale nie wiem czy to pomoże :-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2013, 18:14   #5
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,063
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no na dzień dobry wyłącz te grafe z mobo a monitor podłacz tylko do karty w slocie,

jeśli ona sie 'psuje' przez coś innego niż konflikt sprzętowy to musisz szukać problemu

z opisu 'zepsucia' wychodzi że albo karta sie przegrzewa [wyczysc ,zadbaj o wentylacje budy itd] albo po prostu jest uszkodzona lub jej komponent np ram
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Duży problem z komputerem mikas Komputery - oprogramowanie i sprzęt 4 15.12.2009 14:37
Problem Z NagrywarkĄ Dvd Samsung Ts-h542a... Pomocy !!! verton Napędy optyczne DVD 7 22.11.2004 12:27
Problem z komputerem.... Bagjo_ Off topic 12 17.07.2002 09:25


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.