Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.02.2010, 17:30   #1
uzytkowniczka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.02.2010
Posty: 4
uzytkowniczka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z programem ESET...

Witajcie,
pisze poniewaz mam problem z programem antywirusowym ESET.. otoz gdy skanuje to wyskakuje mi cos takiego np.
C:\Program Files\Microsoft Office\Document Themes 12\Theme Effects\Verve.eftx ***187; ZIP ***187; theme/theme/theme1.xml - nie można zakończyć dekompresji (możliwe powody: zbyt mała ilość wolnej pamięci lub miejsca na dysku albo problem z folderami tymczasowymi)

albo C:\pagefile.sys - błąd podczas otwierania

nie znajduje zadnych wirusow bo nic nie moze otworzyc i zeskanowac z tego wynika.. nie wiem jak mam to ustawic zeby wreszcie zaczal dzialac..
dzieki z gory za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez uzytkowniczka : 25.02.2010 o godz. 17:36
uzytkowniczka jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.02.2010, 17:43   #2
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Witaj na forum

A ile masz wolnego miejsca na dysku C ?

Podaj od razu wersję Windows oraz jaki masz sprzęt.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2010, 17:46   #3
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
C :\ pagefile.sys plik wymiany -normalne

a tego thema jeśli nie korzystasz to skasuj i po problemie
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2010, 17:52   #4
uzytkowniczka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.02.2010
Posty: 4
uzytkowniczka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam 200gb wolnego miejsca i viste.. nie mam pojecia czego sie tak dzieje.. nei wykrywa zadnych wirusow przez to..
uzytkowniczka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2010, 18:40   #5
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Nie mam pod ręką ani Visty ani ESETa, strzelam na ślepo, może kto inny coś mądrzejszego powie.

Wygląda to na problem z prawami do zapisu w konkretnych folderach.

Sprawdź czy Użytkownik ma prawa do zapisu w tych folderach
LUB
w ESET wyklucz te katalogi ze skanowania (nie wiem jak, ale pewno ma takie opcje).

Oprócz tego, uruchom program:
TFC - Temp File Cleaner by OldTimer
http://www.geekstogo.com/forum/TFC-T...r-file187.html
zapewne zmniejszy ilość komunikatów, a nie zaszkodzi. Przed włączeniem programu wyłącz wszystkie inne programy, a potem czekaj cierpliwie na reboot.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.04.2010, 15:34   #6
uzytkowniczka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.02.2010
Posty: 4
uzytkowniczka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie znajduje zadnych wirusow.. C:\Program Files\CyberLink\PowerDirector\Language\Nld\PowerDi rector.chm ***187; CHM ***187; /Images/write_b8.gif - nie można zakończyć dekompresji (możliwe powody: zbyt mała ilość wolnej pamięci lub miejsca na dysku albo problem z folderami tymczasowymi) normlanie cale skanowanie to takie cos ze nie można zakończyć dekompresji (możliwe powody: zbyt mała ilość wolnej pamięci lub miejsca na dysku albo problem z folderami tymczasowymi).. nie wiem co poradzic na to.. ma ktos jakis poomysl?
pozdrawiam.
uzytkowniczka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.04.2010, 15:49   #7
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez uzytkowniczka Podgląd Wiadomości
.. nie wiem co poradzic na to.. ma ktos jakis poomysl?
pozdrawiam.
Przeczytać posty powyżej i zastosować się.
To dość proste do wykonania.
Do rzeczy bardziej skomplikowanych przejdziemy później, mam nadzieje, ze czytanie ze zrozumieniem nie jest ci obce.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2010, 16:18   #8
uzytkowniczka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.02.2010
Posty: 4
uzytkowniczka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Przeczytać posty powyżej i zastosować się.
To dość proste do wykonania.
Do rzeczy bardziej skomplikowanych przejdziemy później, mam nadzieje, ze czytanie ze zrozumieniem nie jest ci obce.
tak sie sklada ze zroibilam tak jak pisali ale nic nie zmienilo.. gdyby cos zmeinilo to chyba bym nie pisala czy ktos wie co z tym zorbic? swoja droga co tak naskakujesz?
pozdrawiam.
uzytkowniczka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2010, 22:25   #9
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Używasz konta (oczywiście mam na myśli konto w systemie) z prawami administratora czy użytkownika?
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Utracone partycje i problem z programem DiskPatch mpyciak Odzyskiwanie danych 9 21.10.2009 14:55
problem z odczytem tomaszekkkk Napędy optyczne DVD 9 30.07.2008 15:33
Problem z nagrywarka DVD Liteon 16X 16h5s sovi Napędy optyczne DVD 3 11.01.2006 23:41
Problem z programem DVD2SVCD fredziopl DVD-Video 6 25.07.2004 19:45


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.