Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.12.2008, 11:52   #1
adamxx68
Bywalec
 
Avatar użytkownika adamxx68
 
Data rejestracji: 04.01.2006
Lokalizacja: Katowice
Posty: 50
adamxx68 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z uruchomieniem laptopa Acer 5220

Trzy tygodnie temu kupiłem ten model laptopa. Po zaisntalowaniu systemu Windows XP (bo fabrycznie był jakiś śmieszny linux) i sterowników,których dwa dni szukałem w necie - około 5 dni wszystko działało. Później zaczęły wyskakiwać mi blue screeny,z dnia na dzien coraz częściej.. 'zamroziłem' bluee screen i odczytałem w nim ,że winowajcą jest pewien plik (igxprd32),ale po przeczesaniu sieci okazało sie,że to sterownik od VGA_Intel. Najgorsze miało dopiero nadejść.. wkrótce laptop odmówił posłuszeństwa (nie można go uruchomić w żaden sposób) - dwa razy się załączył 5 razy nie.. i znowu tak coraz częściej . Teraz juz nie moge go w ogóle uruchomić - załączają się diody od zasilania,od HDD na kilka sekund i wszystko znika (tak jakby nie miał siły się uruchomić). Jeśli jakims cudem uda mi się ta sztuka - około raz na dzień,załuduje się pięknie system po czym zamraża mi kursor i później nic już nie mogę.. lub wyskakuje mi blue screen.. Chce się z nim udać do Komputronika,z reklamacją,ale co może być przyczyną,? - ekran jest czarny nie moge wejść nawet do biosa.. spotkał sie ktoś z podobnym przypadkiem?
adamxx68 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.12.2008, 16:31   #2
Aszej
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Lokalizacja: Czarne
Posty: 271
Aszej zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam, ostatnio mialem tez problem z acerem byl to jakis model EXTENSA, po pewnym czasie laptop przestal sie wlaczac. Po odeslaniu do reklamacji okazalo sie ze winna jest bateria ktora wymienili na nowa. Nie minal miesiac czasu przychodzi sasiad z tym samym problemem i mowie ze tez tak mialem w jednym laptopie co sie okazalo ten sam model wiec poradzilem od razu odeslac do reklamacji. Dodam ze laptop nie uruchamial sie nawet po podlaczeniu samego zasilania.
__________________
Lubię robić to co lubię

MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
Aszej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2008, 16:38   #3
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
pojecia nie mam skoro nawet do biosu sie nie mozesz dostac -co innego jakby sieszal sie tylko system

moze jakies niezgranie sprzetu z biosem? albo fizycznie uwalony lapek (grafika, ram...)

jesli uda ci sie odpalic kompa to mozesz sprobowac pobawic sie roznymi programami diagnostycznymi -sciagnij sobie ultimate/hiren's boot cd i uruchom test ramu, grafiki, procka itp.

ciekawe tez jak zachowywal by sie lapek po zbootowaniu go z jakiegos liveCD -ubuntu albo jakiegos knoppixa
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2008, 21:54   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na początek wyjmij baterię - tak na godzinkę - dwie (przy odpiętym zasilaniu), po czym podłącz wszystko z powrotem - na pewno nie zaszkodzi, a mnie już 2x pomogło (w różnych modelach).
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z uruchomieniem komputera Marck Komputery - oprogramowanie i sprzęt 4 22.08.2008 09:47
Enter The Matrix (problem z uruchomieniem) cybermat16 Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 1 18.10.2003 10:32
Exact Audio Copy - problem z uruchomieniem Mario M Napędy optyczne CD 2 09.10.2003 11:15
problem z uruchomieniem MOHAA Breaktrough misz_masz Off topic 5 06.10.2003 20:16
problem z uruchomieniem kopi paris dakar bagi Napędy optyczne CD 0 05.03.2002 18:09


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.