Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.06.2009, 12:50   #1
pinacollada7
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.06.2009
Posty: 2
pinacollada7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem ze strzałkami

Hej. Jestem "nowa" i prawdopodownie piszę nie w tym miejscu co należy, za co z góry przepraszam. Mam pewien problem z klawiaturą. Nie działają mi strzałki w lewo i prawo, (góra dół działa) home, end, pg up, pg dn. Z tym, że home połączony jest z prt sc, end z sys rq, pg up z pause, pg dn z break. Nie działa także deletE oraz insert wraz z scroll. Laptopa mam od 1,5 miesiąca. Nie spadł mi, nic sie na niego nie wylało, nawet kropla. Jak używam klawiatury ekranowej wszystko działa. Mam system vista. Może ktos wie co się stało lub też ma taki sam problem jak ja?

Laptop HP Pavilion dv7.
pinacollada7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.06.2009, 12:54   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Może NumLock albo ScrollLock włączone?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2009, 12:56   #3
pinacollada7
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.06.2009
Posty: 2
pinacollada7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wyłączone... i nadal nic. Czasami patrze i strzałki jednak działaja ale tylko na chwile nawet jesli laptop stoi bezczynnie.
pinacollada7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2009, 13:17   #4
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wejdz do biosu czyli po wlaczeniu komputera nacisnij F2 lub F12 lub Del, zalezy to od komputera i biosu jak tam strzałki nie beda chodzic to wymiana klawiatury
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2009, 14:16   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Popatrz, czy nie masz tych klawiszy oznaczonych dodatkowo niebieskimi znaczkami!
Albo:


Albo:

Moga byc inne, podobne, chodzi mi o idee.
Jezeli masz takie dodatkowe niebieski, biale dodatkowe znaczki, poszukaj kombinacji klawiszy do przelaczenia klawiatury na normalna.
(najczesciej jest to klawisz Fn funkcyjne + jakis F.
To chyba o to chodzi.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
laptop, strzałki

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nec DVR-RW 3500AG problem ze zbootowaniem niektórych płyt korbol Napędy optyczne CD 3 05.07.2005 21:42
Problem ze zmianą biosa Liz4rd Napędy optyczne DVD 0 15.05.2005 21:38
Problem ze znikajacymi literami w IE & zawijanie wierszy w FireFox artoor Off topic 9 05.09.2004 23:20
812S i problem ze smażeniem -R MrData Napędy optyczne DVD 3 21.07.2004 23:39
Reklamacja, przekroczenie terminu andrzejj9 Off topic 28 27.07.2003 03:35


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.