Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.11.2011, 08:44   #1
czaro80
Banned
 
Data rejestracji: 17.10.2011
Posty: 293
czaro80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
przywrócenie do stanu fabrycznego systemu w Toshiba

Witam , mam problem , ponieważ nie wiem czy tak można i czy będzie działać i nic się nie uszkodzi . No dobrze : rok temu zakupiłem Laptop Toshiba Satellite , oraz moja dziewczyna również , zrobiłem płytki odzyskiwania systemu jak wskazuje instrukcja dla mojego laptopa i u dziewczyny dla jej laptopa , jeżeli chodzi o moją Toshibę to chodzi idealnie i wszystkie programy działają np. do oglądania filmów itp . nic się nie zacina nie rozłącza , na dziewczyny Toshibie dużo programów nie chce działać poprawnie tzn nie działają programy do oglądania filmów i podobne . Myślę czy nie zrobić jej przywrócenie do stanu fabrycznego ale z mojej płytki którą zrobiłem , czy to nie spowoduje czegoś że system np. nie wgra się na jej Toshibie ? bo u mnie to F8 i komputer sam się krok po kroku jak raz robiłem przywrócił do stanu fabrycznego . Proszę o porade , bo może na jej płycie którą zrobiłem systemu brakuje jakiś sterowników itp , a na mojej są . Bardzo proszę o radę , ponieważ nie chciałbym zepsuć jej laptopa tylko zrobić go na nowo z mojej płyty systemowej klawiszem F8 .
czaro80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Przydatne artykuły, rozwiązania Tips & tricks > Win 2000/XP/2003 Eliasz Komputery - oprogramowanie i sprzęt 14 28.09.2008 22:44
Laptop Toshiba i naped DVD Toshiba - padł po flashu biosu? dread_darecki Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 1 04.01.2007 07:13
DVD Toshiba i ZWIS systemu :((( dekeilius Napędy optyczne CD 1 12.09.2001 23:15


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.