Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.02.2013, 19:01   #61
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Muszę powiedzieć, że wypowiedź szanownego serwisanta kompletnie mnie zaszokowała.
Takie rzeczy to chyba tylko w Warszawie są możliwe. W normalnym mieście, każdy gość z takim podejściem do pracy i klienta zostałby wylany na zbitą mordę w ciągu 15 minut.
Już teraz się nie dziwię, dlaczego ta firma ma setki bardzo negatywnych opinii na różnych portalach.
Ponieważ szanowny serwisant patrzy na sprawę z puntu widzenia: "klient to ***** - niech płaci 400 zł za odkręcenie śrubki" to pozwolę sobie na kilka uwag z punktu widzenia klienta:


Cytat:
Napisany przez theoneman Podgląd Wiadomości
zacznę od kontrowersji: pracuję w Regenersis (Warsaw) i widzę temat napraw z innej strony.

prawda jest taka że połowa telefonów w Regenersis z komisów to wałki.

prawda jest taka, że inaczej klient widzi sprawy naprawy inaczej autoryzowany (!) serwis, jakim jest RGS

ostatnia prawda: połowa usterek w telefonach wynika z winy (tak tak) użytkownika, jego aplikacji, czy sposobu użytkowania, połowa z połowy nie ma żadnej usterki, co tysięcznemu urządzeniu anulowana jest gwarancja/wystawiana expertyza.

prawda jest taka, że telefonów nie naprawiają inżynierowie, a technicy i niżsi doświadczeniem i wiedzą. wiem że Klienta nie obchodza wskaźniki i jak jest proces ustawiony, ale:

1. technik nie przychodzi do pracy naprawiać waszych telefonów, tylko zarabiać pieniądze i robi to najmniejszą linią oporu. on nie naprawia jednego telefonu w ciągu 8h, tylko 15-20. odliczcie godzinę na kanapki, fajki i drapanie się po głowie i wychodzi że Technik ma 20min na "sztukę".

2. wgrywanie najwyższej dopuszczalnej wersji SW to standard. ZAWSZE się ją wgrywa, tak wymaga producent, który certyfikuje i audytuje Firmę

3. nie twierdzę że nie zdarzają się naprawy przeprowadzone właściwie. nie mozna oczekiwać by 100% napraw było takich, osiągniecie tego jeśli nie jest nie możliwe, to jest nazbyt kosztowne.

rada dla was: wczujcie się nieco w rolę serwisu. opisujcie szczegółowo usterki, okoliczności ich zaistnienia.

rozumiem, że irytująca potrafi być sytuacja w której kupione urządzenie na gwarancji jest obsłużone nie tak jak sobie wyobrażamy, ale pracują tam ludzie opłacani tak aby naprawa się opłacała. podejdziesz do tematu naprawy solidnie to i szansa na solidną obsługę rośnie.

a jakość obsługi w autoryzowanych serwisach i tak jest o niebo lepsza i CYWILIZOWANA niż w komisikach i punkcikach pod schodami PKSów, bo autoryzacja oznacza kontrolę producenta nad jakością napraw i wdrażaniem zalecanych procedur.
1.
Cytat:
Napisany przez theoneman Podgląd Wiadomości
prawda jest taka że połowa telefonów w Regenersis z komisów to wałki.
Nie bardzo wiem, co chcesz przez to powiedzieć. Może, że to podróby? Jeśli tak - to autoryzowany serwis nie powinien ich nawet dotykać.
2.
Cytat:
Napisany przez theoneman Podgląd Wiadomości
prawda jest taka, że inaczej klient widzi sprawy naprawy inaczej autoryzowany (!) serwis, jakim jest RGS
G***o mnie to obchodzi, jak to widzi serwis. Jestem klientem. Kupiłem telefon określonej firmy za ciężkie pieniądze. Telefon jest na gwarancji i autoryzowany serwis ma go naprawić. Jeżeli nie chce lub nie potrafi to niech naprawia widły samonośne, dwuręczne.
3.
Cytat:
Napisany przez theoneman Podgląd Wiadomości
prawda jest taka, że telefonów nie naprawiają inżynierowie, a technicy i niżsi doświadczeniem i wiedzą.
G***o mnie to obchodzi, kto personalnie naprawia mój telefon. Jestem klientem. Kupiłem telefon określonej firmy za ciężkie pieniądze. Telefon jest na gwarancji i autoryzowany serwis ma go naprawić. Jeżeli nie chce lub nie potrafi to niech naprawia widły samonośne, dwuręczne.
4.
Cytat:
Napisany przez theoneman Podgląd Wiadomości
technik nie przychodzi do pracy naprawiać waszych telefonów, tylko zarabiać pieniądze i robi to najmniejszą linią oporu. on nie naprawia jednego telefonu w ciągu 8h, tylko 15-20. odliczcie godzinę na kanapki, fajki i drapanie się po głowie i wychodzi że Technik ma 20min na "sztukę".
G***o mnie to obchodzi ile zarabia technik, jakie ma wykształcenie i ile czasu pracuje. Jestem klientem. Kupiłem telefon określonej firmy za ciężkie pieniądze. Telefon jest na gwarancji i autoryzowany serwis ma go naprawić. Jeżeli nie chce lub nie potrafi to niech naprawia widły samonośne, dwuręczne.
5.
Cytat:
Napisany przez theoneman Podgląd Wiadomości
nie mozna oczekiwać by 100% napraw było takich, osiągniecie tego jeśli nie jest nie możliwe, to jest nazbyt kosztowne.
Oczywiście - można i należy!
G***o mnie to obchodzi, że "to jest nazbyt kosztowne". To nie jest MÓJ problem. Jestem klientem. Kupiłem telefon określonej firmy za ciężkie pieniądze. Telefon jest na gwarancji i autoryzowany serwis ma go naprawić. Jeżeli nie chce lub nie potrafi to niech naprawia widły samonośne, dwuręczne.

I jeszcze powiem Ci gościu, że chyba jesteś bardzo młodym człowiekiem i nie masz wielkiego pojęcia o życiu.
Częściowo usprawiedliwia Cie fakt, że jesteś z Warszawy. Gdybyś jednak kiedyś musiał żyć w realnym świecie, to uprzedzam - przeżyjesz szok.

P.S. Przepraszam wszystkich prawdziwych Warszawiaków za te uwagi o mieście gdzie spędziłem wiele lat swojego życia i gdzie mam wielu przyjaciół, którzy nie muszą na każdym kroku podkreślać "jestem z Warszawy".

Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
kurde

pracowalem na serwisie i przykladalem sie do kazdegosprzetu jaki tam przychodzil, nawet od ludzi, ktorzy lubiani nie byli...

coz, jakis dziwny jestem chyba
Niestety, zmartwię Cię - jesteś normalny. Ale w Polsce to nie jest norma.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 16.02.2013 o godz. 19:06
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.02.2013, 20:46   #62
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Znajomy walczy właśnie z Regenersis, którzy skasowali go na 8 paczek za wymianę płyty w słuchawce HTC. Problem w tym, że telefon ma taki sam IMEI. W tej chwili i Regenersis i HTC strugają głupa tylko. Pytanie: czy serwis ma takie możliwości, a jeśli ma, to czy ma prawo zmieniać IMEI?
IMEI można zmienić programowo, oczywiście w nowych urządzeniach to trudne ale dalej do zrobienia.

U twojego znajomego bym raczej obstawiał, że nic nie zrobili ze sprzętem (HW). Jeżeli jednak to zrobili to chyba prawo zostało złamane - http://www.egospodarka.pl/7072,Zmian...na,1,38,1.html


@Reetou czy to była usługa objęta gwarancją, czy pogwarancyjna?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2013, 21:52   #63
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cóż, Regenersis to na pewno łajzy i krętacze, nie oddam im żadnego sprzętu do naprawy...

Znajomy kupił HTC One X+ w zeszłym roku i zrobił błąd, odblokował go od razu. Po kilku tygodniach słuchawka zaczęła się wieszać, więc oddał na gwarancję do tych gnoi. Tamci od razu powiedzieli, że naprawa będzie płatna, bo tel odblokowany. Znajomy chcąc nie chcąc się zgodził. Po paru dniach powiedzieli, że trzeba wymienić płytę główną co się wiąże z kosztami na poziomie 800 zet. No, trudno, za błędy się płaci. Po paru dniach odebrał słuchawkę, niby działa. Na zgłoszeniu serwisowym było info o wymianie płyty oraz nr IMEI nowej płyty. Ale jak znajomy sprawdził słuchawka zgłasza się ze starym nr IMEI. Zadzwonił do tych złodziei, zaczęli coś ściemniać, więc zadzwonił do HTC Polska, które obiecało sprawę wyjaśnić z serwisem. Po paru dniach Regenersis przysłał oficjalną odpowiedź, z której znajomy dowiedział się, że oddawał dwa razy telefon do serwisu (bzdura!) i przy drugim razie przywrócili stary nr IMEI. Jakieś totalne bzdury! A HTC Polska uznał sprawę za zakończoną i bezczelnie wysłał do wypełnienia ankietkę z pytaniem, czy klient zadowolony jest z ich pracy... Znajomy próbuje jeszcze coś walczyć, ale nie wiem w którą stronę poszedł.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2013, 09:02   #64
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Widzę, że nic się nie zmieniło :-D

Na jego miejscu zadzwoniłbym. do HTC i powiedział, że nie było drugiej wysyłki.
Być może serwis wstawił mu używaną płytę?


Daj znać jak sprawa się skończy.


BTW Regenersis chwali się na swojej stronie certyfikatami, tylko dlaczego ostatni jest z 2008 roku?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2013, 15:18   #65
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Co się czepiacie?

W renergesis technik przychodzi do pracy zarabiać pieniądze i ma 20 minut na naprawę telefonu.

Z czego 15 minut zajmuje wgranie najnowszej wersji SW.
Jak to nie pomoże, to przez 5 minut drapie się po głowię może zdąży wypalić fajkę, po czym zalicza TIMEOUTa i wystawia jedną z możliwych diagnoz:

a) wina klienta
b) brak wady
c) płyta główna do wymiany
a+c) - jeżeli tel jest odblokowany



Jeżeli fryzjerka by miała 10 sekund na ostrzyżenie to, wszyscy by mieli na fryzury na "piorun strzelił w miotłę". I tu działa ten sam mechanizm.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 17.02.2013 o godz. 15:21
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2013, 15:53   #66
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
no i jest wycena

chca naprawiac to co jest dobre za 400zl wiecej...sprawa zgloszona do htc o wyludzenie i chyba juz oni pociagna sprawe do konca.

http://www.facebook.com/Uwaga.na.serwis.Regenersis
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2013, 13:49   #67
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
update

w srode htc wyslalo maila do nich. do dzis byla cisza wiec wykonalismy telefon do htc, oni twierdza, ze regenersis im nie odpisalo. no to telefon do nich. oberwalo sie pewnie malo winnej pani...ale coz. podobno dzis odpisza do htc. sprawe przedstawilem jasno, ze zglosnilem sie do htc bo regenrsis chce odemnie wyludzic pieniadze za naprawe sprawnej czesci. pani pozniej juz miala drzacy glos...

kolega stwierdzil, ze juz zaplaci za digitizer te 200zl bo nie bedzie sie z nimi przepychal, ze mu niby spadl...a oni sobie z czlowieka jaja robia i chca wymieniac jeszcze lcd za 521zl...
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2013, 14:54   #68
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Miałem właśnie dostać "za pół litra", prawie nowy HTC HD2, ale chyba w tej sytuacji podziękuję. Szkoda moich nerwów i czasu na walki przy ewentualnej naprawie.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2013, 14:59   #69
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
ja go przygarne za litra ;-)))
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2013, 15:24   #70
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
ja go przygarne za litra ;-)))
a znasz ten model z autopsji? Możesz coś o nim osobistego powiedzieć?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2013, 15:43   #71
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
a znasz ten model z autopsji? Możesz coś o nim osobistego powiedzieć?
Może zacznij od tego:
http://www.chip.pl/news/oprogramowan...indows-phone-8
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2013, 16:03   #72
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
a znasz ten model z autopsji? Możesz coś o nim osobistego powiedzieć?
a co bedziesz nim sobie glowe zaprzatal (dorzuce jeszcze polowke!) ;-))
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2013, 18:49   #73
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@demek po moich problemach z oszutami z Regenersis nauczyłem się jednego. Jeżeli wysyłasz sprzęt do serwisu zrób DOKŁADNĄ dokumentację fotograficzną odsyłanego sprzętu.

__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2013, 18:50   #74
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
niestety kolega nie zrobil. na szczescie ma swiadkow z dwoch salonow play.
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2013, 19:27   #75
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Miałem zdjęcia i zrobiłem takie HALO, że po 7 dniach miałem naprawiony telefon (oczywiście w ramach gwarancji)


Na pewno jestem zadowolony z BOKu HTC bo mimo wszystko próbowali pomóc + bardzo sympatyczny kontakt za każdym razem.

Jeżeli chodzi o BOK Regenersis to na samym początku trafiłem na jakiegoś pustaka. Ton rozmowy i podejście do klienta beznadziejne. 15 minut rozmawiałem z nim zanim zrozumiał, że kosztorys który mi wystawiła firma nie jest za uszkodzenie z którym do niej trafił, ale za uszkodzenie które spowodował ktoś z pracowników.

Do tej pory mnie ciarki przechodzą na myśl o tych oszustach.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
htc, oszuści, oszusci, regenersis, regenersis oszukuje, regenersis pozew, regenersis złodzieje, serwis komórek, wyłudzanie


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.