Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.12.2005, 01:08   #46
siwy417
Staly poszukiwacz
 
Avatar użytkownika siwy417
 
Data rejestracji: 16.03.2002
Lokalizacja: Calgary
Posty: 102
siwy417 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
OK. Admini powinni zamknac ten temat bo sie robi poligon.
siwy417 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.12.2005, 01:11   #47
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
widzisz tu gdzies poligon? bo ja nie
nawet nie wiesz czym mam zabezpieczone a upierasz sie przy swojej racji
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 01:18   #48
siwy417
Staly poszukiwacz
 
Avatar użytkownika siwy417
 
Data rejestracji: 16.03.2002
Lokalizacja: Calgary
Posty: 102
siwy417 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
JEZUUUUSICKU LITOSCIWY ty naprawde Albo GLUPI jestes albo posty nabijasz, przez 4 posty prawie probowalem ci wyjasnic ze WEP oraz WAP to syfiarskie zabezpieczenia, dodatkowo to ty powiedziales:"jest to skuteczne, sam tak mam i sie nie da ani wejsc ani snifowac" poczym udowodnilem ci ze to NIEPRAWDA.
opierajac sie na tym co stwierdziles ze MAC filtering + WAP to dobre zabezpieczenie.
GOWNO mnie obchodzi czym masz zabezpieczona swoja siec dla mnie to moze i byc kilo fazy w rondelku.
Ale jesli ktokolwiek bedzie chcial wlezc na twoja siec (reasumujac zabezpieczona WAP + MAc filtering) to to zrobi i czy chcesz czy nie to jest FAKT.

A co do poligonu to ty nie prezentujesz zadnych argumentow tylko mowisz takie zeczy jak:
"nawet nie wiesz czym mam zabezpieczone"
"to przyjedz sie i sie wlam - gwarantuje ze ci sie to nie uda"

Przeciez to jest dno konwersacji i zaluje ze sie dalem w to wciagnac.
EOT - tym razem na powaznie
siwy417 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 01:21   #49
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
boze lolku jestes kozak w gebie wiec napisalem przyjedz i sprawdz - strach?
zeczy nie pisze tylko rzeczy
eot z mojej strony rowniez
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 04:57   #50
siwy417
Staly poszukiwacz
 
Avatar użytkownika siwy417
 
Data rejestracji: 16.03.2002
Lokalizacja: Calgary
Posty: 102
siwy417 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sorki ale nie moglem sie powstrzymac.
W tej dyskusji takze zabierales glos http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...3&postcount=23
i takze NIC wiedziales na temat WiFi
Ty albo udajesz ze wiesz albo zgadujesz
Byc moze masz jakos wiedze o kompach ale na pewno nie o WiFi,
czym podsumowal cie "Zick" - "powiem ci tylko ze bzdury totalne opowiadasz":
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...7&postcount=35

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

ps: nie nie strach tylko ci juz pisalem ze mieszkam bardzo daleko od ciebie.
I zeby udowodnic jakiemus lamie ze mozna to nawet jak bym w totka wygral to bo sie nie oplacalo
siwy417 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 10:22   #51
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem albo szukasz zaczepki i proby pokazania jaki to ty nie jestes "wielki"
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

Ostatnio zmieniany przez demek : 20.12.2005 o godz. 10:39
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 11:37   #52
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie jestem modem na OT, wiec prosze mnie nie molestowac w tej sprawie, ALE

widze tu powazny problem (poruszony w tamtej dyskusji). Jezeli klonujemy czyjs adres MAC i mamy ten sam adres MAC i IP co jakas ofiara, to i tak nie jestesmy w stanie korzystac z netu, bo pakiety sie rozsynchronizowywuja pomiedzy nami. Czy tak jest ??

A chcialem tylko dodac ze np. u mnie w bloku ktos sobie zrobil siec wifi bez niczego - tzn jak masz np. WinXP, to karta sama Ci sie podlaczy do sieci I w ten sposob wiem, ze jedna sasiadka sobie korzysta.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 11:48   #53
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
dhcp+ssid broadcast bez wepa
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 14:49   #54
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ja to widze tak NAPISZCIE jak uzywac sieci WI FI za darmo i po sprawie kazdy sobie potestuje i bedzie oke'y
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 16:53   #55
siwy417
Staly poszukiwacz
 
Avatar użytkownika siwy417
 
Data rejestracji: 16.03.2002
Lokalizacja: Calgary
Posty: 102
siwy417 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Jezeli klonujemy czyjs adres MAC i mamy ten sam adres MAC i IP co jakas ofiara, to i tak nie jestesmy w stanie korzystac z netu, bo pakiety sie rozsynchronizowywuja pomiedzy nami. Czy tak jest ??
To zalezy od routera po pierwsz po drugie od legalnego uzytkownika tego lacza, jesli ten uzytkownik wysyla raz na 5 minut zapytanie na Http/80 nie ma zadnego P2P to najprawdopodobnie jestes w stanie urzywac jego IP i MAC, tylko pakiety beda bladzily strasznie dlugo,

Drugim przypadkiem bedzie ze wykopiesz legalnego uzyszkodnika i sam bedziesz na tym IP/MAC
Czyli najlepiej jest to robic w nocy, gdzie potencjalna ofiara ma wylaczonego kompa (zazwyczaj).
Jak ktos ma postwionego Linuxa to w tablicy ARP beda 2 wpisy o tych samych IP/MAC jesli dobrze skonfigurowany) to powinien wykopac tego MAC/IP uzyszkodnika i dac komunikat do admina o podwojnych wpisach w ARP-ie
Bardzo durzo zalezy jak jest skonfigurowany AP-ek - czy to byle co za 120 zeta czy naprawde kosa od CISCO (AP 1131AG czy cos podobnego)
no i oczywiscie czy cala siec idzie prze AP>net czy AP>server>net
a na servie siedzi np: slackware z za***iscie ustawionymi regulami na firewall-u .
DEMEK: To ty nie umiesz czytac ani nawet myslec przez cala dyskusje nie podales ani JEDNEGO faktu badz sprawdzonej wiadomosci tylko sie wymadrzales. Jak na swoje 19 lat to ty naprawde GLUPI jestes. Idz na google i sobie poczytaj o WiFI. Bo daleka droga przed toba.
ja nie szukam zaczepki i nikomu nie udowadnia ze jestem "WIELKI" tylko ty pisales wierutne BZDURY i wprowadzales innych forumowiczow w blad wiec korygowalem twoje wypowiedzi. To wszystko.

mensir67pl: a jak korzystac za darmo z sieci to juz bylo pisane 1000 razy na innych Forach.
Jak naprawde chcesz to podam ci linki i sobie poczytasz.
siwy417 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 17:26   #56
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez siwy417
DEMEK: To ty nie umiesz czytac ani nawet myslec przez cala dyskusje nie podales ani JEDNEGO faktu badz sprawdzonej wiadomosci tylko sie wymadrzales. Jak na swoje 19 lat to ty naprawde GLUPI jestes. Idz na google i sobie poczytaj o WiFI. Bo daleka droga przed toba.
ja nie szukam zaczepki i nikomu nie udowadnia ze jestem "WIELKI" tylko ty pisales wierutne BZDURY i wprowadzales innych forumowiczow w blad wiec korygowalem twoje wypowiedzi. To wszystko.
- zacznij od nauki liczenia 1-30 bo slabo ci idzie
- ze ktos jest glupi to mozesz powiedziec do kolegow ale nie do mnie bo moim kolegom nie jestes
- nie uwazasz ze dla kogos kto zadal to pytanie na poczatek wylaczone ssid broadcast i wep wystarczy? czy to ****y nedzy mamy samych full pro lamaczy wifi w tym kraju?
- czym wprowadzalem w blad? z powyzszego wiersza dopisz sobie reszte
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 18:15   #57
siwy417
Staly poszukiwacz
 
Avatar użytkownika siwy417
 
Data rejestracji: 16.03.2002
Lokalizacja: Calgary
Posty: 102
siwy417 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
"zacznij od nauki liczenia 1-30 bo slabo ci idzie" - zupelnie nie na temat nawet nie wiem o co ci chodzi w tym belkocie,
"- ze ktos jest glupi to mozesz powiedziec do kolegow ale nie do mnie bo moim kolegom nie jestes" - z czego jestem BARDZO ZADOWOLONY
"- nie uwazasz ze dla kogos kto zadal to pytanie na poczatek wylaczone ssid broadcast i wep wystarczy? czy to ****y nedzy mamy samych full pro lamaczy wifi w tym kraju?" - nie ale mamy ludzi ktorzy chca sie uczyc i zdobywac wiedze w przeciwienstwie do ciebie
"- czym wprowadzalem w blad? z powyzszego wiersza dopisz sobie reszte -" dopisuje:
- "nikt twojej sieci nie widzi, jesli nie zna ssid to nie moze jej snifowac, a jak jakims cudem sie dowie jakie jest ssid to ze snifowania dalej nici bo go ap nie dopusci + szyfrowanie
jest to skuteczne, sam tak mam i sie nie da ani wejsc ani snifowac" - wierutne klamsto i dezinformacja
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...7&postcount=35 - tutaj tazke podawales falszywe informacje
Wiec prosze skoncz te swoje glupie wypowiedzi i idz poczytaj troszke o WiFi
Bo cala ta dyskusja zamienila sie w personalne obrzucanie blotem oczywiscie przez ciebie.

I prosze juz nie odpisuj w stylu jakim robiles to poprzednio bo jest to zenujca, konwersacja na poziomie powinna odbywac sie na zasadzie wymiany faktow i argumentow co w twoim przypadku jest bardzo trudne (zero faktow, jeszcze mniej argumentow)
siwy417 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 21:24   #58
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
"Jak na swoje 19 lat to ty naprawde GLUPI jestes." wyssane z palca czy blad w obliczeniach?
czlowieku ty sie chyba z choinki urwales (chociaz choinka to chyba malo) - czy ty ****a myslisz ze gosc, ktory zamieza dopiero co kupic ma byc od razu full pro? bog cie opuscil? moze po kolei
"- "nikt twojej sieci nie widzi, jesli nie zna ssid to nie moze jej snifowac, a jak jakims cudem sie dowie jakie jest ssid to ze snifowania dalej nici bo go ap nie dopusci + szyfrowanie
jest to skuteczne, sam tak mam i sie nie da ani wejsc ani snifowac"- wierutne klamsto i dezinformacja" - nie uwazasz ze na poczatek wystarczy mu? poczyta to po 2 tyg bedzie wiedzial jak jeszcze bardziej ograniczyc mozliwosc wlamania
"- nie ale mamy ludzi ktorzy chca sie uczyc i zdobywac wiedze w przeciwienstwie do ciebie" - i ty znowu to samo - czy ja ****a gdzies napisalem ze tylko to mam?
"Wiec prosze skoncz te swoje glupie wypowiedzi i idz poczytaj troszke o WiFi
Bo cala ta dyskusja zamienila sie w personalne obrzucanie blotem oczywiscie przez ciebie." oj nie ja zaczalem
"I prosze juz nie odpisuj w stylu jakim robiles to poprzednio bo jest to zenujca, konwersacja na poziomie powinna odbywac sie na zasadzie wymiany faktow i argumentow co w twoim przypadku jest bardzo trudne (zero faktow, jeszcze mniej argumentow)" - twoje doradztwo polaga na propozycji kupienia osprzetu wifi za duze pieniadze - REWELACJA - zwroc mu koszt - dla dwoch osob wladowac ok 1000 zl SUPER - pczywiscie podajesz tez metody ale....daj im to na sprzecie tanszym...no chyba ze go stac to ok

pod linkiem tez nie napisalem ze jest to 100% metoda - ona tylko troche utrudni

i zakonczmy temat bo wybitnie starasz sie zeby nie dotarlo do ciebie co ja pisze
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

Ostatnio zmieniany przez demek : 20.12.2005 o godz. 22:25
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 23:46   #59
siwy417
Staly poszukiwacz
 
Avatar użytkownika siwy417
 
Data rejestracji: 16.03.2002
Lokalizacja: Calgary
Posty: 102
siwy417 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ty kolo ty naprawde jestes IDIOTA czy tylko udajesz ?
CZYTAJ jeszcze raz cala dyskusje moze wtedy zalapiesz gdzie starciles watek.
A to ze nie wiesz o WiFi i jeszcze sie wypowiadasz to szczyt IDIOTYZMU.


Router + karta nie bedzie kosztowal 1000 zlotych co udowadniam ponizej.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76976435 - 250
http://www.abcpc.pl/wyswietl_produkt...oly&kod=882009 - 314,72
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78249849 - 150 PLN

Czyli w sumie kart + Router to prawie 470 zeta jezeli ze sklepu jesli z Allegro 250+150 = 400 zeta a nie 1000 wiec co do liczenia to ty masz problem.

i nie mow ze nie mozna na Allegro trafic tego routera za 250 zeta bo mozna.

Ostatnio zmieniany przez siwy417 : 21.12.2005 o godz. 00:08
siwy417 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.12.2005, 00:17   #60
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
nie nazywaj mnie klamca bo gowno o mnie wiesz

rusz wkoncu tym zasranym swoim mozgiem bo masz z tym ogromne problemy

NIGDZIE ****a NIGDZIE nie napisalem ze jest to sposob bezpieczny wiec sie od tego odpierdziel - i gratulacje za uznawanie kazdego w tym kraju wlamywaczem wifi !! szczere gratulacje

nie mow ze nic nie wiem o wifi bo gowno wiesz co wiem i taka jest prawda, napisalem o dwoch rzeczach ale ty najwyrazniej tego pojac nie potrafisz co jest oczywiste bo twoje gowno musi plywac na wierzchu moj ty jedyny wielki guru, full pro znawco wifi

rusz glowa i bedziesz wiedzial ile mam lat bo 19 to mialem ale jakis czas temu

jezeli ci sie moja "geba" nie podoba to na nia nie patrz

jakbym mial zle siec zabezpieczona to by mi sie wlamali prawda? bo wg ciebie MOZNA sie do mnie wlamac tylko ciekawe czemu tego jeszcze nikt nie zrobil jak wookolo ludzi z radiem jest duzo
moze to *****e? ale nie bo przeciez wg ciebie kazdy to full pro wlamywacz od wifi, takze jedyne sluszne wytlumaczenie takiego stanu rzeczy moze byc tylko jedno NIE MAM WIFI - i takie oto bedzie twoje tlumaczenie

a teraz odpowiedz mi na jedno pytanie - czy na sam poczatek czyli na tydzien lub dwa wep + ssid bcast off jest wystarczajaca metoda na zabezpieczenie zanim ktos kto dopiero co kupil radiowke sie dowie czegos wiecej na ten temat

tym oto niemilym akcentem koncze ten temat poniewaz jedna z osob nie potrafi przemyslec co sie do niej mowi ale nie jest to moj problem i wiecej zamiaru tlumaczyc nie mam niczego bo mija sie to z celem gdyz cokolwiek napisze to on zawsze musi miec racje
na koniec postaw sobie odemnie i przemysl ze nie zawsze jest tak jak ty cos odbierasz bo kazdy moze cos zle zrozumiec i potem sa takie sytuacje jak teraz
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

Ostatnio zmieniany przez demek : 21.12.2005 o godz. 00:23
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.