Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 09.01.2011, 16:06   #11
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez DejaVu Podgląd Wiadomości
Witam obecnie mój stary sprzęt wygląda tak:
1. Procesor C2D E6850 3ghz
2. Płyta Gigabyte GA-P35 DS4 UltraDurable2 FSB Multi-Core CPU DDR2 800/1066 http://www.gigabyte....ga-p35-ds4.html
3. 2GB RAM Patriot DDR2 800mhz
4. grafika Geforce 8800gts 640mb.
5. Buda i zasilacz Chieftec400w
6. Dysk Seagete Barracuda ES500GB
7. 2 Nagrywarki-LG i Pionieer
8. Monitor LGFlatron22'
Przeważnie używam go do gier i w tym roku mam zamiar trochę w nim przemeblować.Planuję:
1.Procesor 4rdzenie coś z i5 i7 musi być mocny abym nie musiał bawić się w jakieś podkręcanie.
2.do nowego procka nowa płyta-na razie myślę o Asus Maximus III Formula.
3. RAM Patriot Viper II DDR3 3x2GB.
4. Grafika GeForce GTX 580.
5. Zasilacz.
Może dokupię też jeszcze jednego twardziela Kasa jest -nie spieszy mi się , może kupię to , lub całkiem co innego ,nie zmienia się tylko grafika chcę tego GTX 580 - AMD mnie nie interesuje .Chcę aby sprzęt był mocny i na ''zapas'' tak żebym nie musiał zaraz czegoś zmieniać Ten obecny służy mi bezproblemowo 3lata. Kupię wszystko w komplecie , lub wpierw zmienię sam zasilacz i grafikę-to zrobię sam ,płyty sam nie montowałem,chociaż jak by był na niej już procesor to dał bym radę wsadzić ją w budę.Aha zamierzam też przesiąść się na Windows7 64 tyle że nie wiem jaką wersję.
"stary" ?? To jest stary sprzęt ??
Oczywiście .... może jak dla fana gier to mało ... ale skoro piszesz, że służy bezproblemowo ..... ale ok ... każdy ma swoje podejście .............
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 

Tagi
cpu, dyski ssd, gpu, nowy komputer, podzespoły, pomoc w wyborze sprzętu, procesor, ram, sprzęt


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.