Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.02.2023, 09:44   #3211
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,693
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Moja rtx4090 plus blok wodny w drodze, czekam
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.02.2023, 09:27   #3212
dune2
Banned
 
Data rejestracji: 07.03.2012
Lokalizacja: Sopot
Posty: 573
dune2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Powiedzcie mi, czy ta dyskusja o kupnie sprzętu za 20k podpierając się wymogami jakiejś gry, jest na poważnie?
Bo jak czytam, to właśnie to pytanie nie przestaje mnie męczyć.
Jakiejś gry ?
czy naprawdę myślisz że chcę kupić kompa za 20 tyś dla tej gry ?
Ta gra to tylko przykład tego że mój 12 letni staruszek już nie domaga i wiele nowych gier nie pójdzie.
Mam więc do wyboru albo ryzyko kupna karty graficznej za 1000-2000 i zobaczenia jak to będzie działało z moim procesorem i jak źle to sprzedać karte ze stratą albo od razu kupić nowy topowy sprzęt bo po prostu lubię kupować to co najlepsze albo prawie najlepsze oczywiście jak mnie na to stać a w tym wypadku mnie stać chociaż nie jest to towar pierwszej potrzeby.

Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Hłehłe... jakby się u mnie rodzina na coś wkurzała, to mam (może i bezczelną, ale zawsze skuteczną) odpowiedź - jak się rodzina wkurza to niech sobie rodzina zarobi i kupi. Sorry, taki mamy klimat.
może źle się wyraziłem odnośnie rodziny mam prawie 45 lat zarabiam na siebie i wydaje na co chce a że nie mam nawet żony (a od niedawna już nawet nie żony) ani dzieci to w sumie moge spokojnie wydawać na co chce i tak tez robię. Problem bardziej polega na tym że troche mi szkoda takiej kwoty ale jak już brać to coś "porządnego" bo nie lubię półśrodków.Sam nie umiem sobie odpowiedzieć na pytanie czy będę dużo grał czy nie bo na obecnym gram bardzo mało i sam nie wiem czy dlatego że zaczynając od ZX Spectrum,przez atari,commodore,amigę i kolejne pc swoje już rozegrałęm i mnie zaczeły zwyczajnie nudzić (współczesne gry nie wnoszą wiele nowego poza lepsza grafiką) czy to tylko dlatego że mam świadomośc że mój staruszek już za słaby.
Jedno jest pewne odpadają budżetowe niszowe pc bo nie lubię kupować czegoś co wiem że i tak szybko się zestarzeje.Poza tym kupując topowy sprzęt istnieje realna szansa że ze parę lat niekoniecznie aż 12 dokupię nową kartę graficzna i komputer posłuży kolejne lata.
A rodzina to tylko drobny problem jeśli można użyć tego słowa bo uznają że granie w gry przez dorosłego faceta jest oznaką braku dojrzałości
Może coś w tym jest bo jakoś nie czuje się i podobno nie wygladam na swój wiek.

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Ale wez przestan, wystarczy 1000-2000zl zeby w ta gre zagrac i w zasadzie wszystkie nowe gry w FHD na ultra nie majac doslownie NIC. 20k to fanaberia dla zblazowanych bogaczy.
Co wystarcza
i5 6tej generacji np i5 6500
intel 150-170 plyta glowna
gtx980
hdd
zasilacz
obudowa
klawiatura + myszka
kontroler jakis z ps3/ps4/xbox360/xbox one
i to wszystko

Nie no Ty też myślisz że chce zmienić kompa dla tej gry ? poza tym nie chce kupowac czegoś co za "chwilę" będze wymagało kolejnej zmiany.
20k to fanaberia dla zblazowanych bogaczy powiadasz czyli idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy używać telefonów za 500-1000 zł a nie za 5000 ze słabym ekranem i aparatem oraz samochodów za 20 tyś a gdy ktoś jeżdzi takim za 200 to jest zblazowanym bogaczem ? Myślę że mocno upraszczasz sprawę i ten tok myslenia jest wręcz błędny i ja kieruje się powiedzeniem że "biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy".
Czasem a nawet często lepiej wydać więcej na coś wysokiej klasy niż tanie i kiepskie i tym się kieruje zwłaszcza przy sprzęcie elektronicznym.Jesli chodzi o ubrania to faktycznie kupuję tanie bo tam to w wiekszości wypadków różnica wykonania minimalna i płaci się za metkę.

Zestaw który podałeś to odpada nawet dlatego że nowej 980 się nie dostanie a uzywanych rzeczy nie uznaje no poza antykami a nawet jakbym wziął uzywkę 980 to może być pokoparkowa a cena nie jest wiele niższa niż np. nowego gtx 1660.
Kupowanie hdd to juz całkiem bez sensu bo mam ich parę w bardzo dobrym stanie a do nowego kompa jak brać to tylko ssd bo hdd mocno zamulają kompa.
A konsole to porazka mam własnie ps3 i xbox 360 i pograłem może w pare gier przechodząc np. gta 5 i dla mnie pady odpadają to najgorsze rozwiązanie ze wszystkich mozliwych.Najlepsza jest myszka i klawiatura i do niektórych gier joystick i je akurat mam dosyć dobre chociaż nie topowe
Dobrym przykładem są fotele komputerowe.Siedziałem u znajomych/rodziny na róznych i te tanie to masakra bo po paru godzinach boli tu i ówdzie i dlatego kupiłem jeden z droższych i komfort jest bez porównania wyższy nie mówiąc juz o jakości wykonania i naturalna skóra ma parę zalet.
Przy okazji polecam bo to fotel na którym chce się i siedzieć i spać
https://yumisu.pl/product/fotel-biur...leather-black/

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Moja rtx4090 plus blok wodny w drodze, czekam
jakbym chciał być złośliwy a nie chcę to bym napisał że marnujesz kasę płacąc podatek od nowości bo ta karta latem będzie dobre 1000 zł taniej i wspomnisz moje słowa

Ostatnio zmieniany przez dune2 : 09.02.2023 o godz. 10:22
dune2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2023, 16:48   #3213
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,245
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie ma nic złego w kupnie nowego komputera. Tyle tylko, że patrząc na obecny rynek, sam wolałbym wydać dwa kafle na nową kartę, która pozwoli bez problemu grać we wszystko w 4K na ultra teraz i jeszcze przez jakiś czas (trudno przewidywać jaki, ostatnio rozwój dość wyraźnie spowolnił więc możliwe że przez dobre kilka lat) niż pakować 20k w cały zestaw.

A z tym fotelem to święta racja. Sam pamiętam, jak kiedyś na studiach miałem "stanowisko komputerowe" polegające na tym, że siedziałem półdupkiem na kanapie przed stolikiem o wysokości ławy. Któregoś razu odżałowałem równowartość ówczesnej minimalnej pensji na biurko i fotel do kompa (na tym fotelu siedzę teraz, po ponad piętnastu latach) - różnica była kolosalna i kto wie, czy mi kręgosłupa nie uratowała...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2023, 19:43   #3214
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,693
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
No niestety klawiatura i myszka to jest straszne kalectwo ze wzgledu na to ze dzialaja w formie 0-1 kontroler daje zdecydowanie szybsza reakcje oraz precyzje. Co do RTX4090 to mi tam to dynda ile to bedzie kosztawac w lecie rownie dobrze moge czekac do grudnia bo bedzie moze tansze moze i nie niewiadomo, jak na razie jest to najmocniejsza karta na rynku a tylko takie wlasnie kupuje ze wzgledow przyszlosciowych, jest tu nawet moj temat o tym co kupic. Co do gt980 to prawie jak antyk i nie one nie byly uzywane do kopania bo byly za slabe i na nich nie kopano tylko zaczynano od razu od 1080.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2023, 17:51   #3215
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,245
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ponieważ na moim systemowym SSD (500 GB) zostało tylko kilka gigabajtów miejsca, a NVMe ostatnimi czasy naprawdę przyzwoicie potaniały, nadszedł czas na zmianę nośnika.

Na mój gust dzisiaj wybór odpowiedniego modelu jest aż zaskakująco prosty Pojemność 1 TB, ponieważ na systemowy powinna wystarczyć na dłuższy czas, a jednocześnie wersje 2 TB nie są ani trochę tańsze w przeliczeniu na GB. Natomiast co do wydajności - co prawda od pewnego czasu na rynku mamy już nośniki z PCIe Gen 4, które nie są zresztą znacznie droższe niż Gen 3, ale testy porównawcze wyraźnie pokazują, że dla domowych zastosowań to nie ma większego sensu. Uruchamianie systemu czy większych aplikacji (w większości będą to gry) trwa w zasadzie tyle samo, albo różnice są minimalne. Z kopiowaniem dużych ilości danych też zresztą nie poszalejemy, chyba że między dwoma takimi urządzeniami, a przecież zwykle archiwizuje się na większych HDD. Zewnętrznym SSD nawet z USB 3.2 również wiele nie trzeba, one osiągają ok. 1 GB/s, wciąż znacznie mniej niż oferują "stare" NVMe Gen 3.

No i tak jak rok temu myślałem, że za jakiś czas czeka mnie wydatek 500-600 zł na dysk systemowy, to teraz zakupiłem terabajtowego Lexara w podstawowej wersji 620 (3300 odczyt, 3000 zapis) za 259 zł
__________________


Ostatnio zmieniany przez Jarson : 16.02.2023 o godz. 17:57
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2023, 20:34   #3216
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
polecicie jakiś lepszy dysk 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe? Myślę że teraz jest najlepszy czas na zakup dysku bo gdzieś tam ćwierkają ptaszki że znów ma drożeć.
Mój PC na SSD 1TB Samung 980 cośtamcośtam, mimo wszystko dusi się na złączu SATA
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2023, 22:57   #3217
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,245
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No właśnie w tym rzecz, że jeśli naprawdę potrzebujesz Gen 4, to bierzesz jakiegoś 990 Pro i gotowe Ale czy rzeczywiście odczujesz różnicę w porównaniu z wydajnym Gen 3 - to już jest dyskusyjne.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2023, 10:25   #3218
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,693
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
u mnie jest takie cacko, i jedyne co widze medzy nimi to ze szybko system sie uruchamia.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2023, 21:12   #3219
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
na 5 Gen sobie nie pozwolę aktualnie bo ani CPU ani MOBO mi nie puści. Procesor 11Gen pozwala na wykorzystanie SSD 4Gen i to jest max. Na planowanie zmiany architektury jest dobre kilka lat za wcześnie (obecny zestaw to już 140% moich oczekiwań - to znaczy, wystarczy na dobre kilka lat). Lepiej mi już teraz podciągnąć pod maximum możliwości obecne części.

Przejście z SATA na M.2 PCIe to już będzie spory przeskok.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2023, 14:33   #3220
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Jeżeli posiadacie dyski SSD Samsung wersja 990 Pro oraz 980 Pro musicie zaktualizować firmware, bo inaczej ich żywotność szybko się skończy. Jeżeli tego nie zrobicie, to reklamacja + utrata danych. Niektórzy użytkownicy mimo zaktualizowania firmware dalej maja problemy z tym dyskami.
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2023, 21:01   #3221
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
No ja często w rekomendacjach słyszę o Samsungach, ale w przypadku dysku na SATA to pracuję na Crucial MX500 i mogę pochwalić. Nie mam jednak porównania z dyskami pod M.2
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2023, 04:20   #3222
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ale mi nie chodzi o wydajność, bo ta jest wysoka. Problemy są z żywotnością samego dysku. Jego żywotność jest nieadekwatna do przerobu. Coś Samsungowi nie pękło w tech modelach.
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2023, 13:27   #3223
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,693
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Dobra pany, mialem zakladac ladnie pieknie moje nowe cacko i co..... dupa, wyszlo ze mam zasilacz za slaby no i trzeba bylo kupic nowy taki 1000W, i zas 250e poszloooo
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2023, 17:02   #3224
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Coś nie pykło?
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2023, 17:10   #3225
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,693
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A co niby mialo pyknac po za moim portwelem ? Jesli sie pytasz sarkastycznie czy mialem chceci skladac PC wiedzac ze mam PSU za slaby, to nie za bardzo mi sie chcialo.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
cpu, dyski ssd, gpu, nowy komputer, podzespoły, pomoc w wyborze sprzętu, procesor, ram, sprzęt

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.