Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.03.2011, 10:51   #16
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
To nie jest wersja trial ani starter. Na tym samym notebooku znajduje się starter Office'a 2010. Wersja 2007 jest pełną wersją Enterprise zainstalowaną przez sprzedawcę. Mam spisane dane rejestracyjne (ID produktu, osobę, na którą zostało zarejestrowane). Nie mam tylko Product Key, co jednak (przez przywróceniem systemu) w żaden sposób nie wpływało na funkcjonalność pakietu (ten normalnie działał - pełna wersja), a jedynie na kwestie legalności. Te jednak mnie na razie nie interesują (potem jeszcze wyjaśnię to ze sprzedawcą, chociaż wcześniej pewnie skontaktuję się z Microsoftem).
No to sorki, sugerowałem się tym, że to nowy notebook i zainstalowany był Office 2010.
Piszesz, że to wersja Enterprise. Może sprzedawca ma dostęp do MSDN i stąd ją zainstalował. Jak pewnie wiesz, wersje Enterprise nie są ogólnodostępne w sprzedaży. Pochodzą z elektronicznych kanałów dystrybucji. Miał to zainstalował, taki bonus, a o legalność się nie martwił.

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Office'a 2010 (starter) po przywróceniu do ustawień fabrycznych jest obecny w systemie, więc wszystko zależy jaki obraz został zrobiony (i co zostało zainstalowane fabrycznie).
Hmm, ciekawie, ja się często spotkałem z tym, że po przywróceniu z recovery Office'a już nie było, był instalowany później przez producenta.

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
No to właśnie pytanie, z jakich plików ewentualnie można to wyciągnąć. Te dane, które mam zachowane, to pełny (chyba) katalog Windows, pełny (też chyba, bo trochę mało zajmuje) katalog users, także katalogi Program Files (x86). Teoretycznie więc wszystko jest, a i mam program, który może wyciągać te informacje z danych zewnętrznych (nie tylko z aktualnie zainstalowanego programu). Ale jak wskazuję cały katalog, to nic nie znajduje. Być może trzeba wskazać konkretny plik.
Wyszukiwarka nic nie mówi? Nie wiem, które pliki odpowiadają za Office'a. Windows jak już wspomniałem ma pliki xrm-mms, z tym że musisz bezpośrednio wskazać dostęp do pliku, nie katalogu. Druga sprawa, że to plik licencyjny, po aktywacji za przechowywanie danych znowu odpowiada inny plik. Trochę to skomplikowali dla szarego człowieczka.

Ostatnio zmieniany przez jesi : 31.03.2011 o godz. 11:42
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.03.2011, 12:17   #17
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Nie, nie znalazłem dokładnych informacji na ten temat. Jedynie, że.. jest to bardzo skomplikowane.. i żeby lepiej używać programów. No to używałem, tylko że musiałbym jeszcze coś wskazać. I nie wiem, co..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2011, 20:52   #18
Wojtek Toruń
Jak może to pomoże
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Toruń
Posty: 460
Wojtek Toruń zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Klucz produktu poda Tobie Everest w zakładce programy > licencje.
Wojtek Toruń jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2011, 21:29   #19
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
not any more.. obawiam się...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2012, 09:59   #20
Snowyday1
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.02.2012
Posty: 6
Snowyday1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
z tego co wiem, to wersja, którą miałes to tylko demo, które wygasa po ok 60 dniach. Tzn. Microsoft po upływie tego czasu, zada ci pytanie, czy chcesz kupić ten pakiet online. Wówczas dostaniesz Product Key.
Tylko powiem ci, że nie opłaca się kupować tego pakietu prosto od Microsoft, bo są bardzo drogie.
Snowyday1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z XP i Lite On DVDRW SOHW-1213S cartman11 Napędy optyczne DVD 2 02.12.2007 10:52
Nagrywarka nie odtwarza płyt visual Nośniki optyczne 6 10.08.2007 00:19
Nic nie wypala na CD-RW Artures Nośniki optyczne 4 28.03.2006 18:42
NeroVision Express sie je... HELP lukmeen Napędy optyczne CD 1 16.07.2005 23:44
NeroVision Express sie je... HELP lukmeen Napędy optyczne DVD 0 16.07.2005 23:03


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.