Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.08.2006, 18:38   #31
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dzięki za odpowiedzi

Cytat:
Napisany przez icemac
ad2.
standardowy phpmyadmin jeśli chodzi Ci o zarządznie sql-em
Chodziło mi o panel w samym home.pl. Ale zarejestrowałem przed chwilą domenę, więc już mogłem sprawdzić. Na pierwszy rzut oka jest w porządku.

Cytat:
ad5.
google adwords to chyba dostajesz prócz zniżki (poprzednio jak testowałem to przysłąi mi kupon od razu), napiszę dokładniej jak dostanę faktury za opłacenie wszystkiego
Oprócz zniżki tak, ale do wyboru jest albo Adwords albo Open Office.


Cytat:
wziąłem domenę regionalną 18.18pln z vat www.icemac.wroclaw.pl
gdzię była regionalna za friko, ale lepiej mieć wszystko w jednym miejscu (takie jest moje zdanie)
Same here

Chciałem się wstrzymać, aż dostanę odpowiedź z home.pl, bo wysłałem do nich maila z kilkoma pytaniami, ale że podobał mi się adres, który znalazłem, to zarejestrowałem od razu.

Cytat:
pozdro - dokładniejsze dane po całkowitym uruchomieniu sklepu
I tak jestem coraz bardziej skłonny jednak się zdecydować. Zwłaszcza, że wliczając tego Open Office'a to wyjdzie mi to jakieś.. 30 złotych za pierwszy rok


---------------------------
EDIT

Dostałem właśnie odpowiedź z home.pl. Potwierdzili, że Joomlę można spokojnie instalować, jak również to, że dostałbym najnowszą wersję OO z podręcznikiem (który sam kosztuje ok. 45-50 zł.) i to, że w razie skończenia się miejsca można rozszerzyć usługę. Tak więc to może być to. Przynajmniej na pierwszy rok, chociaż wolałbym już pozostać przy jednym usługodawcy.
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 10.08.2006 o godz. 19:03
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.08.2006, 21:35   #32
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
O ile ja dobrze czytam to sie wybiera jedna promocje z:

-znizka na pierwsze 6 mies do 1 zl.
-OpenOffice
-kupon
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2006, 22:02   #33
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
O ile ja dobrze czytam to sie wybiera jedna promocje z:

-znizka na pierwsze 6 mies do 1 zl.
-OpenOffice
-kupon
Kurde.. teraz to mnie zagiąłeś i zgupiałem..

Tu: http://home.pl/promocje/serwery1zl jak byk stoi, że do każdej oferty promocyjnej dołączają kupon Adwords...

Tu z kolei: http://home.pl/promotions/oopl jest, że z każdym kupionym serwerem dostanie się OO.


A z kolei tutaj: http://home.pl/serwery wychodzi, że Adwords jest rzeczywiście do każdego, a z kolei do wyboru jest albo zniżka w opłacie albo OO. Tylko cholera przysiągłbym, że te gwiazdki poprzednio były przy Adwords i OO...

Nic nie rozumiem.. Promocja chyba nie zmienia się co jakiś czas..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2006, 23:06   #34
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Kurde.. teraz to mnie zagiąłeś i zgupiałem..

Tu: http://home.pl/promocje/serwery1zl jak byk stoi, że do każdej oferty promocyjnej dołączają kupon Adwords...

Tu z kolei: http://home.pl/promotions/oopl jest, że z każdym kupionym serwerem dostanie się OO.


A z kolei tutaj: http://home.pl/serwery wychodzi, że Adwords jest rzeczywiście do każdego, a z kolei do wyboru jest albo zniżka w opłacie albo OO. Tylko cholera przysiągłbym, że te gwiazdki poprzednio były przy Adwords i OO...

Nic nie rozumiem.. Promocja chyba nie zmienia się co jakiś czas..?
http://home.pl/serwery

Cytat:
Aktualne promocje

Rejestrując w sieci home.pl konto Business Starter, Business Server lub Business Server PRO możesz wybrać jedną z aktualnych promocji.

Google Adwords - Kupon o wartości 200zł na reklamę w Google!

Serwery za 1 zł - Tylko 1zł + VAT za 6 miesięcy!

Wygodnie i za darmo - otrzymasz bezpłatnie pakiet oprogramowania biurowego OpenOfficePL.

Promocje dotyczą tylko pierwszego okresu abonamentowego kont.
Hmm, w kazdym razie jestem prawie pewien nie dostaniesz OO + znizka. Co najwyzej google + znizka jak to bylo napisane w jednym miejscu.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2006, 06:18   #35
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@andrzej

dostajesz jedno wybrane tak jak jest napisane w szczeg***243;***322;ach promocji
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2006, 08:31   #36
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
@ Pawelblu i Icemac

Ju***380; wiem, bo potwierdzili mi to z home.pl i niestety nie mog***281; wzi***261;***263; i OO i zni***380;ki, mog***281; natomiast jedno z nich i Adwords (warte to co***347;?). Co z kolei jest sprzeczne z tym zacytowanym fragmentem regulaminu i z tym napisanym przy opisie promocji OO.. Ale ***380;e tak mi odpisali to tego b***281;d***281; si***281; trzyma***322;.

Szkoda, ten OO naprawd***281; by***322;by mi na r***281;k***281;, ale je***347;li mam do wyboru to albo zni***380;k***281; to zdecydowanie zni***380;ka bardziej si***281; op***322;aca.. W takim razie b***281;d***281; si***281; musia***322; jeszcze zastanowi***263;, czy na pewno zdecyduj***281; si***281; na home.pl


Wr***243;c***281; do pytania sprzed kilku post***243;w - warto bra***263; serwer akurat u nich?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2006, 09:25   #37
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Mam od 4 lat konto hostingowe na www.agnat.pl (wczesniej www.beep.pl) - troche drogo, ale solidnie.

W maju minal tez rok jak jestem w www.netlook.pl z domena *.com - tutaj juz o wiele taniej (pewnie jedne z tanszych hostingow) - polecam.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2006, 10:22   #38
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
Mam od 4 lat konto hostingowe na www.agnat.pl (wczesniej www.beep.pl) - troche drogo, ale solidnie.

W maju minal tez rok jak jestem w www.netlook.pl z domena *.com - tutaj juz o wiele taniej (pewnie jedne z tanszych hostingow) - polecam.
za taka kase to wybralbym progreso.pl [http://progreso.pl/serwery-wirtualne.html] (300giga transferu rocznie + domena pl gratis za 250zl), dobre opinie zbiera na http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=3153

a co do tanszych hostingow to niedawno zawiodlem sie na livenecie, po zainstalowaniu na nim psychostatow (statystyki dla graczy serwera cs:cz) po przejrzeniu kilku profili komunikat:
"Error connecting to MySQL server 'localhost' or accessing database '*****' using username '*****'
MYSQL Error: User ***** has already more than 'max_user_connections' active connections"

po napisaniu maila do admina o tym bledzie w nadziei ze cos z tym zrobi otrzymalem odpowiedz:
"dzieje sie tak poniewa***380; skrypt przekracza ilo***347;***263; dozwolonych zapyta***324;."
serio? jakbym nie wiedzial

jedynym rozwiazaniem bylo polaczenie z zewnetrzna baza - za to livenet ma u mnie wielki - .
__________________


Ostatnio zmieniany przez DreamCrusher : 11.08.2006 o godz. 11:18
DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2006, 10:33   #39
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@andrzejj9

to s***261; dwie r***243;***380;ne promocje:
- jedna dotyczy serwera do kt***243;rego mo***380;esz dosta***263; OO, lub p***243;***322; roku za 1pln
- a druga dotyczu OO, kt***243;ry mo***380;esz dosta***263; jak kupisz serwer na "normalnych" warunkach
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2006, 14:54   #40
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
@andrzejj9

to są dwie różne promocje:
- jedna dotyczy serwera do którego możesz dostać OO, lub pół roku za 1pln
- a druga dotyczu OO, który możesz dostać jak kupisz serwer na "normalnych" warunkach
No wiem wiem.. Ale przynajmniej.. 'nietrafione' jest umieszczanie linka do zasad promocji OO przy promocji tańszego serwera..

Zresztą nieistotne już, wiem jak jest, trochę szkoda, ale trzeba się z tym pogodzić i na podstawie tego, co jest dostępne podjąć decyzję.



Uświadomiłem sobie właśnie, co jeszcze jest dla mnie bardzo ważne przy serwerze - bezawaryjność i ewentualna szybka reakcja na występujące problemy. Kilka razy miałem problem z serwerem, na którym jestem teraz i wiem, że po prostu nie mam w tygodniu czasu, żeby zastanawiać się co i czemu nie działa, a potem próbować te problemy jakoś rozwiązać. Chciałbym żeby takie rzeczy nie miały w ogóle miejsca.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2006, 17:03   #41
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak już pisałem poczta jest od 3 lat bezawaryjna (tzn. nie mam problemów z kontem)

jeśli chodzi o serwer (szybki jest) to jak testowałem poprzednio to przez 14 dni nie było żadnych problemów z serwerem, adminem czy konfiguracją (nawet logowania po ssl do sklepu)

i najważniesze, że domena juz mi działa www.icemac.wroclaw.pl
serwer na rok następnego dnia po dokonaniu wpłaty, domena po około dwóch dniach od zapłacenia (musiało iść do NASKu a tam trochę trwa ), czyli w ciągu 48h od założenia konta mam domenę, serwer i jestem lżejszy o kilka złotych , ale może się odrobię jak wszystko wypali
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2006, 19:30   #42
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
i najważniesze, że domena juz mi działa www.icemac.wroclaw.pl
serwer na rok następnego dnia po dokonaniu wpłaty, domena po około dwóch dniach od zapłacenia (musiało iść do NASKu a tam trochę trwa ), czyli w ciągu 48h od założenia konta mam domenę, serwer i jestem lżejszy o kilka złotych , ale może się odrobię jak wszystko wypali
Mówisz, że tyle to trwa? (2 dni to niby niewiele, ale dla mnie sporo) To muszę przeczytać te wszystkie maile, które dostałem, bo jeśli rzeczywiście dwa dni trzeba czekać, to muszę to załatwiać od razu.

A z drugiej strony.. Na czym w takim razie ma polegać okres próbny przy wykupieniu domeny, jeśli nie działa ona do momentu opłacenia faktury..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2006, 05:51   #43
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
domeny nie przetestujesz przy okresie próbnym bo musisz za nią zapłacić (nie ma okresu próbnego domeny)

standardowo masz domenę www.TwojUser.home.pl i dalej robisz co chcesz bo ona jest w pełni funkcjonalna podobnie jak serwer

po opłaceniu jak wszystko zaksęgują jesteś "pełnoprawnym właścicielem" miejsca na serwerze i domeny

no chyba, że masz już domenę to możesz ją przetransferować i powinno być szybciej
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 12.08.2006 o godz. 05:54
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2006, 08:12   #44
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Mówisz, że tyle to trwa? (2 dni to niby niewiele, ale dla mnie sporo) To muszę przeczytać te wszystkie maile, które dostałem, bo jeśli rzeczywiście dwa dni trzeba czekać, to muszę to załatwiać od razu.

A z drugiej strony.. Na czym w takim razie ma polegać okres próbny przy wykupieniu domeny, jeśli nie działa ona do momentu opłacenia faktury..?
A moze sprobuj znalezc jakiegos sponsora? :-D
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2006, 08:45   #45
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
domeny nie przetestujesz przy okresie próbnym bo musisz za nią zapłacić (nie ma okresu próbnego domeny)
Nie mogę teraz znaleźć tej informacji, ale przysiągłbym, że było coś o dwutygodniowym okresie próbnym. Ale może to w regulaminie i dotyczyło jednak serwerów, bo regulamin jest wspólny. Ale 15 złotych mogę zaryzykować i bez okresu próbnego, opłacę jak najszybciej, żeby to już zaczęli załatwiać.



@ Smarek - za 150 złotych to chyba nie ma co cudować. Chociaż w przyszłości nie wykluczam (bardziej w formie pozyskania darmowego miejsca na serwerze). Ale to zobaczę, jak wszystko się rozwinie i czy w ogóle za rok (i szybciej) będzie mi się jeszcze chciało tym zajmować.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.