Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.04.2012, 04:37   #1
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,813
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
TV cyfrowa naziemna w PC

Witam! jaką kartę telewizyjną możecie polecić do oglądania telewizji cyfrowej naziemnej w blaszaku? Telewizora nie posiadam z kart telewizyjnych mam Terminatora ET-E7131 i CamproVideoMate E500 ale one są analogowe - za rok telewizja analogowa ma już nie działać jak więc obejrzę dobranockę A więc co polecacie na PCIexpres lub USB.Pozdrawiam.
DejaVu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.04.2012, 06:30   #2
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ja jakoś rok temu kupiłem hybrydowy działa. Polecam. http://www.ardata.pl/produkty/tunery
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.04.2012, 08:47   #3
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeśli szukasz tani i sprawdzony tuner na USB to polecam ADB 100T oficjalnie działający tylko z tunerem od N, lecz po podmianie sterowników rusza pod windows. Wadą może byc, że po restarcie wymaga ponownego podpięcia pod USB, aby był widoczny. Z kart PCI i PCIe mogę polecić tunery winfasta, ale te wyłącznie cyfrowe, z hybryda 1800h miałem problem, gdyż często przełączał sygnał na analogowy i aby oglądać cyfrę trzeba było wymusić to w programie dodawanym do karty lub zrestartować kompa. To, czy jesteś w zasięgu DVB-T możesz sprawdzić na stronie http://www.emitel.pl/telewizja/nazie...-cyfrowa-dvb-t lub bardziej dokładnie na http://www.dvbtmap.eu/.
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2012, 11:47   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zakupiłem taki tuner na USB, żeby odbierał w mojej dziurze radiowej (nic tu nie chce dobrze odbierać), antena musi być w takiej karkołomnej pozycji.

Załącznik 60448

Załącznik 60449

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:41
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2012, 12:33   #5
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak to jest jak się w lesie mieszka ...
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2012, 21:15   #6
Taxi Driver
Morderca alfonsów
 
Avatar użytkownika Taxi Driver
 
Data rejestracji: 19.11.2006
Posty: 68
Taxi Driver zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na zewnętrznej antenie łapię nawet sygnał z Łodzi, słabo i z zakłóceniami, ale biorąc pod uwagę ulewę, to i tak cud. Ponad 120 kilometrów!

TV cyfrowa naziemna w PC-10_16_2012_22_12_04.jpg
__________________
You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Then who the hell else are you talkin' to? You talkin' to me? Well, I'm the only one here. Who do the fuck do you think you're talking to? Oh, yeah? Ok.

Ostatnio zmieniany przez Taxi Driver : 16.10.2012 o godz. 21:19
Taxi Driver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2012, 22:01   #7
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie telefony mają lepszy sygnał, jak jest kijowa pogoda. A jak pada to nawet jest super
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2012, 07:04   #8
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Bardzo ciekawy temat.
W sumie - chyba niegłupio byłoby mieć jakiś rodzaj cyfrowej TV na kompie, szcególnie, jeśli karta i monitor pozwalają na odbiór HD.
Tuner - oczywiście - trzeba by kupić, ale to są groszowe sprawy. Zastanawiam się tylko, czy jest szansa na odbiór programów innych niż polskie.
Bo jeśli mam inwestować jakiekolwiek pieniądze w to, żeby odbierać wyłącznie Tusk Vision Network - to ja dziekuję.

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Zakupiłem taki tuner na USB, żeby odbierał w mojej dziurze radiowej (nic tu nie chce dobrze odbierać), antena musi być w takiej karkołomnej pozycji.

Załącznik 60448

Załącznik 60449
Ed, znam Twoje opinie i dlatego zależy mi na tym co Ty wiesz :-)
Czy naprawdę odbiór jest satysfakcjonujący? Czy da się wyciągnąć HD? Czy nie ma pixelozy?

Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
tak to jest jak się w lesie mieszka ...
A Ty pewnie w Warszawie?

Cytat:
Napisany przez Taxi Driver Podgląd Wiadomości
Na zewnętrznej antenie łapię nawet sygnał z Łodzi, słabo i z zakłóceniami, ale biorąc pod uwagę ulewę, to i tak cud. Ponad 120 kilometrów!
Ode mnie do Łodzi jest równo 100 km - muszę spróbować.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 17.10.2012 o godz. 12:18
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2012, 08:28   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W czasie wczorajszej ulewy były problemy z siłą sygnału, ode mnie do Raszyna jest kawałek drogi i mimo najlepszych chęci, antena jest poniżej czubków wielkich dębów. Żeby mieć odbiór bez jakichkolwiek zakłóceń, to sygnał powinien być na maksimum, albo chociaż na 80%. Urządzenie, to mały gwizdek wtykany bezpośrednio w USB, może na jakimś poważniejszym sprzęcie byłoby jeszcze lepiej.
Na razie TVN HD nadaje w FullHD, obraz kryształ, nareszcie widać, który model kolczyków Swarovskiego Pochanke ma w uszach , TVP 1 HD i TVP 2 HD jakoś dziwnie, wygląda mi to częściej na 720p, reszta nadaje na razie w niskiej rozdzielczości.
Dołączone oprogramowanie pozwala nagrywać, zaplanować nagrywanie ze spisu programów EPG, robić zrzuty ekranu...

//Dzisiaj sygnał TVP Info z Łodzi mam na 100%
Włączę zaraz wyszukiwanie kanałów, zobaczymy co jeszcze ciekawego znajdzie.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 17.10.2012 o godz. 08:41
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2012, 08:49   #10
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
W czasie wczorajszej ulewy były problemy z siłą sygnału, ode mnie do Raszyna jest kawałek drogi i mimo najlepszych chęci, antena jest poniżej czubków wielkich dębów. Żeby mieć odbiór bez jakichkolwiek zakłóceń, to sygnał powinien być na maksimum, albo chociaż na 80%. Urządzenie, to mały gwizdek wtykany bezpośrednio w USB, może na jakimś poważniejszym sprzęcie byłoby jeszcze lepiej.
Na razie TVN HD nadaje w FullHD, obraz kryształ, nareszcie widać, który model kolczyków Swarovskiego Pochanke ma w uszach , TVP 1 HD i TVP 2 HD jakoś dziwnie, wygląda mi to częściej na 720p, reszta nadaje na razie w niskiej rozdzielczości.
Dołączone oprogramowanie pozwala nagrywać, zaplanować nagrywanie ze spisu programów EPG, robić zrzuty ekranu...

//Dzisiaj sygnał TVP Info z Łodzi mam na 100%
Włączę zaraz wyszukiwanie kanałów, zobaczymy co jeszcze ciekawego znajdzie.
Edziu, zdradzisz tajemnicę, ile zapłaciłeś za to pudełko + soft? Bo jak niedrogo, to mogę zaakceptowac 720p

Chociaż... imponujace to to nie jest. Jesli pod Warszawą jest tak źle, to jak jest na prowincji (tam gdzie ja mieszkam?)

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Dołączone oprogramowanie pozwala nagrywać, zaplanować nagrywanie ze spisu programów EPG, robić zrzuty ekranu...
Extra - ale czy sprzęt też na to pozwala? Czy ma jakiś HDD, czy też "pozwala", ale tylko na podłączenie zewnętrznego napędu?

interesuje mnie to zagadnienie bo szukam jakiejś tańszej alternatywy dla kablówki, jaką mam obecnie. Nawet, jeśli zapłace haracz przedstawicielom naszej socjalitycznej Ojczyzny z TVP to i tak jest to kwota niewspółmiernie niska, w stosunku do rachunku za kablówkę.
Niestety, problem polega na tym, że niemożłiwe jest, żebym w naziemnej TV cyfrowej dostał w ramach abonamentu za jakieś 17 zł kanały, które oglądam - w zasadzie wyłacznie. Tzn. - nie wierzę, żebym kiedykolwiek mógł oglądać, NG, Discovery czy Viasat bez dodatkowych opłat.
Dla jasności: kanały "filmowe" w rodzaju Canal+, czy HBO kompletnie mnie nie interesują i nie zapłacę za nie nawet 1,00 PLN.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 17.10.2012 o godz. 08:58
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2012, 09:23   #11
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Urządzenie nie ma nic poza odbiornikiem i przekazaniem tego na USB, dekodowanie następuje przy użyciu procesora, przy FullHD zjada do około 25% mocy czterordzeniowego AMD taktowanego 3400 MHz. Nagrywanie odbywa się na dysku twardym komputera, lub na zewnętrznym dysku, pendrive, jaki się wybierze. Jest potem prosta funkcja do wycięcia reklam, czy czego się tam chce, jest też opcja tworzenia i nagrywania tego na płyty.
Koszt, to 65 złotych + KP.
Kanałów będzie przybywać, tych nadawanych w FullHD też.
Na wydajnym komputerze można ustawić tak, że nagrywa się niezależnie od tego co oglądasz.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 17.10.2012 o godz. 09:27
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2012, 10:03   #12
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Urządzenie nie ma nic poza odbiornikiem i przekazaniem tego na USB, dekodowanie następuje przy użyciu procesora, przy FullHD zjada do około 25% mocy czterordzeniowego AMD taktowanego 3400 MHz. Nagrywanie odbywa się na dysku twardym komputera, lub na zewnętrznym dysku, pendrive, jaki się wybierze. Jest potem prosta funkcja do wycięcia reklam, czy czego się tam chce, jest też opcja tworzenia i nagrywania tego na płyty.
Koszt, to 65 złotych + KP.
Kanałów będzie przybywać, tych nadawanych w FullHD też.
Na wydajnym komputerze można ustawić tak, że nagrywa się niezależnie od tego co oglądasz.
To nie wygląda źle, a cena urządzenia też jest zachęcająca. Jak jest gniazdo USB to w sumie HDD jest mi niepotrzeby bo jak zapnę 16BG pendirive to tyle ile potrzebuję nagrać z dnia na dzień to na pewno mi się zmieści.
No, ale co mają zrobić użytkownicy sprzętu innych firm, dla których USB to ZŁO?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2012, 10:23   #13
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Użytkownicy tej innej firmy też mają USB, tunery dostępne oficjalnie od Apple (np Elgato EyeTV) też są na USB.

A czy to ustrojstwo działa z Linuksem?
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2012, 10:29   #14
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Użytkownicy tej innej firmy też mają USB, tunery dostępne oficjalnie od Apple (np Elgato EyeTV) też są na USB.

A czy to ustrojstwo działa z Linuksem?
Niestety dołączone oprogramowanie tylko pod Windows.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2012, 10:38   #15
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
@sobrus - a Elgato wlasnie by nie ruszylo pod Linuxem?
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
TV streaming obrazu przez LAN do PC. ethar Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 2 06.12.2011 14:21
Po nagraniu, wideo jest odtwarzane na TV lecz na PC 'niewidoczne' t-mac15 DVD-Video 2 01.10.2009 21:08
jak polaczyc poj tv z PC elpik High Definition 14 25.08.2008 05:48
Pilot z kart TV do obsługi PC? Koniol Off topic 0 04.11.2005 14:09


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.