Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2007, 12:25   #16
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
klasyczna mini (kolko + 5 przyciskow, trzy programowalne) na aku AAA ze staja bazowa (bedaca ladowarka i nadajnikiem w jednym) - tevion md85272
linka nie dam, bo moj model jest sprzed roku i juz go nie sprzedaja
dlatego tez ceny do konca nie pamietam - czy to 25pln bylo z wysylka czy bez

fakt faktem tez presenter tez mi sie podoba
gdyby faktycznie mogl byc porownywalny z tabletem w dzialaniu (jakosc! rozdzielczosc+czulosc) to pewni bym odzalowal to sianko - sredni nawet tablet jest drozszy
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.11.2007, 15:18   #17
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Jakby***347; kto***347; t***261; v'k***281; kupi***322; to niech od razu da zna***263;, bo wygl***261;da apetycznie. :-)

@nimal - jeste***347; z tych co psiocz***261; na drogie myszki.
Ba! Zapewne nale***380;ych r***243;wnie***380; do tych co nie mieli okazji pomaca***263; troszk***281; jakiego***347; mx'a (np. 700/1000) i po prostu nie wiesz co tzn... DOBRA, BEZPRZEWODOWA I LASEROWA MYSZ :-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2007, 18:30   #18
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
oj Smartek - to, ze nie uzywam myszki za 300 czy 500pln to jeszcze nie uprawnia Cie do zaliczania mnie do psiaczacych
przejzyj moje posty o myszkach - zawsze pokreslalem, ze jak kogos stac, to niech sobie kupi DOBRA myszke, dopasowa do wlasnych potrzeb i mozliwosci finansowych (czy bedzie to "zemsta hochimina", czy Razor to nie ma znaczenia)
tylko nigdy nie zrozumie kupujacych Logitecha MX tylko dlatego ze tak wypada
jezeli ktos wykozysta jej mozliwosci - spoko
zbyt wiele osob kupuje myszy tak jak nagrywarki Plextora - bo sa najdrozsze to trzeba miec
i wiekszosc tych osob na te myszki sama nie zarabia

edit: ile razy na tym forum na potencjalne lagi bezprzewodowych gryzoni narzekali ludzie, ktorzy myszke wykozystuja wylacznie w aplikacjach biurowych? polecanie komus najdrozszego produktu nie znajac realnych potrzeb tez mnie rozbraja
swego czasu Samsung robil jedne z najlepszych myszek optycznych na rynku, uzywane byly np w czasie turniejow gier typu FPS, kosztowaly 50pln, tyle, co najtansze Logitechy (ktore sa takie se szczerze mowiac) i byly poczatkowo obsmiewane przez posiadaczy DWUKROTNIE DROZSZYCH PODKLADEK (o samych myszach nie wspominajac)
swoja droga jak rok temu kupilem Teviona i go chwalilem, cos mi swita, ze smiales sie, czy po roku nadal bede z niego zadowolony TAK - NADAL JESTEM

Ostatnio zmieniany przez nimal : 21.11.2007 o godz. 18:37
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2007, 18:46   #19
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Mam rewelacyjna myszke Logitecha RX1000 laserowa, za rewelacyjna cene 75 zl.
Mam ja od 2 prawie lat i jestem zadowolony! bardzo.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2007, 21:02   #20
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
[ciach]
przejRZeć, wykoRZystać ;-).

Moja historia z MXami wyglądała trochę inaczej.
Najpierw dostałem MX700 jako prezent na gwiazdkę od rodziców, bo chciałem coś do kompa, a wszystko miałem, więc ojciec chciał mi kupić coś co wykorzystam i padło na bezprzewodowego gryzonia.
Później kupiłem (za swoje własne i zarobione przeze mnie pieniądze - to apropo ostatniej linijki skierowanej do mnie, bo była nie na miejscu) MX1000, a MX700 powędrował do siostry.
Po jakimś czasie wysłałem mx700 na gwarancję ze względu na startą farbę ;-) i dostałem z powrotem mx1000, więc.. aktualnie posiadam dwie mx1000 i obie chodzą genialnie, w tym moja aktualnie z lapkiem - zawsze to wygodniejsze aniżeli touchpad.
Miałem wcześniej bezprzewodową, ale bez docka i baterie padały co trzeci dzień (jakiś cienki no name)... ogólnie nie chcę nic innego niż logitech, ale słyszałem, że Microsoftowe, Razory i Samsungi są całkiem OK.
Myślałem nad VX, ale przeraża mnie brak docka, bo to jednak niezawodne rozwiązanie...

Ale wracając do v'ki.. ktoś się decyduje?
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2007, 21:08   #21
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no ofence - ostatnia linijka (nie liczac edita) nie byla personalnie do Ciebie, tylko ogolnie o trendzie - dzieci/mlodziez wydajaca pieniadze rodzicow czesciej nie liczy sie z tym na co tak naprawde one ida
jak sie samemu zarabia - zaczyna sie dostrzegac wartosc pieniadza
jak sie samemu trzeba utrzymac (mieszkanie, wyzywienie itd) - wtedy dopiero sie naprawde rozumie wartosc pieniadza
oczywiscie zawsze sa wyjatki potwierdzajace regule i przypuszczam, ze Ty, mimo mlodego wieku (sadzac po Twoich postach w wielu tematach), zaliczasz sie do tych dojzalszych
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2007, 22:25   #22
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Dzi***281;ki. Naprawd***281; ;-D.

PS. dojRZalszych ;-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2007, 22:31   #23
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Wracając do tematu, myślę że takie coś spełniało by Twoje wymagania:

http://www.allegro.pl/item269992536_...owietrzu_.html

Heh, tylko ta cena
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2007, 07:22   #24
ellcazadore
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika ellcazadore
 
Data rejestracji: 20.11.2007
Posty: 6
ellcazadore zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Miałem okazje testować tą myszkę. Powiem szczerze, że cena do wygody użytkowania jest o wiele za duża. Zwłaszcza sterowanie w powietrzu jest tak naprawdę bardziej dla ludzi, którzy chcą przed "laską" się popisać (o ile panna poleci na mysz powietrzną ). Powinni jeszcze do zestwu dodawać kask pilota F-16, albo chociaż mundur ze star trek`a A tak poważnie to raczej to to takie niezbyt wygodne było.
ellcazadore jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.