Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.06.2009, 16:54   #1
rafalkam
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 31.05.2005
Posty: 225
rafalkam zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Autoryzowany serwis Gigabyte

Kończy mi się okres gwarancji, karta graficzna zaczęła coś źle wyświetlać tekstury więc chciałem ją oddać do firmy w której ją kupiłem ale jak się okazało ta firma 1 maja upadła. Przeczytałem, że mogę oddać kartę do autoryzowanego serwisu Gigabyte ale nie wiem gdzie on jest. Czy ktoś może mi podać namiary na taki serwis - najlepiej w Warszawie.
rafalkam jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.06.2009, 17:03   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Google twierdzi, że ESM Logistics we Wrocławiu.

http://www.esmlogistics.com/pl/services/serwis/

Na stronie jednak nie ma o tym zbyt wiele, więc chyba pozostaje zadzwonić, bądź pchnąć maila.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2009, 11:09   #3
rafalkam
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 31.05.2005
Posty: 225
rafalkam zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzisiaj zadzwoniłem do ESM Logistics - potwierdzili, że są autoryzowanym serwisem Gigabyte ale kazali najpierw napisać do: pomoc@gigabyte.pl żeby się zapytać co mają zrobić w takiej sytuacji jak opisałem.
rafalkam jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2009, 15:17   #4
rafalkam
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 31.05.2005
Posty: 225
rafalkam zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dostałem maila od Gigabyte o takiej treści:

Jedyną możliwością jest reklamowanie produktu za pośrednictwem sieci
Proline. Proszę jednak wziąć pod uwagę iż jest możliwość braku możliwości
naprawy produktu, wymiany, ponieważ ani Proline ani Gigabyte nie jest
Pańskim gwarantem. Staramy się umożliwić jedynie naprawę produktu w
przypadku upadłego sklepu.


To jak to w końcu jest - czy oni przejmują pełną odpowiedzialność i mam takie same prawa (albo naprawa, albo wymiana na nowy a jak nie ma takiej możliwości to zwrot kasy?) w przypadku reklamacji jakie miałbym gdyby firma nie upadła czy też oni po prostu robią mi grzeczność i jak nie dadzą rady to mówią sorry ale nie i zostaję z niczym?
rafalkam jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2009, 16:47   #5
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Rozróżnij dwie rzeczy - niezgodność towaru z umową, tzw. rękojmię sprzedawcy (jak sklep splajtował - to zapomnij o tym) i gwarancję gwaranta.

Gwarantem mogą być różne firmy - w praktyce najczęściej importer (producentów u nas jak na lekarstwo).
Warunki rękojmi są ustawowe. Jeżeli chodzi o gwarancję - nie jest ona obowiązkowa a wszelkie ustalenia są w umowie gwarancyjnej. Poczytaj gwarancję, jeżeli ją masz i zobacz kto jest gwarantem, za co i na jakich warunkach odpowiada.
W przypadku sprzętu OEM najczęściej gwarantem jest sklep - dlatego taki sprzęt jest tańczy, bo producent/importer ma niższe koszty serwisu.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2009, 08:40   #6
rafalkam
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 31.05.2005
Posty: 225
rafalkam zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dostałem fakturę na sprzęt a na odwrocie pracownik firmy wypisał jeszcze raz sprzęt i na ile jest gwarancja (36-mcy). Więc de facto nie mam typowej karty gwarancyjnej.
rafalkam jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
ocetimes - serwis o tematyce komputerowej elektronic Off topic 1 06.06.2005 23:52
dno - europejski serwis iiyama we Wroclawiu BD Off topic 27 15.04.2005 06:18
Gigabyte sprzedaje Liteony edo Napędy optyczne CD 3 26.08.2004 11:33
Czy serwis CDRINFO może sprzedawać płytę z serwisem i... Dark Rider Off topic 22 08.12.2002 19:36
Serwis Niuniek Off topic 0 22.07.2002 10:18


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.