Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.08.2013, 07:00   #1
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
HTPC pod LCD Samsunga i ramki przy HDMI...

Od dawna stoi sobie HTPC pod TV w pokoju u ojca. Od zawsze był problem tego rodzaju, że dookoła obrazu była niewielka czarna ramka. Wcześniej nie przeszkadzało to w żaden sposób, jednak kilka dni temu ojciec znowu zmienił telewizor, tym razem padło na jakiś wysoki model Samsunga 55" 3D...
Puszczając film 3D przez XBMC przez tę ramkę - źle nakładają się obrazy do 3D i obraz jest lekko rozmyty, a w przypadku filmów Under/Over (gdy obraz jest podzielony góra/dół) 3D nie działa wcale!
Jestem przekonany, że to wina MediaCentera, ponieważ nagrywając film 3D na pendrive'a i podłączając do USB i odtwarzając przez player wbudowany w TV - wszystko wygląda ok...

Szukałem w ustawieniach zarówno Windowsowych jak i ATI Catalyst, jednak nigdzie nie widzę możliwości poszerzenia obrazu.

Oczywiście rozdzielczość to 1920x1080, Windows 7, mobo asus m5a78l-m/usb3. Nie mam już pomysłu, a problem jest irytujący.
Wszedłem na stronę ATI i ściągnąłem ich program, który sam wykrywa wersję sterowników i napisał, że są najnowsze...
Widziałem jakieś filmiki na YT i ten panel ATI Catalyst wyglądał zupełnie inaczej niż ten, który mamy my. Karta graficzna to integra na płycie głównej.
Nie wiem czy będzie miejsce na drugą w razie czego - poza tym to znowu koszty...

Ostatnio zmieniany przez Smartek : 14.08.2013 o godz. 07:04
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Plyty nagrane pod Xp nie dzialaja pod Vista brynjubitr Nośniki optyczne 2 09.10.2007 12:21
Podłączenie kompa pod tv LCD HDREADY ?? misieksc Off topic 4 06.01.2007 13:01
Jak nagrać płytkę pod MAC przy pomocy PC maka155 Napędy optyczne DVD 3 30.10.2005 17:06
Restarty kompa przy nagrywaniu plyt pod XP. zeb2 Napędy optyczne CD 4 24.06.2003 16:54
ERROR przy nagrywaniu MPEG Lizak Napędy optyczne CD 1 20.02.2003 19:18


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.