Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.07.2014, 08:40   #1081
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,337
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
Trochę się spóźniłem z odpowiedzią , ale spróbuję pomóc.

1. Przepraszam za to pytanie i ovczywiście o nic Cie nie posądzam, ale - czy masz zainstalowany ORYGINALNY Windows 8. , czy taki "oryginalny" z torrenta?
2. Czy odpalając system, logujesz się loginem Windows Live czy lokalnym?
3. "występują problemy z paskiem zadań -nie jest jakby aktywny -tak jakby zamrożony -nie da się pogłośnić czy ściszyć czy wyświetlić dostępnych sieci Wi-Fi itd itp"
Pomimo wszelkich prób zamrożenia systemu w ten sposób do tej pory mi się to nie udało, więc - patrz punkt 1. Jeśli pu kt 1 w Twoim przypadku nie ma zastosowana - daj mi znać.
Oj bardzo się spóźniłeś jak bym miał z Twojej pomocy skorzystać to już łatwiej i prędzej nowego laptopa kupić by było
Być może wersje z torrenta Microsoft rozprowadza po producentach OEM bo wersja fabryczna OEM na Laptopie Lenowo.
Bez znaczenia jakim loginem się posługiwałem -efekt był taki sam .

Po wypier.....leniu Poczty w usługach Windows Live wszystko wróciło do normy
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.07.2014, 20:53   #1082
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,337
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie działają aplikacje metro Windows 8.1.1

Przestały działać o tak sobie -tylko aplikacje MS-próbowano już wszystkiego (oprócz pkt 4 wyłączone przywracanie na rzecz Arconis)co znalezione w MS



"Metoda 1. Naprawa aplikacji z wykorzystaniem automatycznego narzędzia Fix it.

Proszę pobrać i uruchomić aplikację z poniższego linku:

http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=268423

Jest on dostępny na poniższej stronie:
http://windows.microsoft.com/pl-pl/w...t-problems-app


Metoda 2. Resetowanie aplikacji Sklep.

1. Proszę wybrać skrót klawiaturowy Flaga Windows + R.

2. Kolejno proszę wpisać wsreset.exe i potwierdzić Enter lub OK


Metoda 3. Diagnoza i naprawa plików systemowych.

1. Proszę przejść do ekranu Startowego

2. Kolejno proszę wpisać cmd, wartości powinna automatycznie zostać wprowadzona w okno wyszukiwania. Należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wyszukany Wiersz polecenia i wybrać Uruchom jako administrator.

3. W wierszu poleceń proszę wpisać
sfc /scannow
oraz potwierdź Enter.


Metoda 4. Przywrócenie systemu do czasu kiedy działał poprawnie.

1. Proszę przejść do ekranu Startowego.

2. Kolejno proszę wpisać odzyskiwanie, wartości powinna automatycznie zostać wprowadzona w okno wyszukiwania. Należy przejść do pozycji Ustawiana a następnie uruchomić aplikacje Odzyskiwanie.

3. W nowym oknie proszę wybrać Otwórz przywracanie systemu.

4. Kolejno należy postępować zgodnie z kolejnymi krokami tak aby przywrócić system do daty kiedy system i aplikacje działały poprawnie.


Metoda 5. Nowe konto użytkownika.


1. Utworzenie nowego użytkownika lokalnego

a) Naciśnij kombinację klawiszy Windows + i

b) Wybierz Zmień ustawienia komputera

c) Wybierz zakładkę Użytkownicy

d) Kliknij opcję Dodaj użytkownika

e) Wybierz opcję Zaloguj się bez użycia konta Microsoft

f) Wybierz opcję Konto lokalne

g) Wpisz nazwę użytkownik np. Test i uzupełnij pozostałe pola oraz kliknij Dalej

h) Kliknij przycisk Zakończ


2. Nadanie użytkownikowi uprawnień administratora

a) Na pulpicie kliknij kombinację klawiszy Windows + x

b) Wybierz Panel sterowania

c) Wybierz Konta użytkowników

d) Wybierz Zmień typ konta

e) Wybierz konto użytkownika utworzone w poprzednim kroku oraz kliknij opcję Właściwości

f) Wybierz zakładkę Członkostwo grupy oraz zmień grupę z Użytkownik standardowy na Administratornastępnie potwierdź klawiszem przyciskiem OK.

oraz sposób z :
http://pcmob.pl/windows-store-nie-dziala/

Dzięki narzędziu MS
http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=268423
udaje się tylko odpalić Sklep ale tylko do pierwszego restartu kompa.
Komunikat narzędzia o sterowniku graficznym bzdura-najnowszy sterowniki przetestowane łącznie z betkami ..........
Pozostałe aplikacje np.pogoda skype ,kalendarz ,kontakty nie działają.

Tak to wygląda na Metrze :

Windows 8-2014-07-13_21-34-53.png

Taki jest komunikat w Appsdiag

Windows 8-2014-07-13_21-22-29.png


Wygląda na to że po półrocznym użytkowaniu interfejs Metro wywalił kopyta na amen
Jak ktoś ma jakiś jeszcze pomysł(konstruktywny) -chętnie skorzystam
Jeżeli nie to Arconis pójdzie do roboty
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2014, 22:40   #1083
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
To tylko dowodzi, że metro to beka...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2014, 11:30   #1084
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,337
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mam nadzieję że w W9 Metro zjedzie do podziemia

Całe szczęście drugi interfejs-pulpit działa bez zarzutu-jeszcze z dzień powalczę z Metro .....
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2014, 09:04   #1085
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,337
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pokazały sie nowe screen-y z menu start i aplikacji Metro na pulpicie z W 8 build 9795, kompilacja z 13 lipca.


Windows 8-wpid-a3s6dlz.png

Windows 8-wpid-tbxw2e1.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2014, 10:02   #1086
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Szczerze mówiąc, pomysł z menu start, rozwijanym w postaci kafelków jest najgorszym pomysłem od czasu upublikowania pierwszej wersji Windows 8.
ja już dawno przyzwyczaiłem się do kafelkowego menu START i powrót do koncepcji starego przycisku (czego domagała się duża część uzytkowników), jest cofnięciem się o krok w rozwoju interfejsu.
Bardzo mi sie to nie podoba.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2014, 12:06   #1087
revolver0
Guru
 
Avatar użytkownika revolver0
 
Data rejestracji: 06.12.2005
Lokalizacja: Torchwood
Posty: 3,839
revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Nareście jakoś to wygląda, ale daliby takie jakie jest w Windows 7, build tej wersji jest ju dostępny?
revolver0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2014, 07:54   #1088
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez revolver0 Podgląd Wiadomości
Nareście jakoś to wygląda, ale daliby takie jakie jest w Windows 7, build tej wersji jest ju dostępny?
Jestem zdania, że MS powinien dać do wyboru: dla tych co nie chcą/nie potrafią sią przestawić - klasyczne menu Start oraz - kafelkowe menu Start dla tych co mają bardziej otwarty umysł i potrafią trzeżwo mysleć, potrafią docenić szybkość działania, zalety "live tails", znakomitą integrację z WP oraz zwykłą wygodę.

build w tej wersji jest dostępny, jednak nie polecam instalowania przed ukazaniem się oficjalnej wersji.

P.S. "nareszcie"

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Przestały działać o tak sobie -tylko aplikacje MS-próbowano już wszystkiego (oprócz pkt 4 wyłączone przywracanie na rzecz Arconis)co znalezione w MS
Wygląda na to że po półrocznym użytkowaniu interfejs Metro wywalił kopyta na amen
Jak ktoś ma jakiś jeszcze pomysł(konstruktywny) -chętnie skorzystam
Jeżeli nie to Arconis pójdzie do roboty
Wrzuć mi PM to podam rozwiązanie bo inaczej zapomnę :-)
jest dość proste.
BTW - masz oczywiście oryginalny, licencjonowany Windows 8.1 zainstalowany na takiej ilości maszyn, na jaką opiewa licencja?
O nic Cię nie posądzam (broń Boże), ale opisane przez Ciebie objawy są typowe dla sytuacji, kiedy to posiadacz legalnej licencji na jednostanowiskowy Windows 8 instaluje go na drugiej maszynie używająć różnych "aktywatorów".
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 26.07.2014 o godz. 08:54
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2014, 09:24   #1089
revolver0
Guru
 
Avatar użytkownika revolver0
 
Data rejestracji: 06.12.2005
Lokalizacja: Torchwood
Posty: 3,839
revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
fakt, nareszcie, chyba słownik w firefoxie nie działa jak należy bo nie zaznaczyło mi tego(
revolver0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2014, 07:23   #1090
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości

Napisany przez czary2mary
Przestały działać o tak sobie -tylko aplikacje MS-próbowano już wszystkiego (oprócz pkt 4 wyłączone przywracanie na rzecz Arconis)co znalezione w MS
Wygląda na to że po półrocznym użytkowaniu interfejs Metro wywalił kopyta na amen
Jak ktoś ma jakiś jeszcze pomysł(konstruktywny) -chętnie skorzystam
Jeżeli nie to Arconis pójdzie do roboty


Wrzuć mi PM to podam rozwiązanie bo inaczej zapomnę :-)
jest dość proste.
BTW - masz oczywiście oryginalny, licencjonowany Windows 8.1 zainstalowany na takiej ilości maszyn, na jaką opiewa licencja?
O nic Cię nie posądzam (broń Boże), ale opisane przez Ciebie objawy są typowe dla sytuacji, kiedy to posiadacz legalnej licencji na jednostanowiskowy Windows 8 instaluje go na drugiej maszynie używająć różnych "aktywatorów".


... i zapadła grobowa cisza....
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2014, 07:54   #1091
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,337
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
wersja fabryczna OEM na Laptopie Lenowo.
Ile razy mam Tobie pisać jaka wersja systemu i skąd?
LENOVO G710 i7-4702QM 8GB SSD256 GF GT820M jak coś pociągnie metro



Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości



Wrzuć mi PM to podam rozwiązanie bo inaczej zapomnę :-)
jest dość proste.
BTW - masz oczywiście oryginalny, licencjonowany Windows 8.1 zainstalowany na takiej ilości maszyn, na jaką opiewa licencja?
O nic Cię nie posądzam (broń Boże), ale opisane przez Ciebie objawy są typowe dla sytuacji, kiedy to posiadacz legalnej licencji na jednostanowiskowy Windows 8 instaluje go na drugiej maszynie używająć różnych "aktywatorów".
To już uprzedzę Twoje rozwiązanie -odinstalowanie i zainstalowanie od nowa nic nie dawało-było ciągle to samo ...rozwiązanie dostałem od MS-zalecana nowa instalacja bądź przywrócenie recovery- wybrałem swoje rozwiązanie
świeży obraz Arconis .........

Jak odpisujesz na problem który jest dawno rozwiązany dodatkowo edytując i dopisując posty to wybacz ale nikt tu nie czyta po 100 razy te samej wiadomości
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2014, 08:13   #1092
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
To już uprzedzę Twoje rozwiązanie -odinstalowanie i zainstalowanie od nowa nic nie dawało-było ciągle to samo ...rozwiązanie dostałem od MS-zalecana nowa instalacja bądź przywrócenie recovery- wybrałem swoje rozwiązanie
świeży obraz Arconis .........

Jak odpisujesz na problem który jest dawno rozwiązany dodatkowo edytując i dopisując posty to wybacz ale nikt tu nie czyta po 100 razy te samej wiadomości
1. czy ja coś pisałem o reinstalacji takie "rozwiązanie" rzeczywiście nic nie daje i jest wyjątkowo głupie.
2. Jeśli problem został już rozwiazany to, sorry - nie zauważyłem jak podano to rozwiązanie.

P.S. chciałem tylko pomóc, jeśli się pomyliłem i niepotrzebine podjąłem temat to przepraszam, EOT z mojej strony.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2014, 07:27   #1093
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,337
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wczoraj ukazała się następna zapowiadana poprawka do systemu Windows 8.1 Update 1 o rozmiarze około 170MB

Jak niedawno mogliśmy przeczytać na oficjalnym blogu, Microsoft nie planuje wydania aktualizacji Microsoft 8.1 Update 2-czyli wyszło na moje że MS porzucił już ósemkę na rzecz dziewiątki. Zmiany widoczne są kosmetyczne jak: dodatkowe ustawienia w panelu kontroli gładzika, które pozwolą pozostawić gładzik aktywnym po podłączeniu myszki, dopuścić symulację kliknięcia prawego przycisku i umożliwić przeciąganie zawartości okna przez podwójne stuknięcie, zbiór nowych interfejsów programowania, które pozwolą zamienić urządzenia z Windows w odbiorniki standardu Miracast, a także ułatwienie procesu logowania się do witryn SharePoint Online ***8211; teraz wystarczyć ma jednokrotne podanie hasła.
Proces instalacji przebiegł prawidłowo i bez najmniejszych problemów.......około 5min.

32bit
http://www.microsoft.com/en-us/downl....aspx?id=43746
64bit
http://www.microsoft.com/en-us/downl....aspx?id=43753

Windows 8-2014-08-13_07-53-21.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2014, 07:48   #1094
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
... Microsoft nie planuje wydania aktualizacji Microsoft 8.1 Update 2-czyli wyszło na moje że MS porzucił już ósemkę na rzecz dziewiątki.
No, trochę przesadziłeś z emocjami
"porzucił" sugeruje, że wersja 8.1 nie będzie już wspierana i że MS się od niej odcina.
To nie tak - Windows 8.1 będzie jeszcze wspierany przez co najmniej ładnych parę lat, podobnie, jak to było w przypadku Windows XP, który pobił wszelkie światowe rekordy, zapewniając swoim użytkownikom wsparcie techniczne przez 14 lat !!
Masz rację - MS nie planuje żadnej większej aktualizacji typu "Update 2", ale bieżące, mniejsze aktualizacje będą dostępne jeszcze bardzo długo.
Co do Windows 9 - oczywiście, nikt nie ukrywa, że taki system powinien pojawić się w roku 2015, ale dla tych wszystkich, którzy piszą "windows 8.1 jest do dupy bo nie ma takiego samego guziczka START jak w Windows 95" mam złą wiadomość: stary guziczek START nie pojawi się ani w wersji 9, ani w żadnej następnej. Jeśli ktoś nie potrafi/nie chce się przestawić na kafelkowe menu START i jeśli dla kogoś jest to kryterium przydatności, jakości i użytecznosci systemu, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dalej żywać Windows 7, który jest (według mnie) dalej bardzo dobrym i stabilnym systemem. Acha - jeszcze "responsywnym"

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
... Zmiany widoczne są kosmetyczne jak: dodatkowe ustawienia w panelu kontroli gładzika, które pozwolą pozostawić gładzik aktywnym po podłączeniu myszki, dopuścić symulację kliknięcia prawego przycisku i umożliwić przeciąganie zawartości okna przez podwójne stuknięcie, zbiór nowych interfejsów programowania, które pozwolą zamienić urządzenia z Windows w odbiorniki standardu Miracast, a także ułatwienie procesu logowania się do witryn SharePoint Online ***8211; teraz wystarczyć ma jednokrotne podanie hasła.
No, jeśli - według Ciebie - to są zmiany "kosmetyczne" to co w takim razie powiesz o innych systemach, gdzie poprawienie klienta poczty tak, żeby w ogóle działał zajmuje rok i jest ogłaszane jako przełom technologiczny?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 13.08.2014 o godz. 07:58
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2014, 09:29   #1095
Berion
Hibernant
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Berion
 
Data rejestracji: 24.06.2004
Posty: 17,115
Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Po co jątrzysz? Po co celowo znowu to napisałeś mimo że tysiące razy już Ci tłumaczono zarówno o ekranie start jak i o siódemce? Aby wywołać flame i odwrócić uwagę od porzucenia rozwoju ósemki na rzecz przyszłego, marketingowego tworu jakim będzie Windows 9? Więc chyba plan się nie powiódł, to nie onet.
__________________
Wszystko co chciałbyś wiedzieć o:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |

FF000000000003010101010003010000000003010000030000 00000003010000000003010100000003010101010003010000 00000300010101010300000000000301010000000300000001 01030101010100030101000000030000000000030100000000 03000001010103000000000003010100000003000000000103 01000000000301010000000301010000000300000000000301 01010100030000000000030101000000030000000001030003 01000000000301000000030100000000030000000101030100 00000003010000030100000000030100010003010100000003 00000000000300000000000300010301000000000301000003 00000001010301010100000301010000000300000000000301 00000000030000000101030000000001030101000000030101 000000030101000000FF
Berion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
windows 8, windows 8.1


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Aktualizacje Windows 98/Me/2k Piterniel Off topic 4 05.06.2005 21:54
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 19:31
MS Windows AntiSpyware kraluk Off topic 13 09.01.2005 13:33
Jeżeli ktoś zna angielski perfekt proszę przetlumaczyć memorando Komputery - oprogramowanie i sprzęt 1 17.05.2003 09:41
ubdate do Easy CD Creator kubek Napędy optyczne CD 3 01.03.2002 14:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.