Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.11.2015, 20:49   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Wordpress - kilka pytań

Kilka tygodni temu postanowiłem w końcu zrobić jakąś strone ze swoimi zdjęciami. Padło na Wordpressa (myślałem też o Joomli, z którą kiedyś pracowałem) i w sumie ok. Trochę poszperałem, jakąś tam wizję tego wszystkiego mam. Ale że w Wordpresie niewiele (właściwie prawie nic) wcześniej nie robiłem, to pojawiają się takie dość podstawowe rzeczy. Kilka juz wyjaśniłem, ale jeszcze chcę to sobie uporządkować. Może tutaj

Generalnie struktura strony ma być prosta - strona główna, podstrony z tematycznymi zdjęciami, może coś o sobie i jakiś formularz kontaktowy. Tu wszystko jest jasne, a.. przynajmniej było, dopóki przypadkiem nie 'odkryłem' czegoś takiego jak portfolio.

Próbowałem o tym poczytać, ale tu nie do końca mi to wyjaśniło, więc może ktoś może krótko powiedzieć - czym różni się dodoanie portfolio od dodania zwykłej strony i umieszczenia na niej zdjęć?


Druga sprawa. Ogólnie zastanawiam się, w jaki sposób własnie najlepiej zrobić te podstrony ze zdjęciami - przykładowo miejsce, gdzie będą zdjęcia przyrody. Myślałem o zwykłej stronie - podlinkowanej w menu do głównej. Ale chciałbym tez dorzucić do niej aktywne skróty na samej głównej stronie - czyli miniaturka plus nazwa, najlepiej reagująca na najechanie myszą. To wydaje mi się możliwe, chociaż w motywach, które sprawdzałem, lepiej jednak działało z postami. Ale robienie czegoś takiego przez osobne wpisy nie ma chyba sensu? Chyba, że własnie.. przez portfolio? (cokolwiek to w końcu jest)

To o czym jeszcze myślałem, to zrobienie sekcji z ostatnio dorzuconymi zdjęciami (ze 4-5) - znowu, gdyby to były osobne posty nie byłoby problemu. Ale czy przy stronach tak się da (czy też każde takie zdjęcie - jeśli będę chciał, będę musiał po prostu dorzucać do strony głównej ręcznie jako miniaturka? (w sumie nie taki duży problem, ale pewnie da się wygodniej)? A może znowu - da się przy portfolio?


Podsumowując - strona główna, na niej jakieś podstawowe informacje i miniatuki z linkami do podstron tematycznych. Do tego chętnie kilka ostatnich zdjęć (automatycznie się aktualizujących jeśli powiedzmy dorzucę jedno zdjęcie przyrody). Plus jakieś drobne dodatki, ale mniej ważne.

Jak najsensownie (w sensie struktury.. wpisy, a strony, a portfolia) zrobić?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.11.2015, 21:18   #2
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Portfolio jak sama nazwa wskazuje ma być prezentacją twoich prac - zazwyczaj dla przyszłego pracodawcy lub klientów. Nie różni się niczym od normalnej strony - po za układem.

Co do drugiej kwestii automatycznej aktualizacji też się da, na joomli jest łatwiej (przynajmniej mi - kwestia przyzwyczajenia), dorzucasz plugin, tworzysz miejsce w szablonie i gotowe. W Wordpres jest identycznie... różnica to dobór odpowiedniego szablonu lub zrobienie własnego.

Nie wiem z czym masz problem? Z linkowaniem? Czy pomysłem na strukturę? Chcesz mieć portfolio czy zwykłą galerię z jakimś opisem?

W joomli dodał byś plugin który wstawił byś w artykuł, artykuł podpiął pod menu i gotowe. Resztą zajął by się system CMS

Jedyne w czym powinieneś mieć problem to wybór stylu (najlepiej responsywny) i jego przerobienie pod swoje wymagania.

Na początek przejrzyj bazę pluginów do tego wordpresa
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 11.11.2015 o godz. 21:22
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2015, 21:43   #3
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dzięki

Wybieranie szablonu to ostatnie kilka tygodni Długie zastanawianie, jeszcze dłuzsze przeglądanie. Ostatecznie.. trochę pod wpływem może zmęczenia, kupiłem sobie X Theme i choć później zacząłem się zastanawiać, czy na pewno to dobry wybór (nie wszystko wcześniej doczytałem - głównie w kwestii ograniczeń) to.. jako że i tak zwrócić nie można zostałem przy nim (co nie znaczy, że jest zły)

W sumie to myśle, że tradycyjnie mogę trochę za bardzo kombinować. Nad kwestią struktury cały czas myślę, ale na ten moment widziałbym ją (jeśli chodzi o stronę główną) tak:

- na górze jakiś tam wstęp, może zdjęcie, może wrzucony jakiś filmik (mam kilka, o których pomyślałem widząc gotowe przykłady). Zostańmy na teraz przy zwykłym tekście

- potem kilka (pewnie ostatecznie z 10, w kilku rzędach) miniaturki prowadzące do galerii tematycznych - czy to na podstronach czy portfoliach.. do decyzji, jak zrozumiem różnicę..

- niżej (pewnie wyżej, ale to też wyjdzie w praniu.. może gdzieś z boku) kolejnych kilka miniaturek, ale będących już ostatnio wrzuconymi zdjęciami (do róznych galerii - jak wypdanie) - powiedzmy, że z 4-5 w sumie (w jednym rzędzie)

- dalej pewnie jakieś pierdoły, stopka itp.


Podstawowe pytanie na teraz, to czy te galerie tematyczne tworzyć na podstronach czy portfoliach i jakie są róznice każdego rozwiązania?

Kwestia druga, to wyświetlanie automatycznie tych ostatnio dodanych zdjęć (jako linki do samych zdjęć bądź galerii jako całości).


Tekstu w zasadzie na stronie ma nie być - tylko nazwa galerii (to przy tych pierwszych miniaturkach) i.. sam nie wiem. W zasadzie chyba nic więcej (może kiedyś jakieś parametry zdjęcia.. ale to pewnie też jakimś pluginem da się załatwić).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2015, 23:40   #4
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Kupowałeś szablon? Po co... bierze się gotowy i się przerabia pod siebie. Ja tworząc stronę (a dosyć często tworzę dla firmy i instytucji). Pobieram gotowy szablon by nie tworzyć struktury od zera. Potem edytuję go aż zmienia się nie do poznania (często z oryginalnego szablonu prawie nic nie zostaje). Wbrew pozorom nie jest to takie trudne - wystarczy znajomość CSS3 - html jest tu całkowicie zbędny - na dobrą sprawę nawet znajomość PHP nie jest potrzebna.

Co do kwestii automatycznego aktualizowania / wyświetlania - ratuje cie tu tylko plugin albo uwaga moduł - to dwie różne rzeczy (z niewiadomych względów często mylone). Dobre pluginy i galerie niestety są płatne. Kiedyś nawet jedną napisałem... ale dłuższą metę lepiej kupić gotowca - szybciej i do tego często są lepsze efekty... no chyba, że wymiatasz w php i C#

Co do struktury. Odpowiedź sobie na zasadnicze pytanie czy to ma być strona z galerią / galeria / portfolio w tedy będzie ci znacznie łatwiej.

Potem odpowiedź sobie na pytanie, czy uderzasz w stronę responsywną czy klasyczną

Kolejną kwestią to czy zadowala cie to co oferuje szablon - bo będzie cię ograniczał na bank (kwestia miejsc na pluginy / moduły), jeszcze się nie spotkałem z idealnym szablonem - nawet płatnym.

Następnie rozrysuj sobie na kartce uproszczoną strukturę jak byś to widział, a następnie sprawdź czy ci szablon na to pozwoli - jak nie czeka cię zaprzyjaźnianie z CSS3

Wracając do tematu struktury, którą zaproponowałeś uderzałbym w stronę www responsywną / nie żadne portfolio czy stricte galerię. Wybrał bym najfajniejszą gotową galerię w postaci modułu, następnie utworzyłbym kopie tych modułów. Każdy moduł galerii ustawiłbym dla innego tematu (innej podstrony). Jako nawigację po stronach wybrałbym moduł paska nawigacji z animacją - coś lekkiego. Potem na każdej ze stron podpiął bym moduł galerii.

Na głównej poniżej wstępu dałbym cztery kolumny w każdej kolumnie ikonę reprezentującą galerię, można by się pokusić o mini pokaz slajdów w formie kwadratów lub małego prostokąta w którym pojawiały by się zdjęcia z danego działu (galerii). Bardzo łatwe do zrobienia z wykorzystaniem darmowych modułów / pluginów.
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 12.11.2015 o godz. 00:00
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2015, 06:35   #5
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Zamiast bawić się w WordPress można było wybrać Google Photos, jAlbum.
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2015, 07:55   #6
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Kupowałeś szablon? Po co... bierze się gotowy i się przerabia pod siebie. Ja tworząc stronę (a dosyć często tworzę dla firmy i instytucji). Pobieram gotowy szablon by nie tworzyć struktury od zera. Potem edytuję go aż zmienia się nie do poznania (często z oryginalnego szablonu prawie nic nie zostaje). Wbrew pozorom nie jest to takie trudne - wystarczy znajomość CSS3 - html jest tu całkowicie zbędny - na dobrą sprawę nawet znajomość PHP nie jest potrzebna.
No właśnie podstawowym powodem kupna była nieznajomość tych języków (tylko podstawy html). Pewnie można się szybko nauczyć, ale.. ja na to własnie czasu nie mam i tego przede wszystkim chciałem uniknąć.

Poszedłem więc w Wordpressa, pościągałem trochę darmowych szablonów, zobaczyłem (bardzo mniej więcej) z czym to się je, ale.. bardzo szybko się przekonałem, że bardzo niewiele - bez wchodzenia w kod - jestem w stanie tu zmienić. I pomimo sprawdzenia w sumie kilkudziesięciu, nie byłem w stanie żadnego dostosować do swoich potrzeb (w sumie jak sam zauważyłeś dość podstawowy). A nie chciałem też robić strony, żeby zrobić. Jak się już za to zabieram, chcę żeby w miarę wyglądało.

Stąd zainteresowanie szablonami płatnymi, najpierw Avadą, a ostatecznie X Theme - głównie ze względu na jego elastyczność.

Tu trochę więcej na jego temat:
http://theme.co/x/

I przykładowe "dema", które w sobie ma (gotowe układy itp. - przykłady pokazują ich różnorodność):
https://theme.co/x/demos/


Generalnie temat jest ok i daje duże możliwości (choć wczoraj, jak zacząłem wrzucać przykładowy wpis to ni cholery.. nie mogłem edytować w nim czcionki - tzn. zmienić kroju, wielkości (poza zmianą stylu)... ale co ciekawe w podstawowym edytorze też tego nie widziałem.. muszę jeszcze sporo poczytać...).


Cytat:
Co do kwestii automatycznego aktualizowania / wyświetlania - ratuje cie tu tylko plugin albo uwaga moduł - to dwie różne rzeczy (z niewiadomych względów często mylone). Dobre pluginy i galerie niestety są płatne. Kiedyś nawet jedną napisałem... ale dłuższą metę lepiej kupić gotowca - szybciej i do tego często są lepsze efekty... no chyba, że wymiatasz w php i C#
No własnie może z tym portfolio jednak się uda.. Wczoraj się jeszcze z tym bawiłem i co prawda jak na razie głównie mi się wszystko pomieszało, ale... wygląda to mniej więcej tak:

Dodałem najpierw portfolio z poziomu menu Portfolio. I ok, musiałem ręcznie dodać do menu, ale jest.

Potem jednak dodałem (patrząc na jakieś przykładowe video) stronę z menu Strony, tylko dając układ jako portfolio. I ten od razu dodał się do menu, ale.. i tu trochę zgłupiałem - po wejściu do niego, nie pokazywały się obrazki, które tam dodałem, tylko.. link do tego pierwszego stworzonego (z poziomu menu Portfolio) portfolio... Okazało się więc nagle, że są dwa rodzaje portfolio - jedno tworzone z poziomu menu Portfolio, drugie tworzone z poziomu menu Strony, ale z wykorzystaniem układu portfolio.

Nie do końca łapię jeszcze te zależności, ale wygląda na to, że jest portfolio jako normalna strona (to tworzone z poziomu menu Strona, z wykorzystaniem układu portfolio), oraz portfolio jako normalny wpis - to z poziomu menu Portfolio. Muszę jeszcze potestować, jakie to daje możliwości.


W każdym razie.. jeśli już utworzę sobie tą stronę (z menu Strona) portfolio, np. zdjęcia przyrody i do niej zacznę wrzucać już te własciwie wpisy/portfolia, to teoretycznie jest nawet ok. Mam to jakby miniaturki obrazków, pojawia się to też automatycznie na stronie głównej w tej sekcji nowych wpisów (jest możliwość w temacie zmiany wpisów na portfolia). I to jest w miarę ok.

Problemem jest, że te wpisy/porfolia, które dodaję to.. tak naprawdę są osobne strony - np. galerie. I to na razie nie do końca mi pasuje, bo ja chcę dodawać osobno pojedyncze zdjęcia, a nie kolejne galerie (nawet małe). To pierwsze też da się zrobić (dodając tylko jedno zdjęcie w takim wpisie/portfolio), ale to nie do końca potem fajnie wygląda jak się w to przechodzi (zdjęcie nie wyświetla się w pełnym rozmiarze, jest trochę jakby sformatowane..) - tu jeszcze muszę się pobawić, czy to się da jakoś edytować.


W każdym razie widze już wstępnie jakie możliwości są, będę to dalej testował. Mogę później podesłać też na priv przykłady, żeby były jaśniejsze o czym mówię.




Cytat:
Co do struktury. Odpowiedź sobie na zasadnicze pytanie czy to ma być strona z galerią / galeria / portfolio w tedy będzie ci znacznie łatwiej.
To sobie chętnie odpowiem, jak zrozumiem między nimi różnice


Cytat:
Potem odpowiedź sobie na pytanie, czy uderzasz w stronę responsywną czy klasyczną
Responsywna. Patrzyłem na to od początku. Ten temat na szczęście to umożliwia (daje tez pewne możliwości samodzielnej edycji w tym zakresie, ale generalnie robi sporo automatycznie).


Cytat:
Kolejną kwestią to czy zadowala cie to co oferuje szablon - bo będzie cię ograniczał na bank (kwestia miejsc na pluginy / moduły), jeszcze się nie spotkałem z idealnym szablonem - nawet płatnym.
No starałem się wybrać taki, gdzie tych ograniczeń będzie najmniej. I w sumie dużo ich tu jak na razie nie widzę.


Cytat:
Następnie rozrysuj sobie na kartce uproszczoną strukturę jak byś to widział, a następnie sprawdź czy ci szablon na to pozwoli - jak nie czeka cię zaprzyjaźnianie z CSS3
To następny krok. Choć w głowie już to mniej więcej mam. Teraz staram się zrozumieć, jak można - bez względu na szablon, bardziej funkcje Wordpressa jako takie - przełożyc to na rzeczywistość.


Cytat:
Wracając do tematu struktury, którą zaproponowałeś uderzałbym w stronę www responsywną / nie żadne portfolio czy stricte galerię. Wybrał bym najfajniejszą gotową galerię w postaci modułu, następnie utworzyłbym kopie tych modułów. Każdy moduł galerii ustawiłbym dla innego tematu (innej podstrony). Jako nawigację po stronach wybrałbym moduł paska nawigacji z animacją - coś lekkiego. Potem na każdej ze stron podpiął bym moduł galerii.

Na głównej poniżej wstępu dałbym cztery kolumny w każdej kolumnie ikonę reprezentującą galerię, można by się pokusić o mini pokaz slajdów w formie kwadratów lub małego prostokąta w którym pojawiały by się zdjęcia z danego działu (galerii). Bardzo łatwe do zrobienia z wykorzystaniem darmowych modułów / pluginów.
Pomysle. Dzięki
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2015, 15:06   #7
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ja tylko dodam, ze jezeli chodzi o galerie warto wykorzystac plugin NextGEN Gallery by Photocrati. Ladnie to wszystko wyglada i cala strona "plywa".
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2015, 10:45   #8
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
A masz juz serwer? Bo gadalismy o nim i ucichles.
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2015, 16:33   #9
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Najtaniej jest na netlook - dużo drożej jest na home.pl
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2015, 16:35   #10
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Po co placic molochom skoro mozna wspomoc uzytkownika forum...
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2015, 16:38   #11
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Sam taką pomoc dostałem, za co jestem wdzięczny.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2015, 16:58   #12
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
Po co placic molochom skoro mozna wspomoc uzytkownika forum...
No cuż - jeśli ktoś udostępni miejsce na serwerze...
Bycie u molocha ma swoje plusy. Jesteś niezależny od widzimisie osoby która ci miejsce udostępniła.
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2015, 17:01   #13
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak osoba jest normalna to nie stanowi.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2015, 18:14   #14
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Na razie zainstalowałem na serwerze, który mam. Jak już potestuję i będę wiedział, co i jak wrócę do kupna nowego.


Btw. czy ja dobrze widzę, że w Wordpresie przy edycji/tworzeniu posta nie ma możliwości prostej zmiany kroju i wielkości czcionki?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2015, 19:27   #15
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Na razie zainstalowałem na serwerze, który mam. Jak już potestuję i będę wiedział, co i jak wrócę do kupna nowego.


Btw. czy ja dobrze widzę, że w Wordpresie przy edycji/tworzeniu posta nie ma możliwości prostej zmiany kroju i wielkości czcionki?
A do tego nie trzeba plugina?
Do joomli trzeba było doinstalować - jak się chciało coś więcej niż to co oferuje standard...
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Kilka pytań odnośnie online killerjez Homebrew 14 22.06.2007 17:16
Kilka pytań dotyczących edycji i wklejania napisow do DVD tymek DVD-Video 19 27.11.2006 19:06
kilka pytań o GAMECUBE-a dwozny Inne 3 26.07.2006 15:30
Kilka pytan o pingwin ;) mr_spock Off topic 34 06.12.2004 10:28
Kilka pytań gazelek Napędy optyczne CD 2 12.11.2004 10:37


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.