Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.03.2012, 22:17   #31
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
jou, nie mam aparatu pod ręką, ale wygooglałem dokładnie taką samą, jak mam:
http://www.redferret.net/?p=31008
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.03.2012, 23:41   #32
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Hmm, zadziwiające podobieństwo...

Dziękuję.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.03.2012, 00:06   #33
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a propos gumowych bokow w myszkach Logiecha
mam v470 juz 4 rok
miesiac temu na tylnej krawedzi zszedl mi kawalem tej gumy
po pociagnieciu nie mam juz jej na mniej wiecej polowie jednego boku - tego dotykanego przez kciuk
na szczescie warstaw gumy ma identyczny kolor jak plastik pod spodem, wiec jak ktos nie wie, to nie zauwazy

swoja droga v470 polecam
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.03.2012, 14:16   #34
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak, zeby pokazac, jak wygalda ta schodzaca guma
dodam, ze od miesiaca, gdy to sie stalo, nie postepuje ten proces nadal mimo codziennego uzywania
Zakup myszki-p3110057.jpg

tak jeszcze z refleksji mnie naszlo
Logitech daje swoje oprogramowanie SetPoint
w katalogu instalacyjnym znajdziemy tez male programiki do konfiguracji polaczenia myszki przez BT i, oddzielny, przez odbiornik Nano

i teraz pytanie za milion punktow - co powodowalo idiotami z Logitecha, ze nie mozna tego wywolac z poziomu SetPointa, tylko trzeba szukac po katalogach instalacyjnych
tym samym prosta czynnosc, jaka jest podlaczenie myszy bezprzewodowej, wymaga posiadania wiedzy komputerowej
glupota

pod winxp i vista pamietam, ze moja mysz BT sama byla wykrywana po instalacji SetPoint i wcisnieciu przycisku Connect na gryzoniu
ale teraz mam Win7 i d. - musze recznie ja dodac w urzadzeniach BT w systemie, zainstalowac SetPoint, recznie wejsc do katalogu instalacji i wywolac BTWizard i dopiero wtedy calosc raczy dzialac - inaczej myszy brak

ja to zrobie, ale 90% ludzi nie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.03.2012, 19:53   #35
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Przycisk back jak na mój gust trochę za bardzo z tyłu i trzeba wyginać kciuk, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Przycisk do przodu naciskam opuszkiem kciuka, natomiast w tył jego zgięciem. Dzięki temu nie trzeba się gimnastykować.

Cytat:
Nie wiem, czy jest taka opcja, ale jeżeli tak, to chyba zamienię je sobie
Każdy przycisk można dowolnie zmienić. Niestety aby to zrobić wymagane jest oprogramowanie producenta - SetPoint.
U siebie mam ustawione kopiowanie Ctrl+C na kliknięcie kólkiem w lewo, wklejam przez naciśnięcie w prawo. Po przyzwyczajeniu działa to całkiem sprawnie


Po dwóch tygodniach używania muszę pochwalić myszkę. Kształt ma świetny, dłoń na niej leży idealnie. Jedyne co mnie irytuje to przesuwanie kółka. Przy włączonej blokadzie przeskoki są dziwne.
Myszki nie wyłączam w ogóle i SetPoint pokazuje mi 1086 dni.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2012, 15:25   #36
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Fajne

Podchodziłem już do tego, żeby przywrócić kształt tej blaszki w myszkach różnych. Jakby ktoś się chciał na to nabrać, to z góry odradzam: po pierwsze trzeba mieć niesamowicie subtelne rączki, żeby nawet zabierać się do tego - blaszka jest mała i delikatna, trzeba mieć małe szczypce i dużo cierpliwości. A jeśli nawet uda się tę blaszkę odpowiednio wymodelować, to i tak nie na długo to starcza - po kilku tygodniach zaczyna znowu szwankować.

Dlatego tylko i wyłącznie wymiana mikroprzełącznika coś daje - chodzi po ok. 0,50 zł na giełdach elektronicznych. Aha, mikroswitche stoją na 3 nogach, więc jeśli ktoś nie posiada warto zaopatrzyć się w odsysacz cyny. A jak już rozkręcamy mychę warto wymienić oba przełączniki na raz. Reanimacja starego mousemana cordless zajęła mi ok. pół godziny łącznie z przeczyszczeniem.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2012, 09:13   #37
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tak do 60 zł jaka myszka jest godna uwagi?
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2012, 13:23   #38
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Hmmm. Czego oczekujesz po myszce?
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2012, 15:16   #39
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
esperanza em113
tłukę ją od 3 m-cy, drugą tłucze córuś,
na razie żadna nie do zdarcia,
baterie jeszcze nie były wymieniane

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/973348
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2012, 22:24   #40
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Hmmm. Czego oczekujesz po myszce?
Ma starczyć na lata Trochę też na niej pogram. Będzie do stacjonarki.
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2012, 22:46   #41
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Qbiak jeżeli nas lata, to polecam Logitech M705. Kosztuje więcej, ale warto. Przy intensywnym ewentualnie niższy model z kablem.
Miałem tanie mało znanych firm i nigdy więcej.
M705 ma już 3-4 miesiące i kompletnie żadnych śladów, że jest używana.
Jeżeli zależy Co na komforcie pracy to bierz.
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2012, 23:23   #42
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
M705 od Logitecha odpada. Cena....
Jakieś inne propozycje?
A jeszcze w lutym się odżegnywał...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2012, 23:38   #43
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
oj tam oj tam

Szukałem wtedy. Akurat udało mi się ją zakupić po cenie niższej niż stoi w Logitechu. Najważniejszą cechą myszki jest imho czas pracy na bateriach. Producent obiecuje 3 lata!
Do tego należy doliczyć bardzo solidne wykonanie (guma po bokach to świetne rozwiązanie), oraz kształt, który idealnie dopasowuje się do dłoni. Ostatnim ważnym plusem to typ układu, który odpowiada za wykrywanie ruchu - tutaj masz laser, zapewnia bardzo dużą precyzję.

Jeżeli myszka ma być na lata a nie 6-12 miesięcy to zdecydowanie warto dać kilkadziesiąt zł więcej.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2012, 00:29   #44
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zgadzam się.

Jedyne do czego musiałem się chwilę przyzwyczajać do umieszczenie czujnika przy zewnętrznej krawędzi obudowy, a nie w osi obrotu - okazało się, że czasami wykonuję myszą dziwne ruchy, które za bardzo nie chcą działać na M705
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2012, 14:58   #45
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
@Qbiak jeżeli nas lata, to polecam Logitech M705. Kosztuje więcej, ale warto. Przy intensywnym ewentualnie niższy model z kablem.
Miałem tanie mało znanych firm i nigdy więcej.
M705 ma już 3-4 miesiące i kompletnie żadnych śladów, że jest używana.
Jeżeli zależy Co na komforcie pracy to bierz.
No dobra, myślę nad tą myszką Jak wygląda sprawa baterii z perspektywy czasu?
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
logitech, logitech m705, microsoft, mysz, myszka

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Zakup nagrywarki BR i laptop miszel85 Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 2 04.02.2010 00:17
Co powinna wiedziec osoba ktora planuje zakup XBOXa 360? neo1984_21 Inne 21 03.10.2006 07:31
Kwestia myszki, klawiatury i cheatów w PS 2 madmax2 Hardware 14 10.09.2006 23:12
Szukam myszki z bezskokowym pokrętłem andrzejj9 Off topic 29 16.05.2005 22:27
... ::: Klikanie Myszki :::... absorb Off topic 13 23.08.2003 00:10


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.