Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.10.2018, 15:06   #2191
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Zobaczysz oni sie jeszcze z tego wycofaja, zreszta juz jest glosno i chca kolejne referendum. NI tez nie jest zadowolona no a my bedziemy jak zawsze w czarnej dupie(zwlaszcza jak beda jeszcze twarde granice) - chyba ze wszystko przerzuca do nas(np amazon.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.10.2018, 15:08   #2192
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,698
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ja na to licze ze wszystko poprzezucaja , ale watpliwe bo rynek UK jest bardzo chlonny i jest smacznym kaskiem dla koncernow
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2018, 18:03   #2193
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Ma grafikę, która w Street Fighter 4 w natywnej rozdzielczości kręci prawie 160 fps (mało ważne) i która pięciominutowy materiał 4K z korekcją kolorów i efektami eksportuje szybciej niż w czasie rzeczywistym, bo około 3m 45s (realnie ważne).

A to wszystko przy grubości mniejszej niz połowa pięciozłotówki.

Sztos i tyle.
Nie żebym się czepiał, ale zachwalanie wydajności MAC'a - a konkretnie karty graficznej to nieporozumienie. Sam mam Macbook'a Pro, i doskonale wiem co potrafi, a czego nie. To nie stacja robocza, jego nie kupuje się dla wydajności.

To ma być intuicyjne w obsłudze, ładnie wyglądać i umożliwić awaryjną pracę oraz konsumpcje treści. Wydajność to ma się na stacji roboczej.

Co nie zmienia faktu, że wygląda obłędnie - a praca na mac'u czy obsługa gestów to czysta przyjemność - ale do renderowania w 4k modelów z SolidWorks'a czy 3DSmax się nie nada zupełnie - o grach nie wspinając. Bo kto przy zdrowych zmysłach kupuje Apple do gier.
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2018, 21:14   #2194
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
To ma być intuicyjne w obsłudze, ładnie wyglądać i umożliwić awaryjną pracę oraz konsumpcje treści. Wydajność to ma się na stacji roboczej.
Mam nadzieje ze to blad i mialo byc bezawaryjna
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2018, 21:18   #2195
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
Mam nadzieje ze to blad i mialo byc bezawaryjna
Nie miała być awaryjną - w sensie - gdy nie ma się dostępu do stacji roboczej
Co mi się zdarza - jak się gdzieś pojedzie
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 09:11   #2196
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Dajcie spokój z takimi komentarzami. Każdy robi ze swoimi - ciężej lub lżej (czego każdemu życzę) zarobionymi pieniędzmi co chce. Jego sprawa.
A wy, czemu jeździcie droższymi autami, jeśli moglibyście tanimi? To też upośledzenie?
To nie jest dobre porównanie. Bo tu nie chodzi o to, czy coś jest droższe czy tańsze, bo to rzecz wtórna i każdy kupuje to, na co ma potrzebe i środki. Chodzi o to, że realnie sprzęty Apple są warte 2-3 razy mniej - reszta to marketing. I teraz pytanie, czy ktoś chce przepłacać. A przy poziomie cen Apple'a być po prostu dojonym (trudno inaczej to określić). Ja nie chcę. Bez względu na branżę i obszar źle się czuję płacąc za cokolwiek więcej niż rzeczywista wartość tej rzeczy.

Tutaj dla porównania Matebook X Pro, który był lepszy od Apple'a pod praktycznie każdym względem był o ponad połowę tańszy. A i tak moim zdaniem trochę za drogi.


Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Upośledzenie? W czym? Może rozwiń takowe stwierdzenie...

Że nie ma pierdylion portów - które i tak nikomu potrzebne nie są, albo dedykowanej grafy pokroju GTX 1060 / 1070 która i tak do gier nadaje się jak konsola do pisania pracy magisterskiej
Nie są potrzebne? Nie wiem jak długo jeszcze producenci będą się starali wmawiać wszystkim, że ważniejsze kolejne 2 milimetry odchudzenia niż porty, ale powoli widzę, że na szczęście i ta kolejna moda zapoczątkowana przez Apple odchodzi. Bo takiego sprzętu się po prostu nie da używać. Chyba, że potrzebujesz go tylko do przeglądania netu i sprawdzania poczty. Wtedy ok. W każdym innym przypadku skazujesz się na nieustanne żonglowanie przejściówkami, które mnie do szału zaczęło doprowadzać po jednym dniu. I to mimo, że Matebook X Pro ma akurat normalny (niestety jeden) port USB.

Dodam, że po dwóch tygodniach próby przyzwyczajenia się do tego oddałem laptopa. Nie po to płacę ponad 7 tys. za notebooka, żeby się wkurzać przy każdej konieczności skorzystania ze sprzętu zewnętrznego. A Apple.. Apple pod tym względem jest tak upośledzone, że trudno mi to traktować jako sprzęt do jakiejkolwiek pracy.. (mówię o laptopach).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 10:27   #2197
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Dodam, że po dwóch tygodniach próby przyzwyczajenia się do tego oddałem laptopa. Nie po to płacę ponad 7 tys. za notebooka, żeby się wkurzać przy każdej konieczności skorzystania ze sprzętu zewnętrznego.
Ale jakiego sprzętu zewnętrznego?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 13:25   #2198
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
To nie jest dobre porównanie. Bo tu nie chodzi o to, czy coś jest droższe czy tańsze, bo to rzecz wtórna i każdy kupuje to, na co ma potrzebe i środki. Chodzi o to, że realnie sprzęty Apple są warte 2-3 razy mniej - reszta to marketing. I teraz pytanie, czy ktoś chce przepłacać. A przy poziomie cen Apple'a być po prostu dojonym (trudno inaczej to określić). Ja nie chcę. Bez względu na branżę i obszar źle się czuję płacąc za cokolwiek więcej niż rzeczywista wartość tej rzeczy.

Tutaj dla porównania Matebook X Pro, który był lepszy od Apple'a pod praktycznie każdym względem był o ponad połowę tańszy. A i tak moim zdaniem trochę za drogi.




Nie są potrzebne? Nie wiem jak długo jeszcze producenci będą się starali wmawiać wszystkim, że ważniejsze kolejne 2 milimetry odchudzenia niż porty, ale powoli widzę, że na szczęście i ta kolejna moda zapoczątkowana przez Apple odchodzi. Bo takiego sprzętu się po prostu nie da używać. Chyba, że potrzebujesz go tylko do przeglądania netu i sprawdzania poczty. Wtedy ok. W każdym innym przypadku skazujesz się na nieustanne żonglowanie przejściówkami, które mnie do szału zaczęło doprowadzać po jednym dniu. I to mimo, że Matebook X Pro ma akurat normalny (niestety jeden) port USB.

Dodam, że po dwóch tygodniach próby przyzwyczajenia się do tego oddałem laptopa. Nie po to płacę ponad 7 tys. za notebooka, żeby się wkurzać przy każdej konieczności skorzystania ze sprzętu zewnętrznego. A Apple.. Apple pod tym względem jest tak upośledzone, że trudno mi to traktować jako sprzęt do jakiejkolwiek pracy.. (mówię o laptopach).
I ci producenci mają rację, w praktyce potrzeba 3-4 przejściówek:
- Na jacka
- Kartę sieciową przewodową
- Czytnik kart pamięci
- Na normalnego USB

Więc takiej strasznej tragedii nie ma z tymi przejściówkami.

Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Ale jakiego sprzętu zewnętrznego?
No właśnie jakiego? Bo w dobie połączeń bezprzewodowych - naprawdę się trzeba postarać, by na coś takiego natrafić, co nie podłączysz przez sieć bezprzewodową.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to karta pamięci / kamera analogowa. O ile karta pamięci to przejściówka, o tyle taka kamera analogowa wymagać będzie już dodatkowego urządzenia.
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 14:09   #2199
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,698
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
I ci producenci mają rację, w praktyce potrzeba 3-4 przejściówek:
- Na jacka
- Kartę sieciową przewodową
- Czytnik kart pamięci
- Na normalnego USB

Więc takiej strasznej tragedii nie ma z tymi przejściówkami.



No właśnie jakiego? Bo w dobie połączeń bezprzewodowych - naprawdę się trzeba postarać, by na coś takiego natrafić, co nie podłączysz przez sieć bezprzewodową.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to karta pamięci / kamera analogowa. O ile karta pamięci to przejściówka, o tyle taka kamera analogowa wymagać będzie już dodatkowego urządzenia.
Nic bardziej bzdurnego , np. i nie tylko: esata, TB3, irda zintegrowana, express card najlepiej 2.0 , IEEE 1394, pomijam standardowe porty ktore musza byc jak lan czy usb 3.0 , a wycinanie portow jest celowe zeby klijenci kupywali jak najwiecej bo po co jedno urzadzenie do wszystkiego
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 14:14   #2200
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Nic bardziej bzdurnego , np. i nie tylko: esata, TB3, irda zintegrowana, express card najlepiej 2.0 , IEEE 1394, pomijam standardowe porty ktore musza byc jak lan czy usb 3.0 , a wycinanie portow jest celowe zeby klijenci kupywali jak najwiecej bo po co jedno urzadzenie do wszystkiego
- esata - nigdy tego nie użyłem nawet w stacjonarce, jak dla mnie zbędne, w dobie dysków sieciowych i chmur niepotrzebne zupełnie
- IEEE 1394 - zbędne, przez 6 lat raz tego użyłem, do kamery analogowej. A kto teraz używa kamer na kasety...
- lan - to się zgodzę, tego mi brakuje w mac'u, ale przejściówka załatwia temat

Te porty, to era lat minionych, jak kiedyś napęd dyskietek. O właśnie, może dolicz do swojej listy napęd dyskietek 5,25 cala, przecież to niezbędne
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 02.11.2018 o godz. 14:16
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 14:38   #2201
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,698
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
- esata - nigdy tego nie użyłem nawet w stacjonarce, jak dla mnie zbędne, w dobie dysków sieciowych i chmur niepotrzebne zupełnie
- IEEE 1394 - zbędne, przez 6 lat raz tego użyłem, do kamery analogowej. A kto teraz używa kamer na kasety...
- lan - to się zgodzę, tego mi brakuje w mac'u, ale przejściówka załatwia temat

Te porty, to era lat minionych, jak kiedyś napęd dyskietek. O właśnie, może dolicz do swojej listy napęd dyskietek 5,25 cala, przecież to niezbędne
Ooo wlasnie TY NIE UZYLES !!! nie znaczy ze nie potrzebne i tobie sie tylko wydaje ze minionych bo ja np. uzywam wszystkich w/w i bardzo sie ciesze ze posiadam w laptopie , no ale tak to jest jak ma sie mac-a i mysli ze laptop jest tylko do spamowania na forum i pisania mail !!
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 14:41   #2202
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dobry temat, ciekawe kto założył.
Mam wino, ciasteczka na amerykańską nutę, ze słonym karmelem, a drugie z masłem orzechowym, siadłem wygodnie i czytam.

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 14:48   #2203
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,698
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A ja wiem, taki fajny autor , co go znamy i lubimy ale palcem wytykac nie ladnie
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 15:04   #2204
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Ooo wlasnie TY NIE UZYLES !!! nie znaczy ze nie potrzebne i tobie sie tylko wydaje ze minionych bo ja np. uzywam wszystkich w/w i bardzo sie ciesze ze posiadam w laptopie , no ale tak to jest jak ma sie mac-a i mysli ze laptop jest tylko do spamowania na forum i pisania mail !!
Ooo właśnie TY UŻYWASZ!!! Załóż sondę. Myślę, że niewiele się pomylę mówiąc, że ponad 90% użytkowników nigdy nie podpięło nic do swojego notebooka.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2018, 15:46   #2205
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Ooo wlasnie TY NIE UZYLES !!! nie znaczy ze nie potrzebne i tobie sie tylko wydaje ze minionych bo ja np. uzywam wszystkich w/w i bardzo sie ciesze ze posiadam w laptopie , no ale tak to jest jak ma sie mac-a i mysli ze laptop jest tylko do spamowania na forum i pisania mail !!
No nie tylko, zapomniałeś o najważniejszym - facebook
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
jaki kupic laptop, laptop, notebook, poradnik, rekomendacje, zakup laptopa

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.