Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB (https://forum.cdrinfo.pl/f115/)
-   -   Najlepszy nosnik do archiwizacji danych to...? (https://forum.cdrinfo.pl/f115/najlepszy-nosnik-archiwizacji-danych-95762/)

DejaVu 02.12.2019 16:55

Chmura u mnie odpada bo mam neta na kartę w Orange :ysz: po prostu to całe LTE ujowo u mnie działa , od paru lat jak nie mam już CDMA gdzie miałem w miarę ping , nie gram w sieci , więc abonament mi się nie opłaca . I tak patrząc cenowo to nagrywarka BD to kosztuje podobnie jak ten dysk co zamieściłem , więc nie wiem co lepsze ??? obecnie w PC mam dwa dyski 500GB i 1TB i sporo wolnego miejsca , bo i tak przeważnie robię kopie na dvd/cd

kajaborek1986 15.04.2020 08:08

Według mnie dobrze do robienia kopii sprawują się dyski SSD. Ich ceny od jakiegoś czasu stały się znacznie bardziej przystępne więc nie ma już problemu z tym aby kupić parę GB na backup

nimal 20.04.2020 00:43

:rotfl:
czekamy na reklame
wszyscy znamy zalety i wady flashy

KaiQ 29.04.2020 14:57

Cytat:

Napisany przez nimal (Post 1435435)
:rotfl:
czekamy na reklame
wszyscy znamy zalety i wady flashy

myślę że tutaj to trafiłeś w sedno ;) :spoko:

wodek 28.01.2021 12:20

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1364924)
Albo zrobić hybrydowe rozwiązanie. NAS do przechowywania zdjęć i ciągłego podglądu a nośniki do archiwizacji. Minus to znacznie większe koszty.

Dyski SSD raczej odpadają bo moim zdaniem łatwiej coś odzyskać z z HDD niż SDD w razie awarii.

na pewno hybrydowe?

EmilWojciech 07.11.2023 19:08

Najlepiej to na chomiku :D i też jest ryzyko że dane wylecą... Dysk SSD? albo jakis SAS

KaiQ 08.11.2023 20:55

Cytując świętej pamięci klasyka



Cytat:

Napisany przez nimal (Post 1435435)
:rotfl:
czekamy na reklame

zachęcam do zapoznania się z regulaminem. To miłe że jest hiperaktywność, ale za linki i reklamy jest ban, a przed nim Siostra Grzenia zasadza w lazarecie. Szkoda sobie zawalić, a warto zostać i się przekonać że mamy tutaj prawdziwych "Gandalfów"., którzy choć rzadko to jednak zawsze dobrze doradzą.

grzeniu 08.11.2023 21:23

No właśnie. U mnie jak chomik wyleciał z klatki, to go babcia laczkiem ubiła, myśląc, że to mysz. Tak, że ja bym mu cennych danych nie powierzał. Nawet w lazarecie byśmy go nie uratowali.

Jakby co, to mamy miejsca na oddziale, kozetka z nową ceratą wolna. Sprzęt do lewatywy też, nawet świeży spiryt jest. Z nowości - maszyna do leczenia prądem, ze śtućną ętelegencją. Siostra Jarson kończy papiery, zatem zapraszamy.

EmilWojciech 09.11.2023 14:45

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1463922)
No właśnie. U mnie jak chomik wyleciał z klatki, to go babcia laczkiem ubiła, myśląc, że to mysz. Tak, że ja bym mu cennych danych nie powierzał. Nawet w lazarecie byśmy go nie uratowali.

Jakby co, to mamy miejsca na oddziale, kozetka z nową ceratą wolna. Sprzęt do lewatywy też, nawet świeży spiryt jest. Z nowości - maszyna do leczenia prądem, ze śtućną ętelegencją. Siostra Jarson kończy papiery, zatem zapraszamy.

Głupoty trzymam na chomiku, czasem niezły na tym biznes jest, np. EFI firmware do macków trzymam i często ktoś o nie pyta i po 200 pln schodzą, chińczyki za efi firmware chcą 2x tyle.

W domu mam psotawion nas w raid1 na dyskach SAS, NAS sie usypia jak nie korzystam i tak już z miesiąc wyłączony. Nie znam lepszego sposobu jak własny FTP albo jakaś serwerownia. Chociaż jakiś czas temu OVH pokazało klase, serwerownia i kopie poszły z dymem :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.