Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB

Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB Dyskusje poświęcone nośnikom danych wykorzystujących pamięć flash (karty pamięci, pendrive), podłączanych poprzez zewnętrzne porty USB/SATA/etc



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 27.11.2005, 19:19   #1
wiesiekr
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 5
wiesiekr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PenDrive i Autorun Disk USB Device

Witam Wszystkich

Dostałem od kolegi PenDrive 128M tyle, że nie wiem jakiego producenta (na odwocie jast napisane: SN85/BS USB FLASHDISK). Jestem z niego zadowolony bo jest znacznie większy od FDD ale mam z nim mały problem a mianowicie, podczas każdego włożenia do gniazda USB instaluje mi się Dysk wymienny (i to jest OK) ale jeszcze dodatkowo instaluje mi się wirtualny dysk CD "Autorun Disk USB Device" oczywiście jakby tego było mało uruchamia się reklama firmyz której jest pióro. Jak narazie w żaden sposób nie dam rady usunąć tej reklamy która mnie już zaczyna do pasji doprowadzać. Format nic nie daje.

Bardzo proszę o pomoc w usunięciu instalującego się CD i reklamy.

Wiesiek
wiesiekr jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.11.2005, 19:51   #2
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
coś ten twój post niespójny jakiś najpierw piszesz, że firma nieznana a potem pare linijek niżej o reklamie producenta - ztresztą to pierdoła. może jakim programem do partycjonowania pomieszać, może są jakieś ukryte partycje i da się wyczesać jeszcze pare mega pojemności lub poprostu ma zaszytego jakiegoś eproma z reklamą i z tym autorunem i możesz sobie nadmuchać. miłego gmerania
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2005, 21:48   #3
wiesiekr
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 5
wiesiekr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mówiąc o reklamie chodziło mi o reklamę firmy która sprzedaje "pietruszkę" a swoim dobrym klientom daje w prezęcie jakieś gadżety np: PenDrive. Jeżeli zaś chodzi o producenta PenDrive to nie wiem kto nim jest bo nie ma żadnych oznaczeń poza tymi które podałem: SN85/BS. W Everescie nic nie mogę znaleźć na temat producenta samego PenDrive.
Jeżeli chodzi o partycjonowanie PenDrive to nie wiem czym można to zrobić, może mi ktoś podpowie czym można sprawdzić na obecność partycji. We właściwościach podaje komp, że ma pojemność 122 M, więc to trochę mniej niż 128.
wiesiekr jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2005, 22:44   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
122MB - zgadza się. 128 jest podane dziesiętnie, tak jak przy dyskach twardych, kartach pamięci... może te bzdety są zapisane na jakiejś dodatkowej stałej pamięci?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2005, 23:25   #5
wiesiekr
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 5
wiesiekr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No dobrze załóżmy, że pojemność się zgadza. Tylko jak wywalić tą reklamę bo na tym wirtualnym CD "Autorun Disk USB Device" są zapisane 3 pliki (są to:autorun.ini, Loader.dll i Loaderw.exe) i nie mogę ich skasować ani sformatować CD z tymi plikami. PartitionMagic nie widzi tego dysku wogóle. Może ktoś mi podpowie jakim jeszcze programem można spróbować coś z tym zrobić.
wiesiekr jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2005, 00:02   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jeśli to dysk wirtualny i jest widziany tam gdzie inne cd-romy (fizyczne i wirtualne to może pomoże zmiana w rejestrze powodująca wyłączenie autorun dla wszystkich napędów

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Cdrom

w AutoRun modyfikujemy wartość z 1 na 0.....

nie mam pojęcia czy coś to da......
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2005, 13:20   #7
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to może PPM na Mój Komputer=>Zarządzaj=>Magazyn=>Zarządzanie dyskami mojego pendriva tam widać chociaż partycji nie można usuwać i zakładać. a próbowałeś pomieszać pod linuksem lub instalatorem do XP?
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.